На Закарпаття прибула з візитом президентка Угорщини Каталін Новак (ФОТО)

Напередодні третього Міжнародного саміту Кримської платформи з робочим візитом на Закарпаття прибула Президентка Угорщини Каталіна Новак.

На Закарпаття прибула з візитом президентка Угорщини Каталін Новак (ФОТО)

Глава сусідньої держави зустрілася з керівництвом ОВА, облради, Берегова та району.

Разом вони обговорили результати і перспективи посилення транскордонного співробітництва, зокрема й тих проєктів, які започаткували в умовах повномасштабного вторгнення РФ. 

Йдеться про гуманітарну підтримку, допомогу біженцям і вимушеним переселенцям у нашому регіоні, організацію літнього відпочинку для українських дітей у різних куточках Угорщини, втілення спільних екологічних, освітніх, культурних та інших ініціатив.

У межах візиту Каталіна Новак також зустрінеться з політичними, церковними та освітніми діячами угорської громади Закарпаття, з родиною полеглого захисника і дітьми багатодітних сімей. Після цього Глава сусідньої держави вирушить до столиці України, де на запрошення Президента України Володимира Зеленського візьме участь у третьому Міжнародному саміті Кримської платформи, який відбудеться 23 серпня.

 
22 серпня 2023р.

Теги: візит, президентка, Угорщина, Каталін Новак

НОВИНИ: Політика

19:25
орбан збирає підписи проти "воєнного плану Брюсселя" щодо підтримки України
11:15
В Ужгороді згоріла Tesla Model 3 Фото новина
18:05
/ 8
На «Авангарді» відбулися змагання силовиків Закарпаття Фото новина
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 8
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
17:30
На війні з рф поліг військовий Андрій Телінгер із Доробратова Фото новина
00:13
/ 1
У Тур'їх Реметах на Ужгородщині у п'ятницю планують таємно і швидко вирішити два земельні питання для "Вітропарків"
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
07:54
Зелена енергетика чи зелена брехня? Хто і чому нищить Карпати під виглядом євроінтеграції
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
10:16
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Владиславом Мельником Фото новина
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
» Всі новини