Чемпіонат України з велоорієнтування пройде в закарпатському Воловці

З 30 травня по 2 червня 2008 року у найпівнічнішому райцентрі Закарпаття селищі Воловець проходитиме Чемпіонат України з велоорієнтування (МТВ-О).

На контрольному пункті
На контрольному пункті

Організаторами змагань виступають Міністерство України у справах сім’ї, молоді і спорту та Федерація спортивного орієнтування України, безпосередніми виконавцями – фахівці мукачівського клубу спортивного орієнтування «Товариш» (головний суддя Олександр Цепурдей, головний секретар Костянтин Маясов, службу дистанції очолює Руслан Касьянов). Суттєву допомогу у підготовці чемпіонату надають працівники Воловецької райдержадміністрації Василь Панасович (заступник голови РДА), Ярослав Комарницький (начальник відділу молоді і спорту РДА) та Василь Пукман (відділ туризму РДА); Закарпатський Центр туризму та спорту учнівської молоді (директор Володимир Чепа) та відома ужгородська фірма «TATU-BIKE» (директор Едуард Татуревич).
Чемпіони визначатимуться на середній дистанції та у спринті серед юнаків і дівчат молодшого та старшого віку: Ч/Ж 16 (1992-1993 рр. н.), Ч/Ж 18 (1990-1991 рр. н.); серед юніорів Ч/Ж 20 (1988 р. н. і молодших); серед ветеранів старших 45 років. Ну, а головні призи, звісно, буде розіграно у майстерській групі серед дорослих спортсменів Ч/Ж 21Е. До участі в чемпіонаті вже зголосилися МТВ-орієнтувальники з Києва, Львова, Харкова, Вінниці, Чернівців та Закарпаття, прибули навіть українські «легіонери», що виступають у данських клубах!
За результатами змагань буде сформовано збірні команди України, які вперше прийматимуть участь у чемпіонаті світу МТВ-О та юніорському чемпіонаті світу з МТВ-О, що відбудуться у серпні в Польщі, у чемпіонаті Європи з МТВ-О (Литва, вересень).
Метеорологи обіцяють під час чемпіонату у Воловці чудову, по справжньому літню, погоду: 3 дні сонця, вдень до +27, вночі +14, безхмарно.

29 травня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Спорт

13:17
12-річний закарпатець встановив світовий рекорд у піднятті 32-кілограмової гирі Фото новина
10:20
/ 2
12-річний силач із Закарпаття готується до світового рекорду Фото новина
17:13
/ 1
Мукачівець Ілля Ковач став чемпіоном Європи з пауерліфтингу у присіданні
14:56
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій туристці на Синевирі Фото новина
10:00
/ 1
Закарпатець Олександр Окіпнюк виграв етап Кубка світу з лижної акробатики в Руці Фото новина
12:32
Закарпатський прикордонник виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» у столиці Фото новина
10:10
13-річний Назар Токар з Ужгорода став призером першого Чемпіонату України з дрон-рейсингу Фото новина
16:14
Понад сто учасників з різних громад змагаються на Кубку «Безбар’єрне Закарпаття» у Мукачеві Фото новина
12:40
/ 7
Закарпатський спортсмен увійшов до ТОП-8 на Чемпіонаті світу з кіокушин карате в Японії Фото новина
11:09
/ 1
Мукачівець Ростислав Матьковський поїде на Чемпіонат Європи з кросу Фото новина
18:12
Понад 1300 юних гімнасток змагаються в Ужгороді на ювілейному турнірі «Карпатія 2025» Фото новина
15:45
В Ужгороді стартував чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років Фото новина
11:06
Юні борці Закарпаття вибороли 7 медалей на всеукраїнському турнірі Фото новина
18:05
/ 8
На "Авангарді" відбулися змагання силовиків Закарпаття Фото новина
12:45
Володимир Залевський із Рахова виступить на чемпіонаті світу з дартсу Фото новина
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
14:35
У Мукачеві проведуть чемпіонат району з армрестлінгу
18:33
/ 4
У Мукачеві стартував боксерський турнір «Перлина Карпат» Фото новина
14:55
/ 1
Ужгородські дзюдоїсти здобули золото та срібло на змаганнях у Таллінні Фото новина
15:59
/ 4
На Хустщині відбудеться Боржавська регата на підтримку ЗСУ Фото новина
08:45
/ 7
ФК "Минай" через фінансові труднощі знявся зі змагань в Першій лізі
08:21
Закарпатка Харькова увійшла до складу збірної України на ЧС-2025 з фехтування
13:36
/ 1
Фіналістами Кубка Закарпаття з футболу стали "Севлюш" і "Медея"
13:41
Визначилися півфіналісти Кубка Закарпаття з футболу
» Всі новини