В Ужгороді через корупційний тиск звільняється в.о. головного архітектора. На посаду готують "шахрайку" Полтавцеву

З управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради звільняється Оксана Калиновська, яка останнім часом виконувала обов’язки начальника цього підрозділу. Про це повідомляють джерела Закарпаття онлайн у міській владі.

В Ужгороді через корупційний тиск звільняється в.о. головного архітектора. На посаду готують "шахрайку" Полтавцеву

При цьому, колеги і керівництво характеризують Оксану Калиновську як відповідального, фахового і порядного посадовця. Натомість, причиною звільнення неофіційно вказуються небажання і неможливість О.Калиновської працювати під постійним тиском корумпованих чиновників.

За інформацією Закарпаття онлайн, на місце О.Калиновської секретар міськради Арсен Мелкумян  та його кум, голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури Володимир Мильо лобіюють кандидатуру Тетяни Полтавцевої. Остання відома своїм корупційним скандалом, обвинувачення у якому обласна прокуратура "елегантно" змінила на шахрайство


https://old.gp.gov.ua/ua/reegions_news_detail.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=231161&s=print

https://zakarpattya.net.ua/News/184348-Upiimana-pid-chas-otrymannia-khabara-ievropeiska-kerivnytsia-mainom-Uzhhoroda-Poltavtseva-povernulas-na-robotu

http://www.mukachevo.net/ua/news/view/367927

http://rionews.com.ua/news/all/now/n1822910349

https://clipnews.info/2018/06/nachalnyka-upravlinnia-mainom-mista-uzhhoroda-zatrymano-na-khabari-foto-video/

Т.Полтавцева, яка раніше встигла побувати в числі партійних соратників одіозного ексдепутата міськради Івана Волошина, що привласнив і зруйнував пам'ятку містобудування "Корона", відома також "вільним" розпоряджанням майном громади Ужгорода під "дахом" ще одного одіозного депутата міськради – Анатолія Ковальського.

У ході корупційного кримінального провадження Т.Полтавцеву  прикривав від звільнення особисто міський голова Ужгорода  Богдан Андріїв.

Натомість звільнення корумованої чиновниці через петицію вимагала від керівника міста громада обласного центру.

Наразі одіозна чиновниця відсиджується на посаді головного спеціаліста відділу містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради.

30 червня 2022р.

Теги: корупція, шахрайство, Полтавцева

Коментарі

правда 2022-07-01 / 20:04:27
знайшли час виясняти.Хто є хто.

закарпатець 2022-07-01 / 16:47:20
Гостье.
А не царское ето дело воевать делкам. Наверное Мелкумян, Ковальский или Мельо воевать пойдут. Им и в мерии неплохо, где живая денежка водится. Ето вьІсший же свет, а воюют и умирают пускай простьІе ребята - патриотьІ.
Кто на что родился. РожденньІй воровать, не может воевать.

Гостя 2022-07-01 / 14:13:28
Я не розумію, як така гидота як Мельо, Ковальський, Мелкумян ще не на фронті. Справжні патріоти міста на передовій, а ці ворюги ненажерливі крадуть і далі. Боляче за рідний Ужгород.

До Івана 2022-07-01 / 11:15:01
При чому тут Щадей?! Мова про курву, яка задовільняє всі корупційні збочення міського злоякісного прошарку в раді та у місті. Прийшов Гільтайчук та й звільнив її як небезпечний фактор у своєму робочому оточенні, схильний до зловживань, підстав, шахрайства. Бодя, недомер-ростік, чи недоРостік, недорослий, одним словом, Ковальський, Мелкумян, інша посадова паскудота забезпечили їй тепле непильне містечко у архітектурі. Зараз вони позбавлені касира, бо Олег "пішов на вОйну", шукають серед свого пулу готового на прийом коштів за містобуди. Знацшли курву. Бо Калиновська і дівчата на таке не підписувались. А гроші то протікають повз їх кишені вже четвертий місяць

пенсіонер 2022-07-01 / 10:18:32
СУ... пизд..ки, осталися в тилу у жінок у трусах, а на хлопців, котрі героїчно захищають Україну пиз..е.

Та Ужгородський гадюшник треба розігнати і пересаджати на нари.

Но чекайте мало, вернуться, дай Господь, хлопці із фронту, будете злодії і хабарникии пятий кут шукати.

Так уже не буде як було. АКСІОМА.

Війна 2022-06-30 / 22:22:10
Для особо обдаровних іван, гевара і ін., хто може краще захистити країну ніж захисники на передовій, то автомати в руки і на фронт, а не пілікаєте своїми статеви.и губами)))

Ще Гевара 2022-06-30 / 21:58:41
Хто як не щедай краще знає як за безцінь віддати корону

іван 2022-06-30 / 21:43:19
ЩеДай із фронту лиш з ганьбою вернеться ці дезертири і позорні сикуни всюди лиш позоряться. інстатьолки пусті

Кукер 2022-06-30 / 20:57:18
А андреєву пофіг, не ужгородці за нього голосують (вони просто на вибори не ходять), а цигани.

Анна 2022-06-30 / 15:30:12
Андріїва вже переселенці знають як "паскудного" мера...

Автору ЩеДай 2022-06-30 / 15:28:51
Ти на Щадея не кроши батон, він там один з небагатьох адекватний із совістю! Багатьом мешканцям Ужгорода допоміг!!! А ви, гетересексуали, лиш понти колотите, кнопкодави продажні!! Вернуться хлопці з фронту - будемо вас гнати усіх!!!

ЩеДай 2022-06-30 / 13:06:38
Як постійний кандидат в мери офіційно заявляю: виконувати обов'язки архітектора може лише наближена до мене людина, бажано чоловічої статі

пенсіонер 2022-06-30 / 12:30:11
А хіба для Ужгородської мерії писані закони???
Та Андріїв давно на них плює.
А тут усі активісти пішли на фронт, то роби, що хоч.
Кому війна, а кому мати рідна.
Але ж шановний пане, активісти скоро повернуться.

Правда 2022-06-30 / 11:06:30
Щирі патріоти поляжуть на війні, а вся нечисть у владі, яка чомусь не воює, хоч і стали мільйонерами у бюджетного корита, ще не такий безпредєл буде витворити....

Олегу Ігоровичу 2022-06-30 / 11:02:29
Ми згідні, Олег, але коли ви з депутатами оглядались на вимоги закону?

Ужгородка 2022-06-30 / 10:48:51
Кому війна, а кому корупційні жнива - час стригти капусту по повній. Мерзотники, які пролізли у владу...

Олег 2022-06-30 / 10:40:55
Таня не може виконувати обовязки головного архітектора, бо не має відповідної освіти.

злий 2022-06-30 / 10:30:33


То п**ець! Вони там цілком на голову **бнулися?


НОВИНИ: Соціо

18:02
"Кіно заради Перемоги!" показали на Закарпатті
17:56
У курортному Солотвині на Тячівщині громаді повернули незаконно приватизовану землю
16:05
У 8 центрах надання адмінпослуг Закарпаття встановили електронні черги
16:00
/ 3
Брат хлопця, що на Рахівщині розстрілював кота з рушниці, погрожував волонтерці та сміявся з намірів надати розголосу ситуації
15:36
Вибухівки у "замінованих" об'єктах на Закарпатті не виявили
15:32
В Ужгороді оштрафували водія вантажівки, що розлив на дорогу бетон
11:20
/ 1
На базі Обласного будинку дитини на Закарпатті створять міжнародний українсько-словацький реабілітаційний центр
10:30
Технічну сіль із Буштинського родовища на Закарпатті почнуть видобувати на початку 2023 року – Микита
10:05
/ 1
На Закарпатті проходить черговий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
10:00
У Мукачеві проведуть благодійний ярмарок на підтримку захисників
09:59
На Хустщині прощатимуться із полеглим у війні Героєм Павлом Мунтяном
03:29
У війні з росією загинув Віктор Шахайда з Сімерок на Перечинщині
18:00
Діти в Ужгороді плетуть браслети та збирають кошти для ЗСУ
17:52
Кожен п’ята родина, яка звертається по допомогу до мобільних команд на Закарпатті, потребує психологічної підтримки
17:43
У Чопі попрощалися з загиблим у війні Героєм – Віталієм Голубкою
17:32
В Ужгороді розпочинається підготовчий етап та громадське обговорення містобудівної документації
16:54
В Ужгороді оглянули укриття в закладах освіти
15:59
/ 3