Для завершення будівництва модульного мосту через річку Тересва залучили максимально можливі сили та засоби – Микита (ВІДЕО)

Чиновник пом'якшив тональність своєї риторики щодо оцінки ситуації зі спорудженням мосту з різко негативної до нейтральної

Для завершення будівництва модульного мосту через річку Тересва залучили максимально можливі сили та засоби – Микита (ВІДЕО)

Для завершення будівництва модульного мосту через річку Тересва залучили максимально можливі сили та засоби. Завдання – оперативно відновити рух на дорозі Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів.

Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Зі слів чиновника, "підрядна організація за координації Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області вже встановила прогонові конструкції завдовжки 27, 31 і 45 метрів відповідно. На них влаштували дорожні плити та тротуарне покриття. Найближчим часом встановлять поручні."

По суті, як повідомляло Закарпаття онлайн, та сама ситуація мала місце і за підсумком першої декади листопада, коли, за інформацією Служби відновлення і розвитку інфраструктури у Закарпатській області, на модульному мості через Тересву було також встановлено 3 із 7 прогонів.

Тоді, хоча Служба повсякчас наголошувала на завершенні спорудження мосту у встановлені терміни - до кінця листопада, В.Микита різко розкритикував цю структуру і заявив, що спорудження тимчасового модульного мосту через Тересву не буде завершено у визначені строки. "Спочатку ви не можете у ВИЗНАЧЕНІ ВАМИ строки завершити будівництво тимчасового мосту через річку Тересва на Тячівщині. Ну, це, може, для вас занадто складно, враховуючи кваліфікацію, тому ви блукаєте в календарі", – написав тоді посадовець, звертаючись до Служби.

Після того, як він особисто навідався на будівництво, тональність його оцінки ситуації зі спорудженням мосту пом'якшилася до нейтральної.

Проте досі незрозуміло, в який спосіб за два тижні, що залишилися до кінця листопада, підрядна організація спроможеться завершити укладання та впорядкування ще 4-х секцій мосту.

Наразі, як вчора повідомила Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області, "триває монтаж четвертої 27-ми метрової металевої конструкції та встановлення перил на тротуарній частині мосту."

Як повідомлялося раніше, міст завдовжки 226 метрів споруджується між Тересвою та Бедевлею на автодорозі Н-09. Дорога Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів зʼєднує три області та важлива для транспортування вантажів. Інші дороги між цими областями – обʼїзні, через села.

Модульний міст має забезпечити повноцінний проїзд на ділянці – він витримує навантаження до 40 тонн.

Монтують його поруч із аварійним, який обвалився 23 липня цього року через перевищення автівкою ПП "Стік" допустимої ваги. Фірму, яка завдала бюджету багатомільйонних збитків, а закарпатцям  і гостям області – великі незручності, досі не покарано.

Наразі рух автомобілів на цій ділянці призупинено, діє об’їзд через село Нересниця.

Нагадаємо, що модульні конструкції Україна отримала як гуманітарну допомогу від американських партнерів в межах спільного проєкту «Модульний міст» Агентства відновлення та корпорації CDF за підтримки гранту від фундації Говарда Баффета.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайну зв’язку із аварійним станом мосту з 12 листопада на ПП "Солотвино – Сігету-Мармацієй" запроваджуються обмеження по вазі.

А тим часом, 4 пункти пропуску через державний кордон на Закарпатті передані від Держмитслужби Агентству відновлення.

16 листопада 2023р.

Теги: міст, Тересва, секція, Микита

Коментарі

Тормозу 20.11.2023 / 11:41:53
Почитай статтю, яку коментуєш

Тормоз 20.11.2023 / 11:15:37
Мене одного цікавить хто поніс відповідальність за те що міст впав?

Олеся 17.11.2023 / 12:58:46
Їхала об'їзною дорогою декілька днів тому. Це- суцільний жах, на деяких ділянках дороги нема взагалі. Міст знесло декілька тижнів тому. Невже не можна було хоча б ями засипати, щоб люди не вбивали на тій" дорозі". автомобілі.Хай ПП 'Стік" зробить це власним коштом, якщо через їхню тупість сталася така ситуація. Це ж як треба взагалі не поважати людей... Нема слів. Пропоную згадати про цих "газдів" перед наступними виборами. Думайте за кого голосуєте, бо так і далі будемо по ямах їздити і в ямі жити

Вангуємо. Ставки не приймаються 17.11.2023 / 02:12:05
Ачей знесе в черговий раз ту конструкцію, раз виліз на міст піаритися. То вже як традиція: Микита на мюст, мюст - за водою...

Рахівянин 16.11.2023 / 20:17:09
Де ти був раніше піарщик Микита. Міст ще не готовий а ти кончений вже всі лаври приписуєш собі любимому, а швидкі допомоги з хворими щоденно їздять тим бездоріжжям бо то дорогою назвати важко. Ти ж навірно нею не їхав, а комфортно доїхав до Бедевлі а там пофотографувався для журналістів, тебе "голодного" зустріли, накормили і.т д.все як полагаєсч для таких кончених чинуш як ти і комфортно повернувся в Ужгород. А простий народ далі б'є машини, швидкі возять хворих і непритомних, які помирають по тій дорозі, поліція не встигає на злочини, пожежна на пожежі. Але тобі всерівно бо тож не твої проблеми. Дай боже щоб тебе непритомного возили щодня 24/7 може хоч тоді проснеться в тобі якась людяність. Хоча про що я говорю, яка людяність у СБУшника..

Іва 16.11.2023 / 14:09:35
Цілий готовий міст подарували Закарпатцям, а контрабандист Микита не може його змонтувати, ще і бюджетні гроші на монтажі краде. Будівництво віку.

НОВИНИ: Соціо

17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
15:33
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Фрінцком Фото новина
» Всі новини