Очільник ужгородської ОПЗЖ Андрій Погорєлов місяць тому прислав з Москви заяву про припинення повноважень депутата (ДОКУМЕНТ)

Ще 19 липня до Ужгородської міської ради, а конкретно - на ім'я міського голови Богдана Андріїва начебто надійшла заява депутата міськради від політичної партії "Опозиційна платформа - За життя", очільника Ужгородської міської організації цієї політичної сили Андрія Погорєлова про припинення повноважень депутата.

Очільник ужгородської ОПЗЖ Андрій Погорєлов місяць тому прислав з Москви заяву про припинення повноважень депутата (ДОКУМЕНТ)

Фактичним місцем проживання А.Погорєлова в цьому документі вказано Російську Федерацію, місто Москва, вул. Рябінова, 4, кв. 61, а причиною припинення повноважень - неможливість їх виконувати.

Що суттєво, керівництво ради наразі вирішило не оприлюднювати факт надходження цього документу. Більше того, у відділі роботи з депутатами відмовлялися надати копію заяви на письмове звернення депутата Валентина Штефаня.

За інформацією Закарпаття онлайн, про заяву А.Погорєлова знає весь депутатський корпус міськради, однак жодна з політичних сил, представлених у міськраді, не вважала за потрібне форсувати перевірку її автентичності та, в разі підтвердження, вимагати від керівництва ради виконання передбаченої законом процедури позбавлення А.Погорєлова повноважень депутата.

Так чи інакше, А.Погорєлов, проживаючи у Москві, куди виїхав ще 5 лютого 2022 року для консультацій з "роботодавцями" в контексті планованого повномасштабного вторгнення Росії в Україну, досі залишається депутатом в Ужгороді.

Загалом, колишні (?) прихильники Медведчука і Путіна станом на нині комфортно почуваються у представницькому органі влади обласного центру Закарпаття, запропонувавши чинним можновладцям свої послуги. І це, судячи з усього, влаштовує всіх у раді.

Наприклад, рідний брат Андрія Погорєлова Артем, чинний депутат Ужгородської районної ради від "ОП-ЗЖ", навіть є членом виконавчого комітету міськради.

25 серпня 2023р.

Теги: Погорєлов, депутат, Москва

Коментарі

до Бімбова 2023-08-27 / 10:19:56
А що, Роману Кураху вже дозволили служити в Соборі?

Йван Бімбов 2023-08-27 / 08:35:37
Што туй за срач ся пуднявся, пуйдіть нись до утця Романа Кураха аби вас усповідав.

Еге ни 2023-08-26 / 23:00:12
Я ся непочудую кидь упливе што ун іщи і зарплату дуставав.

закордон батальону 20:19 2023-08-26 / 17:03:57
Чому за кордон? Нам тут такоє сміття теж не треба!
Організовуйте ім нари, або оформляйте "при спробі втечі..."

До нижче написаного 2023-08-26 / 15:45:20
Херня точно така! А чого? В Ужгородi каждий прутень думае що найрозумнiший! В Ужгородi живуть такi самi дебiли як у Лютiй!

до Мольфара 2023-08-26 / 09:11:05
Глагола придумав вулицю свого діда голови колгоспу-комуніста, який у іституті вдосконалення крім слів х...Й та пи...да інших не вживав і всі мовчите.

Пані Марічка 2023-08-26 / 07:53:09
При владі одні бандити навіщо їх ділити на хороших і поганих????

Укр 2023-08-26 / 07:37:45
Кожен член партії регіонів, опзж повинен усвідомити, що він має свою долю у смертях наших воїнів, дітей, жінок, бо вони за ручку привели війну на нашу землю. Відповідальність за це буде обовязково, може на тому світі, але буде.

Мольфар 2023-08-26 / 07:37:28
Пямятаю як злодiй ратушняк придумав вулицю погорелова! Нахрен нам такая вулиця.Зек Поргорелов своiх уйо....шу пристоiв в ЖОПОблок. Ужгородцi забудьте про цю файту. Все якийсь урод починае iх пiдтримку.Повернуться пiсля вiйни хлопцi i розженуть всяких Погорелових,чубiрок iдр.уродiв.

До останнього 2023-08-26 / 07:29:26
Чиста правда на 100 відсотків і всі то бачать, крім Київської влади в державі, бо знають хлопці таблицю ділення, печаль..

злий 2023-08-26 / 01:35:58
В часі війни ОПЗЖ як пособники ворога вже би мали бути обмежені в правах і можливостях, максимально марґіналізовані. Але на Закарпатті, при владі контрабандистів, вони - потрібні. Цй владі, яка лише цинічно прикриваєтться гаслами патріотизму.
Тому треба щось робити

Русин 2023-08-26 / 00:31:37
А де зараз Щербей з Чубирко, права та ліва рука кума Путіна?

тутуту 2023-08-25 / 22:10:10
А Юліана Ковач так і відає розподілом гуманітарки? До яких документів і особистих даних члени опзж мають доступ під час війни? Якщо такі, як пінзеник не потрапили до опзж, але думками вони браття з медведчуком, то вони тепер патріоти, чи московські консерви?

Андрій Товт 2023-08-25 / 21:59:30
Не заздрю Андрію Погорєлову.
З одного боку мусить робити те, що вимагають у Кремлі, з іншого - зберегти бодай якийсь вплив в Ужгороді. Тому й написав заяву. Тому й боїться повертатися в Україну. Сидить собі на кухні по вул.Рябиновой 4, кв. 61, п'є водку і дивиться в телевізор на Путіна.

Ужгородець 2023-08-25 / 21:42:46
ОПЗЖ - політична партія з своїми членами - партія, яка сприяла приходу війни в Україну!

ghfdlf 2023-08-25 / 21:36:59
а маєрчик коли сладе повноваження

Loci 2023-08-25 / 21:35:20
О і Наталка тракторова прозора з ними в парочці

Я х...ю... 2023-08-25 / 21:20:03
Що за інсинуації мера Андріїва? Заява ще від липня і де рішення?!!! ти свиня януковичівська?!!! ТИ ЧЕКАЄШ, ЩОБ ТЕБЕ РЕАЛЬНО ПРИЙШЛИ ВИНОСИТИ???! В БАК ІЗ ВОНЮЧИМ СМІТТЯМ? ЯКРАЗ ГАРНО ВПИШЕШСЯ В СВОЄМУ ГОЛУБОМУ КОМТЮВ6956ЮМІ...

Не розумію 2023-08-25 / 21:15:19
А главний прокремлівський бос в області Іванко Чубірка хоч засудив офіційно мацкалів за розв'язані війну ??? Кось чув його слова про Ху.ла чи пацан просто очікує і він нікого з силовиків не цікавить... Щось тут не чисте, в закарпатському котлі, де все купується і продається, уви.

Яка дурня 2023-08-25 / 21:11:44
Як то може таке бути! У Москвi! Ви уроди-гондураси-депутати чого нич не робите!ЖОПОблок хiба iснуе? Точно всiх пiсля вiйни треба викинути! А Хитрожопi ужгородцi хоч раз мають справедливо вiднестись до виборiв!

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 8
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти