"Цього посадовця вже 2 рази звільняли з митних органів за корупцію. І два рази він поновлювався через суд.
На цей раз хабарі митник отримував за нестворення перешкод під час митного оформлення автомобілів, які перетинали пункт пропуску «Косино-Барабаш».
Є інформація, що саме на митному посту «Косонь» Закарпатської митниці було організовано незаконне переміщення через митний кордон Олександра Тупицького, екс-Голови КСУ на автомобілі Тойота з номерами KA9700CP, без внесення в митну базу відповідних відміток про його перетин", - написав В.Глагола в своєму Телеграм-каналі.
Вуву 2022-08-10 / 01:28:20
Якщо можна красти , будуть красти .
А якщо не крадуть то значить є так зроблено що вкрасти нереально.
Ніяка апеляція до свідомості , ефекту не дає.
колобок 2022-08-09 / 19:45:23
той, що зрадив один раз, зрадить і вдруге , і постійно зраджуватиме. цей недомитник уже зраджував і не раз мундир державного службовця, але гроші завжди робили своє.його повертали на хлібні місця.
не треба в АТО. треба одну кулю в чоло і прилюдно, за законами воєнного часу. в АТО така гнида здасть ворогу наші позиції і втече заради своєї шкури до ворога. маємо приклад калетника, бувшого голови митної служби при януковичу. той теж утік в расєю. не повторюємо помилки. кулю в лоб!
Nfvfhf 2022-08-09 / 13:58:28
Тамара!-Шо ВИ ЗНАЄТНЕ за Армію за війну?-То шо по Теліку і Розказують! Просто-Раз-Судити-приговор з КОНФІСКАЦІЄЮ-бо ВОЄННИЙ ЧАС-НАНІС ЄКОНОМ ШКОДИ Під час ВІЙНИ!і ПОТІМ- ОТПРАВИТИ в АТО-шоб ІСКУПАТИ ВИНУ!!Тамара інтелигент ..Ви Далекі і ДУЖЕ єлементарно Мислите-Примитивно в Цьомку Аспекті Життя!-ХАЙ ВОЮЄ -МРАЗЬ ЧИНОВНИЧЬЯ -ЗЛОДІЙ держ Чмновник Сра.ий!
Тамара Тамара 2022-08-09 / 06:32:04
Вітаю! Нарешті ім,я і навіть фото "героя". Шановні коментатори не пишить дурню про направлення таких покидьків на фронт. Яке АТО? Прокиньтесь, вже війна, а що ВОНО буде робити там?
Микола 2022-08-08 / 14:09:30
Штось докус не фартит чоловікови, бізнес упав, жона ушла...
ВоєнКому 2022-08-08 / 08:37:21
Не..не- СУДИТИ раз-І ЗРАЗУ в АТО на 1рік на Передову-БО ДАВАВ ПРИСЯГУ Як ДЕРЖ ЧИНОВНИК!НУ-а Потім-КОНФІСКАЦІЯ-*А ПІсля Вернеться з АТО-ПЕРЕДИВИТИСЯ Приговор Суду З УРАХУВАННЯМ ПОВЕДІНКИ в АТО-НО КРІМ КОНФІСКАЦІІ(шо Ще Й Кормити Його на зоні 5-8 років-Шо Привик УСЕ на "ШАРУ"ВСЮ Свою Роботу Митником!)-Хай ЙДЕ ПОРОБИТЬ в Колоніі-Десь Де Тяжко!8ЛЮДЕ-В НАС ВІЙНА...А ЦейПокидьок..ЯК Його ЗЕМЛЯ ЩЕ НОСИТЬ?
Іван 2022-08-07 / 19:08:17
Можете його поцялувати в сраку, занесе в київ і далі буде збирати касу, передавати в київ і в сбу занесе...
Ветеринар 2022-08-07 / 17:41:40
Треба кастрировати! Я зроблю!
Підтримую думку 777: корупція - не смішно 2022-08-07 / 16:34:43
Досить сіяти зневіру однотипними коментами на користь Мордору. Загалом облиште в спокої минуле, в зміні якого на краще, зокрема на майданах, ви точно не брали участі, і зробіть спробу в сучасності зробити щось, щоби кращим стало майбутнє. Коментар видалено. Адмін
777 2022-08-07 / 16:22:15
Треба його на передову в штрафбат, а конфісковані кошти на ЗСУ.
Славік 2022-08-07 / 16:05:35
Цікаво як справи в його товариша Вані Армані Сабадоша за контрабандну Iphone на 2500000 доларів