У судовому розгляді "корупційної" справи очільника фракції "Європейська солідарність" в Ужгородській міськраді Білонки оголосили перерву

Учора, в п'ятницю, 6 жовтня, в Ужгородському міськрайонному суді відбулося засідання у справі про притягнення очільника депутатської фракції "Європейська солідарність" в Ужгородській міській раді Володимира Білонки до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення, передбачене ч.1 та ч. 2 статті 172 7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, в об’єднаному провадженні на підставі протоколів, складених за фактом голосування ним за призначення його на посаду голови депутатської комісії.

У судовому розгляді "корупційної" справи очільника фракції "Європейська солідарність" в Ужгородській міськраді Білонки оголосили перерву

Справа розглядалася Ужгородським міськрайонним судом під головуванням судді Катерини Дегтяренко.

Прокуратура виклала позицію, обґрунтувавши підстави притягнення до адмінвідповідальності існуванням очевидного конфлікту інтересів під час такого голосування і неповідомленням порушником  про наявність реального конфлікту інтересів голові міської ради перед таким голосуванням.

Захисник порушника заперечив проти доводів прокуратури. Покликався на те, що, мовляв, голос В. Білонки не був вирішальним під час цього голосування; що його кандидатуру погодили 20 з 29 депутатів міської ради; що свою амбітність в кар’єрних досягненнях він проявив ще на стадії виборів  до міської ради, де він не просто їх реалізує, але й виконує доручення виборців; що рішення, які приймає депутатська комісія, очолювана Білонкою у міській раді, носять лише рекомендаційний характер.

Заслухавши позиції сторін, суд задовольнив клопотання захисника про необхідність уточнення позиції захисту шляхом ознайомлення з правовою позицією ВС, на яку здійснив посилання прокурор, та оголосив перерву до 27 жовтня 2023 року.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнголову земельної комісії Ужгорода,"слугу" Мильо засудили за корупційні дії, натомість суд в Ужгороді визнав скандального депутата Маєрчика винним в корупційних діях, але звільнив його від відповідальності.

07 жовтня 2023р.

Теги: Білонка, корупція

Коментарі

Варишу 12.10.2023 / 06:20:15
Уже один його дружбан Андрійко сходив в воєнкомат і навіть на війну і опинився в Канаді. Кажуть по підробним документам

Имрэ 09.10.2023 / 09:06:55
Це алкозалежне непорозуміння ,як було чм@м ще в школі так ним і залишилося .. таке саме ч"о , його друган КВнщик буланов -жирн@, свиня і ухилянт , алкаш пеZденик ,який "варить" саме галіме пойло ,яке воно називать "піво".

БЕЙЛО 09.10.2023 / 08:56:17
Мабуть нэе спецiалiстiв вжэ томадiв назначавуть,ничь ему небудэ, побачiте.

Эрика 09.10.2023 / 08:48:43
Той Балонка тамода,чi музику крутив,полюбляе випити,веселий хлопчiна.

Робсон 09.10.2023 / 08:37:09
Кто вiн насправдi,яку освiту мае,якiм чiном в роддом попав,де мае зарплату визу,нiж лiкарi,а де Онопко,зараз Бiлонка там рулит???

злий 07.10.2023 / 13:57:28
Там всі корупціонери. Без винятку

Вариш 07.10.2023 / 12:57:07
А не хоче "великий борець" за справедливість Білонка, просто піти у військкомат і показати який він патріот не тільки на словах? Хоча який патріотизм в того, шо ховається за фіктивними посадами! Позоріше

НОВИНИ: Політика

18:43
/ 9
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
19:29
/ 1
Національні спільноти регіону презентували культурну спадщину на фестивалі "Етнічний віночок у Закарпатті"
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
22:29
Польща та Словаччина допомагатимуть Україні в рамках Карпатської ініціативи розвивати Карпатський регіон
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
01:15
/ 14
Посол Федір Шандор вручив копії вірчих грамот в угорському МЗС Фото новина
21:13
/ 12
Заступником голови Закарпатської ОВА став Ростислав Пріцак Фото новина
11:04
/ 4
ЗМІ: угорщина блокує початок переговорів про вступ України до ЄС через питання нацменшин
20:54
/ 3
Кабмін погодив звільнення Т.Аверіна з посади голови Тячівської РДА
16:21
/ 9
Ексголова Тячівської РДА часів Януковича Шелевер уник відповідальності за махінації з землею
20:08
/ 7
Ексрегіонал і ексОПЗЖист В'ячеслав Шутко оголосив про запуск нового телеканалу на Закарпатті
00:49
/ 3
Московська пропаганда на Закарпатті на початках Чехословацької республіки
15:19
/ 26
Кабмін погодив призначення Тараса Гайдука на посаду голови Ужгородської РДА
14:01
/ 36
Зеленський підписав указ про призначення Шандора послом в угорщині
02:49
/ 13
Хто пиляє Закарпаття? Коштовна земля "по дружбі" з очільником ОВА – Bihus.info Відео новина
14:30
/ 26
Ужгородський любитель "русского міра" уник реального покарання за наполегливу пропаганду комунізму та проросійські публікації Фото новина
22:32
/ 12
Кабмін погодив призначення Василя Іванча першим заступником голови Закарпатської ОВА
18:28
/ 51
На пресконференції в ІА "Інтерфакс-Україна" розповіли про "зловживання високопосадовців" та "масштабну схему розкрадання земель на Закарпатті" Відео новина
17:48
/ 9
(Не)корумпованого рахівського суддю Тулика звільнять через громадянство Румунії
22:07
/ 3
Московськоправославному блогеру з Хустщини присудили штраф за розпалювання релігійної ворожнечі
21:01
/ 12
Зеленський призначив головою Закарпатської ОВА Мирослава Білецького
19:47
/ 2
Зеленський на Закарпатті повідомив, що Україна і угорщина готують двосторонній документ
18:44
/ 9
Зеленський в Ужгороді зустрівся з представниками бізнесу Фото новинаВідео новина
» Всі новини