В Угорщині створили новий орган із "особливими повноваженнями" на чолі з орбаном

Під керівництвом прем’єр-міністра Угорщини віктора орбана у вівторок було створено новий орган – Раду оборони, яка має "особливі повноваження" для "захисту безпеки й суверенітету" країни.

В Угорщині створили новий орган із "особливими повноваженнями" на чолі з орбаном

Про це повідомляє Origo.

За словами речника угорського прем’єр-міністра Берталана Гаваші, через тривалу війну в Україні та економічну кризу в Європі, міграційний тиск, "потрібно приділити особливу увагу захисту безпеки й суверенітету Угорщини в найближчі роки".

Рада оборони відповідатиме за звітування з питань національної й громадської безпеки, прикордонного контролю, національної оборони, питань біженців, запобігання надзвичайним ситуаціям, протидії тероризму тощо.

Орган очолюватиме прем’єр-міністр, а до його складу будуть входити міністр, відповідальний за офіс глави уряду, міністри внутрішніх справ, оборони, закордонних справ, а також головний радник уряду з національної безпеки.

Засідатиме Рада оборони Угорщини щонайменше раз на два тижні, але може здійснювати позачергові засідання на вимогу будь-якого із членів. Зазначається, що вона "матиме особливі повноваження щодо ухвалення урядових рішень".

Нагадаємо, наприкінці травня прем’єр-міністр Угорщини віктор орбан оголосив про надзвичайний стан через війну в Україні. А в липні керівник адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуйяш оголосив про запровадження надзвичайної ситуації в енергетиці.


ДО ТЕМИ:

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

 

27 липня 2022р.

Теги: орбан, Угорщина

Коментарі

Пак такоє 27.07.2022 / 16:20:25
Таке собі РБНО виходить? Ну, ми маємо, рашки мають. Тепер і цим захотілося. Хоче ще більшим фивником стати

НОВИНИ: Різне

12:15
Правоохоронці розслідують обставини резонансного вбивства Андрія Парубія у Львові Фото новина
23:05
Держетнополітики визнала зв'язок УПЦ МП з Російською православною церквою
22:50
/ 1
Міністр закордонних справ Польщі запросив Бровді "Мадяра" до своєї країни, проігнорувавши санкції угорщини
19:59
/ 18
"Ваші кінцівки – по лікоть в українській крові": закарпатець Бровді "Мадяр" порадив орбану "запхати в дупу" його санкції Фото новина
18:35
В орбана підтвердили, що заборонили в'їзд етнічному угорцю Бровді "Мадяру" за удари по "Дружбі"
18:12
Жіночі піжами від Kasta: затишок і стиль для солодких снів
17:25
Як сонячні електростанції рятують готельний бізнес в Карпатах
17:13
Чи потрібні Україні міські ярмарки: плюси, мінуси, європейський досвід
10:27
Від сьогодні чоловікам до 23 років дозволили виїзд за кордон Фото новина
17:17
Як знайти роботу в агросфері?
17:07
Готуємо басейн до сезону: як правильно доглядати воду в каркасній чаші
22:50
Трамп пообіцяв "рішучі заходи" і "наслідки" для рф, якщо не буде мирної угоди за два тижні
23:03
сійярто обурився через заяву Зеленського щодо "Дружби"
22:38
Зеленський натякнув, що доля нафтопроводу "Дружба" залежить від угорського вето на вступ України в ЄС
16:37
/ 2
Трамп "дуже незадоволений" ракетним ударом росії по американському заводу в Мукачеві
08:29
Пластівці на сніданок для дитини: хороша чи погана ідея
08:43
Порівняння цін на YouTube-канали на популярних платформах
08:38
Тренди гель-лаків 2025: модні кольори та дизайни манікюру
18:12
/ 1
УПЦ МП закликають відхреститися від РПЦ: інакше – позов про припинення митрополії
08:44
/ 1
Трамп вимагав від орбана пояснень, чому той блокує євроінтеграцію України – Bloomberg
09:11
Європейські лідери поїдуть у США разом із Зеленським, щоб зміцнити його позиції – Politico
11:19
/ 2
В Угорщині розгорівся скандал через "дачу" Орбана з пальмами та зебрами – "як у Януковича"
20:31
Якісне насіння томатів: купити швидко та вигідно в садовому центрі WestGard
18:54
Особливості вибору тактичного підсумку
14:57
В Україну повернули 84 полонених — військових та цивільних Фото новина
» Всі новини