Власне на цій вулиці він мешкав у будинку № 44. Тож тепер назва вулиці має й меморіальне значення.
Народний артист України Ярослав Геляс працював у багатьох відомих театрах, був першим Гамлетом української сцени. 16 років (з 1974 по1990 роки) був головним режисером Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру, де створив чимало помітних вистав, при цьому не перестаючи грати на сцені. Його ролі вражали харизмою та неповторністю. Недарма багато знімався в українському кіно. Зокрема, у таких відомих художніх фільмах як «Іван Франко», «Олекса Довбуш», «Помилка Оноре де Бальзака», «Родина Коцюбинських».
Дружина Майя Геляс – заслужена артистка України, до кінця своїх днів трудилася в Закарпатському муздрамтеатрі. Двоє їхніх синів також обрали театральний фах, ставши акторами та режисерами у Львові та Києві. Онук Любомир Геляс продовжив акторську династію, очолює відому театральну студію «Провокатор» в Ужгороді. До сторіччя Ярослава Геляса на фасаді обласного театру ляльок «Бавка», колишньому приміщенні муздрамтеатру, було встановлено меморіальну дошку.
А цієї п’ятниці, 31 березня, о 18.00 Закарпатський муздрамтеатр запрошує на перегляд музичної драми «Про що плачуть верби» за п’єсою І.Карпенка-Карого. У неділю, 2 квітня, о 12.00 на юного глядача чекає зустріч із екзотичними героями «Мауглі» Р.Кіплінга.