Двох росіян, що незаконно проживали в Україні, виявили на Закарпатті (ФОТО)

Працівники Тячівського відділу міграційної служби Закарпаття під час моніторингу обліків іноземців, які зареєстровані на території району, встановили незаконне проживання громадянки рф.

Двох росіян, що незаконно проживали в Україні, виявили на Закарпатті (ФОТО)

У іноземки закінчився термін посвідки на тимчасове проживання, щодо оформлення нових дозвільних документів вона не звернулася і ухилялася від вчасного виїзду з території України. За вчинені порушення на мігрантку накладено штраф 5100 грн та прийнято рішення про примусове повернення до країни походження.  

 5100 гривень штрафу доведеться сплатити і громадянину рф за проживання за недійсними документами на Виноградівщині. Чоловік з 2006 року був документований посвідкою на постійне проживання у зв’язку зі шлюбом з громадянкою України. Після того, як чоловіку виповнилося 45 років, він мав звернутися до міграційної служби щодо обміну дозвільного документа. Але не зробив цього. За допущені порушення працівники Виноградівського відділу ГУ ДМС краю склали на мігранта протокол про адміністративне порушення.

З початку цього року  міграційниками Закарпаття примусово видворено за рішенням суду 2 громадян рф та прийнято 19 рішень про примусове повернення незаконних мігрантів до країн походження.

21 лютого 2023р.

Теги: росіяни, проживання

Коментарі

Віктор лях 22.02.2023 / 16:18:12
Краще б роботою б зайнялися чим видворяти людей які у мирі живуть з українцями

Віктор лях 22.02.2023 / 16:16:48

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини