орбан оголосив в Угорщині надзвичайний стан через війну в Україні

Прем’єр-міністр Угорщини віктор орбан оголосив про надзвичайний стан через війну в Україні, починаючи з опівночі в ніч на середу.

орбан оголосив в Угорщині надзвичайний стан через війну в Україні

Про це він заявив у відеозверненні на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, повідомляє Hirado.

Угорський уряд, який сьогодні склав присягу, почав роботу негайно.

"Ми не втрачаємо жодної хвилини, бо поруч йде війна. Війна, кінця якій ніхто не бачить", - заявив орбан.

"Ця війна становить постійну загрозу для Угорщини, ставить під загрозу нашу фізичну безпеку, а також ставить під загрозу енергопостачання та фінансову безпеку економіки та сімей. Ми бачимо, що війна і санкції Брюссела призвели до величезного економічного потрясіння і різкого зростання цін", – сказав він.

орбан вкотре наголосив, що Угорщина повинна залишатися осторонь цієї війни та захищати фінансову безпеку угорських сімей. За його словами, це вимагає простору для маневру та негайних дій.

"Уряд реалізує своє право згідно з Основним законом оголосити надзвичайний стан у зв'язку з війною сьогодні з опівночі. Як і надзвичайний стан, запроваджений під час епідемії, це дозволить уряду негайно відреагувати та захистити Угорщину та угорські родини всіма можливими засобами. Про наші перші рішення я буду інформувати вас завтра", – підсумував орбан.

Що суттєво, на офіційній сторінці віктора орбана у соціальній мережі Фейсбук, як і в його оголошенні надзвичайного стану використано формулювання "воєнний надзвичайний стан" ("háborús veszélyhelyzetet"). Це ж саме формулювання поширено на офіційних сторінках уряду.

Однак в законодавстві такого формулювання немає. Тобто, йдеться про умисну спекуляцію, запущену керівником уряду Угорщини, з певною метою.

Крім цього, варто пам'ятати, що з березня 2020 року, тобто вже понад 2 роки, в Угорщині вже діє надзвичайний стан. Його було запроваджено в 2 спроби з певними змінами якраз у першій половині 2020 року через пандемію коронавірусу. В останнє цей надзвичайний стан було продовжено в Угорщині у грудні 2021 року і він мав діяти до 31 травня цього 2022 року включно.

Тобто, слід так розуміти, що для необмеженого керування в Угорщині віктору орбану треба було новий, відмінний від вже неактуального коронавірусу, привід.

Як повідомлялося,  віктор орбан виключив можливість обговорення запропонованого ЄС нафтового ембарго проти Росії на саміті лідерів наступного тижня, що є новим ударом по зусиллям Євросоюзу здобути підтримку шостого пакету санкцій.

24 травня 2022р.

Теги: війна, Угорщина, орбан, надзвичайний стан

Коментарі

житель Закарпаття 2022-05-27 / 13:33:53
Україна мала ввести превентивний військовий стан (до 24 лютого).Орбан не хоче повторити помилки українського уряду, він переживає за безпеку своїх громадян.

Вуву 2022-05-26 / 23:58:10
Політики прийшовши до влади , швидко забувають що від їхніх рішень народ або починає жити краще або страждає.
Те що робить орбан це гра на двох роялях .
З одного боку Брюссель якому орбан має бути вдячний за все що вони зробили як для нього як лідера країни , так і народу , а з іншого боку дєд пУ і раШа , яким він теж має бути "вдячний"
Проблема в тому що зараз ніяе йому не виходить бути вдячним одночасно і тим і цим .
І настав той час "Х" просвітлення , коли орбан має зробити свій остаточний вибір , або ,або .
Найгірше що від всього цього постраждає народ тбт самі хуни , тому що почне рвати навпіл .
Одні за рашу і орбана , інші проти і за Брюссель.
А це те що в нас спричинило майдан . Коли одні обрали веетор в ЄС а інші вектор на рашу .
Тепер майже під копірку ситуація в хунії.
І рвати їх буде ніяк не менше , але коли нам було погано вони з нас сміялись.
"Закон бумеранга" ніхто не відмінив .
Вони самі заслужили те на що вони заслужили .

danger до трезуб-вилка для рашьістов 2022-05-25 / 19:19:32


Az anyja istenét guta üssön meg! Menj a pokolba! Тьі кацапский идиот рот закрой тварь! Тьі как сюда попал рашьіст конченьій ?! Мьі тут без тебя разберемся!!! Гори в аду чепушила кацапская!

Коментар коментатора, до якого ви апелюєте, видалено. Адмін


danger 2022-05-25 / 15:55:25
Блін, я нічого нерозумію...
Може ви маєте якісь данні розвідки?
Яка імовірність нападу Угорщини на Україну?
Навіщо тоді я за угорців тута пишу?
Іду тоді в тероборону будемо разом гнати їх!

Олена 2022-05-25 / 15:41:58
Терміново поверніть закарпатське тро для захисту області та своїх родин

щурь вася 2022-05-25 / 15:08:48
Ну давай починай. виганяй)))
-почни з чубірки..))
-пак поїдь на Берегівщину і скажи мадярам же они "цигани" і їм треба ідти гет до орбана!))

щурь вася 2022-05-25 / 15:02:11
вигнати тих всіх циган мадярів з Закарпаття до орбана і з ними разом Чубірка голову облради який тим циганам вручав українські нагороди

Анастасія 2022-05-25 / 14:42:44
Чому незаконно вивезли ТРО з області, коли поруч "друг окупанта?

до пенсіонера 2022-05-25 / 14:39:03

Скажи пенсіонер-воїн, ти будеш гнати тих пару мілйонів "циган" бевзику ти старий? Другий фронт тобі потрібно? Іди проспися дідо!!!
У нас на Закарпатті угорці ( по твойому "цигани" ) теж живуть всі разом із нами і з тими ж "циганами"!
Питання:
1. Чому треба гнати пару мілйонів "гуннів"? тому що якийсь орбан смокче путіну?
2. Чому ти називаєш угорців "циганами"?
3. Боюсь навіть уявити твоє ставлення до ромської національності?

Пенсіонер ти не поважає інші національності, твої судженням впевненно можна назвати фашиськими.
То тебе треба гнати придурок ти старий!!!

danger 2022-05-25 / 14:20:49

Дозвольте скажу вам як угорець.
Прості угорці самі в шоці від премєра орбана!
Вони в шоці від того, що в цій війні вони знову встають не на ту стороні, не на стороні правди і добра.
Нічого не вдіяти. В Угорщині на виборах переважна більшість проголосувала за фідес, тому що вважають що фідес=стабільність.
Оппозиція в Угорщині не змогла суттєво вплинути на хід виборів.
Переважна більшість ЗМІ в Угорщині є "орбанізованими", а електорат не є політизованим, як наприклад у нас в Україні, де майже кожен пересічний громадянин може на відмінно здавати екзамен з політології)
Угорцям важко збагнути що путін грошенятами приручив їхнього орбана.
Пересічні угорці лише зараз починають усвідомлювати те, що для запобігання корупції владу потрібно регулярно змінювати.
Лише зараз задаються питанням доцільності своєї революції 1956 року, і з жахом проводять паралелі з теперішнім 2022 роком.
Поки ще небагато угорців розуміють те, що "русскій мір" знову стукає їм у двері, а орбан ті двері відкриває.
Так і виростила Угорщина такого собі путінчіка-орбанчика у масштабах своєї країни. Пройдуть роки і їм знову буде соромно, як соромно за те, що вони під час другої свідової були не на "тій" сторіні.

пенсіонер 2022-05-25 / 12:55:24
Та тих циганів усього пару мільйонів, але сер...ь на всю Європу. Дайте зброю закарпатцям, поженуть гуннів аж до Австрії.

май русин 2022-05-25 / 08:25:47
Тот чмошник орбан ся дограє. Тої Мадярщини - нішто відіти, а вно пробує поставити на кОліна вшитку Європу

Верніть тро в область 2022-05-25 / 07:20:08
Верніть тро в область

НОВИНИ: Різне

16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
» Всі новини