СБУ затримала митника КПП "Косонь" на хабарі (ФОТО)

За попередньою інформацією, як повідомляє блогер Віталій Глагола, йдеться про інспектора митного посту «Косонь» Ярослава Стрічика.

СБУ затримала митника КПП "Косонь" на хабарі (ФОТО)

"Цього посадовця вже 2 рази звільняли з митних органів за корупцію. І два рази він поновлювався через суд.

На цей раз хабарі митник отримував за нестворення перешкод під час митного оформлення автомобілів, які перетинали пункт пропуску «Косино-Барабаш».

Є інформація, що саме на митному посту «Косонь» Закарпатської митниці було організовано незаконне переміщення через митний кордон Олександра Тупицького, екс-Голови КСУ на автомобілі Тойота з номерами KA9700CP, без внесення в митну базу відповідних відміток про його перетин", - написав В.Глагола в своєму Телеграм-каналі.

07 серпня 2022р.

Теги: хабар, митник, Стрічик

Коментарі

Вуву 2022-08-10 / 01:28:20
Якщо можна красти , будуть красти .
А якщо не крадуть то значить є так зроблено що вкрасти нереально.
Ніяка апеляція до свідомості , ефекту не дає.

колобок 2022-08-09 / 19:45:23
той, що зрадив один раз, зрадить і вдруге , і постійно зраджуватиме. цей недомитник уже зраджував і не раз мундир державного службовця, але гроші завжди робили своє.його повертали на хлібні місця.
не треба в АТО. треба одну кулю в чоло і прилюдно, за законами воєнного часу. в АТО така гнида здасть ворогу наші позиції і втече заради своєї шкури до ворога. маємо приклад калетника, бувшого голови митної служби при януковичу. той теж утік в расєю. не повторюємо помилки. кулю в лоб!

Nfvfhf 2022-08-09 / 13:58:28
Тамара!-Шо ВИ ЗНАЄТНЕ за Армію за війну?-То шо по Теліку і Розказують! Просто-Раз-Судити-приговор з КОНФІСКАЦІЄЮ-бо ВОЄННИЙ ЧАС-НАНІС ЄКОНОМ ШКОДИ Під час ВІЙНИ!і ПОТІМ- ОТПРАВИТИ в АТО-шоб ІСКУПАТИ ВИНУ!!Тамара інтелигент ..Ви Далекі і ДУЖЕ єлементарно Мислите-Примитивно в Цьомку Аспекті Життя!-ХАЙ ВОЮЄ -МРАЗЬ ЧИНОВНИЧЬЯ -ЗЛОДІЙ держ Чмновник Сра.ий!

Тамара Тамара 2022-08-09 / 06:32:04
Вітаю! Нарешті ім,я і навіть фото "героя". Шановні коментатори не пишить дурню про направлення таких покидьків на фронт. Яке АТО? Прокиньтесь, вже війна, а що ВОНО буде робити там?

Микола 2022-08-08 / 14:09:30
Штось докус не фартит чоловікови, бізнес упав, жона ушла...

ВоєнКому 2022-08-08 / 08:37:21
Не..не- СУДИТИ раз-І ЗРАЗУ в АТО на 1рік на Передову-БО ДАВАВ ПРИСЯГУ Як ДЕРЖ ЧИНОВНИК!НУ-а Потім-КОНФІСКАЦІЯ-*А ПІсля Вернеться з АТО-ПЕРЕДИВИТИСЯ Приговор Суду З УРАХУВАННЯМ ПОВЕДІНКИ в АТО-НО КРІМ КОНФІСКАЦІІ(шо Ще Й Кормити Його на зоні 5-8 років-Шо Привик УСЕ на "ШАРУ"ВСЮ Свою Роботу Митником!)-Хай ЙДЕ ПОРОБИТЬ в Колоніі-Десь Де Тяжко!8ЛЮДЕ-В НАС ВІЙНА...А ЦейПокидьок..ЯК Його ЗЕМЛЯ ЩЕ НОСИТЬ?

Іван 2022-08-07 / 19:08:17
Можете його поцялувати в сраку, занесе в київ і далі буде збирати касу, передавати в київ і в сбу занесе...

Ветеринар 2022-08-07 / 17:41:40
Треба кастрировати! Я зроблю!

Підтримую думку 777: корупція - не смішно 2022-08-07 / 16:34:43


Досить сіяти зневіру однотипними коментами на користь Мордору. Загалом облиште в спокої минуле, в зміні якого на краще, зокрема на майданах, ви точно не брали участі, і зробіть спробу в сучасності зробити щось, щоби кращим стало майбутнє. Коментар видалено. Адмін


777 2022-08-07 / 16:22:15
Треба його на передову в штрафбат, а конфісковані кошти на ЗСУ.

Славік 2022-08-07 / 16:05:35
Цікаво як справи в його товариша Вані Армані Сабадоша за контрабандну Iphone на 2500000 доларів

Глагол 2022-08-07 / 16:01:52
Славік Tesla доларовий міліонер

НОВИНИ: Різне

18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
» Всі новини