На Закарпатті – новий керівник обласного У СБУ: Євген Борзілов (ДОПОВНЕНО)

До Євгена Борзілова Управління СБУ в Полтавській області 4 роки очолював закарпатець Юрій Рахівський, а його наступником на цій посаді став його попередник на Закарпатті Іван Рудницький

На Закарпатті – новий керівник обласного У СБУ: Євген Борзілов (ДОПОВНЕНО)

На Закарпаття призначили нового керівника обласного управління СБУ.

Ним став Євген Борзілов, який раніше очолював обласне управління СБУ в Полтавській області.

До цього керівником відомства був Іван Рудницький. Він керував обласним СБУ в Закарпатті з 1 липня 2019 року. 

Іван Рудницького ж призначили керувати обласним управлінням СБУ в Полтавській області. 

Відповідні зміни керівництва обласних управлінь відбулися в низці областей України.

Як інформували при призначенні на Полтавщину місцеві ЗМІ, з відкритих джерел відомо, що Євген Вікторович Борзілов у 2014 році обіймав посаду заступника начальника Управління Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Євген Борзілов прописаний у Полтаві. Його дружина Наталія на той час працювала головним спеціалістом у Департаменті забезпечення роботи Міністерства аграрної політики і жила у службовій квартирі.

Євген Борзілов з дружиною Наталією

 

Євген Борзілов з дружиною Наталією | Фото: ok.ru

Як повідомлялося, ьза даними відкритих джерел, батько Євгена Борзілова народився у Волгоградській області Російської Федерації. Він військовий, був контррозвідником у відділі полтавської в/ч 34105. Віктор Борзілов на той час активним користувачем «Однокласників», де постійно публікував світлини з купою родичів. Зокрема — із сином.

Віктор Борзілов з сином — Євгеном Борзіловим

Віктор Борзілов з сином — Євгеном Борзіловим

Мати Євгена Борзілова народилася у Луганській області, сестра — у Смоленську, РФ.

За даними реєстру судових рішень, у липні 2018 року людину з таким самим ім’ям — Євгена Вікторовича Борзілова — зупинили на Хрещатику у Києві. Він керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. У січні 2019 року його визнали винним у п’яному керуванні, але звільнили від покарання через закінчення строків давності притягнення.

Інтернет-видання "Останній бастіон" 11 липня "привітало" "начальника ГУНП в Полтавській області Євгена Рогачова  та уповноважену особу Управління СБУ в Полтавській області Євгена Борзілова з тим, що, завдячуючи їх високопрофесійним діям, зрадник і колаборант, негласний співробітник ГУНП в Полтавській області Сергій Чередніченко (оперативний псевдонім "Ішак"), який останні роки переховувався на дачі у працівника поліції, зміг без перешкод виїхати з території України" та очолив «Фонд майна» у так званій «військово-цивільній адміністрації Херсонщини».

Нагадаємо, до Євгена Борзілова Управління СБУ в Полтавській області 4 роки очолював закарпатець Юрій Рахівський. Його звільнили Указом президента у жовтні цього року.

19 липня 2022р.

Теги: керівник, У СБУ, Борзілов

Коментарі

Християнин 2022-07-20 / 14:58:38
Феодор з Марком помоляться за нього, і Ніл не проти, Бог поможе. А вам Закарпатці терпеніє спасеніє.

Глог 2022-07-20 / 09:14:08
На диво військові та сбушники в Закарпатті, якщо народилися в московщині, то їх предки з мордора.
У ЗЕкоманди немає кадрового багажу, міняють шило на мило.

злий 2022-07-20 / 08:01:50


Яке "закарпатські контарбандисти хвіст підіжмуть", якщо головний контрабандист нині - Микита, а його цього самого дня призначили головою обласного осередку "Слуги народу"? Митника теж мабуть під нього змінили?


пенсіонер 2022-07-20 / 07:48:52
Це призначення свідчить, що немає в Зеленського ні команди, ні фахівців.
Хоча може трохи закарпатські контарбандисти хвіст підіжмуть.
І взагалі я би відправив усіх закарпатських правоохоронців, ментів, чекістів, прокурорів, погранців, митників і суддів по ротації в сумську, чернігівську та харківську область. Хай би курортники трохи взнали що таке державна служба.

Місцевий 2022-07-19 / 23:20:00
Шо за люди ? Не встиг чоловік прийти і навіть за рекомендуватись а вже лайном облили з ніг до голови. Попрацює, тоді і висновки зробите а то лиш би когось обісрати, грош ціна вам…

Byby 2022-07-19 / 23:02:29
Такі призначення можна приймати під дією кокаіну , або з перепою , зрештою нічого хорошо для області від такого призначення .
Скоріш за все така ротація. " кадрів" є показухою активної діяльності ОПи зЄ для народу як спосіб окозамилювання і типу для ЄС.івських спостерігачів за проводимими "реформами"
А насправді йде підготовка до повної узурпації влади .

Ярослав 2022-07-19 / 22:19:33
Жахх! КГБ своїх агентів просуває!!! А пипл(73%) все хаває - бо то не його стосуться (де Карпати, а де московія)!!

Саша 2022-07-19 / 19:36:48
Головне щоб не побились з Микитою на контрабанді. Новий чекіст має знати хто король контрабанди в області і не переступати червоні лінії.

Бувших не буває 2022-07-19 / 17:09:54
Його звільнили Указом президента у жовтні цього року? Авансом тобто?
Пакрасавался в папенькінам кітеле... Фу, гидося! Маскі шоу?

МѢСТНЫЙ 2022-07-19 / 16:41:17
який жах. керівник обласного УСБУ разом з батьком із задоволеною усмішкою позує у строю країни-агресора

Бравий 2022-07-19 / 15:41:36
Скажу конкретно, що Євгена Борзілова призначили керівником УСБУ в Закарпатській області. Значить є довіра і результативність як професіонала своєї справи. Під його керівництвом ефективно здійснювалась протидія проявам сепаратизму і колабораціонізму.

Бравий 2022-07-19 / 15:33:50
Є підстави для твердження, що коментатор МММ імбецил і ущербний недоумок. Якщо говориш то конкретні факти. А так сидиш за пайку і підгавкуєш.

??? 2022-07-19 / 15:10:34
Коли в ОПУ перестануть брати гроші за призначення?

Коля 2022-07-19 / 14:52:00
Це всі такі як Кулініч з СБУ

Пес 2022-07-19 / 13:28:37
Його ловили п’яним за кермом ! Всі родичі з росіі!
Ви там при затвердженні хоч в інтернет гляньте!
З розуму з’їхали?!

MMM 2022-07-19 / 13:08:23
Євгеній Борзілов - син полковника ВДВ РФ, громадянина РФ. Є підстави для твердження, що керував організованою злочинністю, в т.ч. підпільним бізнесом, у Полтаві.

XYX 2022-07-19 / 11:34:17
Хай львович тепер тягає контрабас у росію) Слава Україні

Іван 2022-07-19 / 11:09:44
На одного мільйонера стало більше, добре що є Гецко і Таня Поп для піара

НОВИНИ: Політика

15:59
В Ужгороді відкрили благодійну виставку-продаж "Мистецтво перемоги"
03:22
/ 12
Тищенко вважає, що завдяки йому угорська КМКС стала провладною і пропрезидентською
17:05
/ 12
Головред закарпатського інтернет-видання пропагував "рускій мір" та виправдовував збройну агресію рф проти України – СБУ
11:08
Глава Єврокомісії дорікнула орбану за його расистські висловлювання
00:24
/ 12
Вигнати Угорщину з ЄС? Позбавити вето? Як Захід може відповісти на заяви та дії орбана
08:54
/ 16
Угорщина обрала ізоляцію. Все про нову ідеологію Орбана, яку порівнюють з нацизмом
06:11
/ 13
Угорщина обирає сторону зла. Знову, як у 1939 році
04:56
/ 7
Тищенка через скандальність достроково зняли з керівництва Закарпатською облорганізацією "Слуги народу"
08:47
/ 7
"Гнана" УПЦ МП освятила на Закарпатті новий храм
08:37
/ 16
В Угорщині "підготовлені сценарії воєнних надзвичайних ситуацій", "щоб врятувати і захистити 150 000 угорців, що живуть на Закарпатті" – Сійярто
13:25
/ 7
Портнов виїхав з України через пункт пропуску "Тиса" на Закарпатті – "Схеми"
03:25
/ 55
Замість звільненого Казака прокуратуру Закарпаття очолить Говоруха
18:44
/ 36
Ланя (Блюка) обрали головою Мукачівської райради
03:20
/ 40
Чому Будапешт замовчує "свій" Голокост на Закарпатті?
08:12
/ 3
"Слуга" Тищенко найскладніші події в Києві пересидів на Закарпатті – Алієв
13:18
/ 2
Суд заборонив партію ОПЗЖ
12:53
/ 2
У Мукачівській міськраді працюватимуть нові заступники міського голови
12:51
/ 2
У Мукачеві зупинили повноваження депутатів ОПЗЖ
12:27
/ 8
Колективу Берегівської райадміністрації представили нового керівника
18:43
/ 3
Подвижникам "четвертої гілки влади" присвячується
16:12
/ 3
На Закарпатті росіянин на знак протесту проти російської військової агресії спалив свій паспорт
09:16
У Виноградові вандали пошкодили меморіальну дошку на честь Героїв Красного Поля
05:44
/ 2
У Ясінях на Рахівщині демонтували пам’ятник невідомим солдатам
13:26
/ 11
Майном Закарпаття керуватиме люстрований посадовець часів Януковича і "піджак" Волошина (РОЗШИРЕНО)
10:29
/ 14
Екскерівник Ужгородського аеропорту назвав дії голови Закарпатської облради Чубірка "свідомою злочинною діяльністю в умовах воєнного стану"
» Всі новини