Ланя (Блюка) обрали головою Мукачівської райради (ФОТО)

Екснардепа від Партії регіонів, згодом – очільника обласної організації партії "Відродження", а тепер - представника "Батьківщини" Михайла Ланя (кримінальне псевдо - Блюк). Відповідне рішення прийняли сьогодні на черговому засіданні Мукачівської райради.

Ланя (Блюка) обрали головою Мукачівської райради (ФОТО)

Шляхом таємного голосування за Михайла Ланя віддали свої голоси 33 депутатів з 42.

Раніше у Мукачівській райраді під обрання М.Ланя зняли Лабоша від Балоги. Однак, судячи з тональності повідомлення про цю подію на сайті Мукачево.нет, всі протиріччя, принаймні на цьому етапі, знято.

30 червня 2022р.

Теги: Ланьо, Блюк

Коментарі

ддд 2022-07-29 / 22:27:25
се гузиця

ура! 2022-07-09 / 05:23:30
новиє ліца! зелена банда йде правильною дорогою! І блючара тоже "боневтік"! чи "щеневтік"

Човлент 2022-07-03 / 22:34:33
В Мукачівський райраді немає грамотних депутатів.
Біомаса, що є,що немає їх.
Імпотенти, безвольні маріонетки.

закарпатець 2022-07-03 / 09:57:12
Читачу.
А ці депутати більше і не коштуют. Там половина криміналітету та ще й безграмотного.

Читач 2022-07-03 / 09:27:04
Ганьба мукачівським депутатам. Криміналітет купив їх за три копійки.

Мукачівців в шоці!!!! 2022-07-03 / 08:36:34
ГАНЬБА, ГАНЬБА, ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!

Юлка 2022-07-02 / 15:34:28
А х@улі ви собі думали,мені й блюк добре,лиш би під знаменом батьківщини

Аня 2022-07-02 / 12:58:13
Напишіть список цих недодерутатів, які протягом цей договірне через голосування, бо то їх відповідальність і у них на совісті

Гость 2022-07-02 / 12:09:50


Це ****ец.Уголовники у руля.ну так о каком порядке идёт речь ? Этому бандиту пора на пенсию уже.. А воно ще кудись в Мери рветься.Настоящее " Дно Мукачево "


Воєнком Задов 2022-07-02 / 10:46:28
Ушитким, ко туй писав поганоє, буде уписано повістки у Воєнкомат.

Василь 2022-07-02 / 08:36:30
Чому дивуватися? У Закарпатській обласній раді одні інтелігенти (Антибіотик, Чалий, Покорба, Мясник, Сталін, Воєнний і т.д. - 50% мають відношення до криміналітету.

Така Закарпатська еліта

Вуву 2022-07-02 / 02:17:50
Тепер мукачівщину буде "БЛЮЧИТИ" конкретно .
Я вже і не дивсь наскільки нарід продажний що знаючи хто такий цей Блюк проголосували за нього . Просто нема слів .
Дно донне . ДНІЩЕ .

Кііфля Паулятая 2022-07-01 / 20:35:47
В липні 2015 генерал Москаль щосили відмазував блюка після мукачівськоі перестрілки. Тоді питання : який устрій мужньо захищає ВСУ від рашистів ?

Тоже кажут 2022-07-01 / 19:24:10
Кажут ош Крвавчук і Кучма віддвли ЯО, і стртегічні літаки. Коли була Юлка уже було нічого віддавати.

Кажут 2022-07-01 / 19:16:57
Кажут ош юлка свого часу віддала ху@йлу ракети

Достойний 2022-07-01 / 19:07:42
Достойний представник юльки на чолі райради,два яблука пара

Так і є ! 2022-07-01 / 17:23:15
Часто в нашей жизни все на оборот , усному призрение дураку почот !!!

Іван 2022-07-01 / 13:40:42
Всі все знають, розумні, а на місцях правлять виключно бариги, казнокради і криміналітет, ну чим не Сомалі....

Лоці 2022-07-01 / 13:09:50
Йопаний сором...

закарпатський українець 2022-07-01 / 12:39:24
У цих людей одне переконання - повний биндюх в поєднанні з позними жебами. Хто так не думає - для них - лох. Це є елементом "русского мира", провідником якого в Україні загалом та на Закарпатті зокрема, був і є кримінальний світ в поєднанні із ФСБ-кагебешною агентурою. Чи ми цього не знали і не чули ? А якщо знали і чули, то чому дозволили цій гопото-голоті зайняти владні олімпи ? Не на "блюків" та "паблюків"треба нарікати, а на свої, нібито на перший погляд розумні голови, то що скажу панове !

НОВИНИ: Політика

15:59
В Ужгороді відкрили благодійну виставку-продаж "Мистецтво перемоги"
03:22
/ 12
Тищенко вважає, що завдяки йому угорська КМКС стала провладною і пропрезидентською
17:05
/ 12
Головред закарпатського інтернет-видання пропагував "рускій мір" та виправдовував збройну агресію рф проти України – СБУ
11:08
Глава Єврокомісії дорікнула орбану за його расистські висловлювання
00:24
/ 12
Вигнати Угорщину з ЄС? Позбавити вето? Як Захід може відповісти на заяви та дії орбана
08:54
/ 16
Угорщина обрала ізоляцію. Все про нову ідеологію Орбана, яку порівнюють з нацизмом
06:11
/ 13
Угорщина обирає сторону зла. Знову, як у 1939 році
04:56
/ 7
Тищенка через скандальність достроково зняли з керівництва Закарпатською облорганізацією "Слуги народу"
11:03
/ 18
На Закарпатті – новий керівник обласного У СБУ: Євген Борзілов (ДОПОВНЕНО)
08:47
/ 7
"Гнана" УПЦ МП освятила на Закарпатті новий храм
08:37
/ 16
В Угорщині "підготовлені сценарії воєнних надзвичайних ситуацій", "щоб врятувати і захистити 150 000 угорців, що живуть на Закарпатті" – Сійярто
13:25
/ 7
Портнов виїхав з України через пункт пропуску "Тиса" на Закарпатті – "Схеми"
03:25
/ 55
Замість звільненого Казака прокуратуру Закарпаття очолить Говоруха
03:20
/ 40
Чому Будапешт замовчує "свій" Голокост на Закарпатті?
08:12
/ 3
"Слуга" Тищенко найскладніші події в Києві пересидів на Закарпатті – Алієв
13:18
/ 2
Суд заборонив партію ОПЗЖ
12:53
/ 2
У Мукачівській міськраді працюватимуть нові заступники міського голови
12:51
/ 2
У Мукачеві зупинили повноваження депутатів ОПЗЖ
12:27
/ 8
Колективу Берегівської райадміністрації представили нового керівника
18:43
/ 3
Подвижникам "четвертої гілки влади" присвячується
16:12
/ 3
На Закарпатті росіянин на знак протесту проти російської військової агресії спалив свій паспорт
09:16
У Виноградові вандали пошкодили меморіальну дошку на честь Героїв Красного Поля
05:44
/ 2
У Ясінях на Рахівщині демонтували пам’ятник невідомим солдатам
13:26
/ 11
Майном Закарпаття керуватиме люстрований посадовець часів Януковича і "піджак" Волошина (РОЗШИРЕНО)