"Безправного" ужгородця, що п'яним врізався в дерево і залишив на місці ДТП номерний знак, оштрафували на 62 тис грн

Про це повідомляє патрульна поліція Закарпаття

"Безправного" ужгородця, що п'яним врізався в дерево і залишив на місці ДТП номерний знак, оштрафували на 62 тис грн

Як йдеться у повідомленні, учора, близько 16-ї години, інспектори отримали виклик про ДТП на площі Лаборця, в Ужгороді. На місці події поліцейські встановили, що водій автомобіля Volkswagen наїхав на дерево і покинув місце події. На місці автопригоди лежав номерний знак автівки порушника. Охоронці порядку одразу встановили особу водія та його місце проживання.

Прибувши на вулицю Гвардійську, інспектори одразу помітили авто та водія. Чоловік зізнався, що вчинив ДТП та поїхав з місця події.

Спілкуючись із керманичем, патрульні встановили, що він повторно протягом року керує автомобілем, будучи позбавленим права керування. Окрім того, інспектори помітили у водія ознаки алкогольного сп‘яніння. Чоловік пройшов огляд на стан сп'яніння на місці за допомогою Драгера. Прилад показав 1,48 проміле.

На водія охоронці порядку склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння), ч. 5 ст. 126 (Повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування), ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ст. 122-4 (Залишення місця автопригоди) КУпАП.

Загальна сума штрафів сягла 62 050 гривень.

27 грудня 2022р.

Теги: ДТП, алкоголь

НОВИНИ: Кримінал

17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 3
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
16:13
/ 1
На Хустщині затримали чоловіка, який жорстоко побив гостя лопатою Фото новина
13:57
Інспектори Мукачівської поліції затримали водія з результатом 3,61‰ алкоголю в крові Фото новина
10:09
На Берегівщині конфлікт за майно завершився замахом на вбивство
08:53
На кордоні затримали угорця, що в заблукав в Україну колією Фото новина
08:26
У Чехії після понад двох тижнів пошуків виявили тіло 22-річної закарпатки Андріяни Офрім
18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
16:51
Суд на 6 років ув'язнив закарпатця за смертельну "п'яну" аварію в Драгові на Хустщині Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 17
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
» Всі новини