У зв'язку з загибеллю воїнів 128-ї Закарпатської бригади закарпатців просять утриматися від розваг

Відповідне звернення оприлюднив у Фейсбуку голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

У зв'язку з загибеллю воїнів 128-ї Закарпатської бригади закарпатців просять утриматися від розваг

"Прошу всіх краян, громади, підприємців у закладах громадського харчування утриматися в наступні декілька днів від будь-яких розважальних заходів, концертів тощо.

Раджу відвідати храми, помолитися за наших захисників.

Після офіційної інформації та з дозволу 128-ї ОГШБр буде розпорядження про вшанування полеглих воїнів", - йдеться у дописі.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, учора стало відомо, що на війні поліг відомий ужгородець Сергій Кузнєв. Як з'ясувалося згодом, він був в числі воїнів 128-ї бригади, які загинули у селі Зарічне Запорізької області під час публічного нагородження. Загинуло понад 20 військових, ще 50-60 - поранено.

 

04 листопада 2023р.

Теги: 128 бригада, нагородження, розваги

Коментарі

Земляк знає 2023-11-05 / 19:53:47
Чому дивуєтесь
Ніби один контрабандист командир

Андрій Сьомочкін 2023-11-05 / 13:08:07
Камандіру ліньки було пройтись по підрозділам і вручити нагороди
які довбойоби там командують?
за таке розстрілювать треба

Андрій 2023-11-05 / 12:28:02
Скоріш за все це спец-операція ФСБ. Вони знали, що буде день артилериста і будуть привітання. А ще москалі знають результати роботи нашої артилерії. Найбільша наша проблема це кадри. Окупанти нам їх ще серйозно підрізали! Зброя в нас є і ще буде, а от хто ж нею буде керувати, ось питання!??? Ось тому і контрнаступ сповільнився! Багато ухилянтів, Кругом зрадники.... Україна в небезпеці. Біда!!!!

Яна 2023-11-05 / 12:19:36
А влада ще дебільні розважальні шоу покаує.дизель шоу.ганьба повно коміків молодих які мають бронь від зеленського.кожен день гинуть люди.

Місцевий 2023-11-05 / 12:07:29
В голові не вкладається як можна зібрати в одному місці військових.
По любому це сплановано і хтось злив інформацію.
А східняцьке бидло тут переховується
Шкода дуже шкода земляків

Анонім 2023-11-05 / 09:25:15
Чому не зробили всеукраінський день жалоби за захисниками 128 бригади?Сволочі за всіма і цивільними і воїнами роблять,а за найкращими нііі.Хай там в верховній раді всі виздихають.

Ммм 2023-11-05 / 07:06:48
Що за дебіл ,зібрав воїнів в одному місці?

Найкращий артилерист ЗСУ Дмитро Мілютін - також загинув. Це катастрофа співставна з крейсером Москва 2023-11-05 / 02:31:51

Ребус 2023-11-05 / 00:46:29
Значить, в інші дні не помирає на війні ніхто і можна бухати? Шиза якась

Роман 2023-11-04 / 23:49:56
Жах! Не можу прийти до тями! Хто ж вигадав збирати героїв в одному місті, війна ж!!!! Я навіть у відносно мирних місцях уникаю скупчень і всім так раджу робити. Могли вручити або в тилу або окремо особисто кожному, або в бомбосховищі!!! Війна йде люди!!!!

Михайло 2023-11-04 / 22:35:51
Неймовірно болісно сприйняти втрату героїв.
І в рази неприємно і бридко читати слова скорботи від продажного СБУшника,лицеміра і "ШЛЯХОпродавача!

Загинуло щонайменше 20 найкращих воїнів 128 бригади 2023-11-04 / 21:53:35
Такі новини остаточно можуть поховати процес мобілізації в краї - довіра до нього (процесу мобілізації) навіть до цієї трагічної події була на 0.

Читач 2023-11-04 / 21:23:19
Добре, що Микита з Шинкарюком не утримуються, а бл@ядують на повну.
Страшне горе, втрата. Ще страшніше буде, коли ми дізнаємося прізвище вбитих. І це будуть найкращі з 128 бригади. Чим думало командування, коли організовувало построєння? Сволочі! Загинули найкращі. Хлопці, вічна вам пам'ять. Дякуємо за захист.

Також місцевий 2023-11-04 / 20:47:30
В нас Св. Архістратига Михаїла в середу.Вічна пам’ять Героям.

М1сцевий 2023-11-04 / 20:28:29
Можна відвідати Церков завтра, Бог дав неділю. Хто не вспіє завтра, може помолитися на Митря, у середу.

НОВИНИ: Соціо

16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти