Сьогодні модульний міст через Тересву відкриють для проїзду легковиків (ФОТО)

При цьому ні обласна влада, ні правоохоронці досі не відзвітували перед громадськістю, хто відшкодує реальні багатомільйонні збитки бюджету, пов'язані з руйнуванням мосту через річку Тересва, які могли б бути витрачені на оборону держави

Сьогодні модульний міст через Тересву відкриють для проїзду легковиків (ФОТО)

Будівництво модульного мосту через р. Тересва на Тячівщині завершене. Про це у Фейсбуку повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

Зі слів чиновника, сьогодні буде відкрито проїзд транспорту у легковому режимі з обмеженням маси транспортних засобів до 3,5 т цілодобово. Інженери встановили міст довжиною 226,7 пог. м з нормативним навантаженням до 40 тонн. Водночас облаштували під’їзні шляхи та встановили вказівні й обмежувальні знаки.

Незабаром після завершення окремих робіт проїзд транспорту буде дозволено у штатному режимі з обмеженням маси транспортних засобів до 40 т.

Таким чином, вдалося виконати критично важливе завдання для Закарпаття, адже державна дорога Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів з'єднує три західні області й повинна функціонувати безперебійно, без впливу зміни рівня води у р. Тересва.

"Щиро дякую Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області, команді інженерів, правоохоронцям і працівникам екстрених служб за чітку, злагоджену й ефективну роботу", - написав В.Микита.

При цьому чиновник раніше жорстко розкритикував Службу, звинувативши її у некваліфікованості, і, відповідно, заявивши, що через це спорудження мосту не буде завершене у визначені строки.

Згодом, відвідавши будівництво, В.Микита змінив тональність і повідомив, що для завершення будівництва модульного мосту через річку Тересва залучили максимально можливі сили та засоби.

Судячи з усього, світлинами саме з того візиту у Фейсбуку чиновника проілюстрували й інформацію про нинішню подію.

Натомість, ні обласна влада, ні правоохоронці включно з Територіальним управлінням БЕБ у Закарпатській області, досі не відзвітували перед громадськістю з того приводу, хто відшкодує багатомільйонні збитки бюджету, пов'язані з руйнуванням мосту через річку Тересва, які могли б бути витрачені на оборону держави.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, кілька секцій аварійного мосту  обвалилися 23 липня цього року через перевищення автівкою ПП "Стік" допустимої ваги.

Як повідомляло тоді Агентство відновлення, при забороні проїзду мостом, який було споруджено в 1957 році, а в 2018 році визнано аварійним, транспортним засобам вагою понад 7 тонн, його секції обвалилися під вантажівкою з піском вагою понад 45 тонн. Тобто, допустима вага була перевищена у 7 разів.

26 листопада 2023р.

Теги: міст, Тересва, Микита

Коментарі

Дизайн 26.11.2023 / 16:05:46
Бо не треба никому того мосту, а так, для галочки".

тячуський 26.11.2023 / 14:27:48
ЛОХОТРОН-73, не просто стояти під мостом, я стояти тоді, коли зверху проїжджатиме вантажівка ПП "Стік", завантажена піском вагою понад 45 тонн

ЛОХОТРОН-73 26.11.2023 / 13:38:07
Вся ОДА мае стояти пiд мостом,то буде правдиво!!!

Моя земля 26.11.2023 / 12:15:00
Білецький попливе як пінопласт, хто пошкодив той і наладив

Моя земля 26.11.2023 / 12:12:59
Білецький це провал операції

НОВИНИ: Соціо

13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
» Всі новини