Упіймана під час отримання хабара "європейська" керівниця майном Ужгорода Полтавцева повернулась на роботу

По завершенні запобіжного заходу, який судом не був продовжений, затримана за корупцію начальниця управління майном міста Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Тетяна Полтавцева повернулася до виконання обов'язків.

Упіймана під час отримання хабара "європейська" керівниця майном Ужгорода Полтавцева повернулась на роботу

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 13 червня на вимаганні та отриманні 800 доларів США хабара було затримано керівницю майном Ужгорода Тетяну Полтавцеву. Жінка за винагороду обіцяла місцевому підприємцю «вирішити» питання про передачу підприємцю приміщень, які належать міській раді. Чиновниця, як тоді з'ясувало видання, є особою з найближчого оточення одіозного депутата Ужгородської міської ради Івана Волошина, а цивільним чоловіком, через якого Т. Полтавцева отримувала хабарі, є нотаріус Кішкін.

По затриманні Т. Полтавцеву помістили під домашній арешт і відсторонили від роботи

Утім, вже 8 серпня стало відомо, що прокуратура області змінила статтю обвинувачення для затриманої на хабарі чиновниці: так, замість корупції тепер її звинувачують у шахрайстві. А, відповідно до санкції цієї статті, підозрювана може відбутися штрафом в 850 грн або й узагалі потрапити під амністію.

Разом із тим, як повідомив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук депутат Ужгородської міської ради Віктор Щадей, прокуратура не продовжила Т. Полтавцевій відсторонення від посади. Як наслідок, затримана два місяці тому на хабарі чиновниця у четвер, 16 серпня, повернулася до роботи і приступила до виконання посадових обов'язків.  

17 серпня 2018р.

Теги: хабар, корупція, Полтавцева

Коментарі

Вуву до пенсіонера 2018-08-20 / 08:30:28
Не полінуйся і подивись на you tub ... Інтервю гордона і пако рабан .
Там все сказано.

Вуву 2018-08-19 / 21:20:41
Вибачаюсь перед всіма ... Бо дискусія з пенсіонером ... Дійсно пішла "НЕ В ТЕМУ" . :-))

пенсіонер 2018-08-19 / 20:42:10
Ти, Вуйку правду маєш.
Нехай з Вуву психіатр дискутує.

Вуйко 2018-08-19 / 20:39:06
Отi 2 мудрагелики специально займаються х.....нею!

Вуву 2018-08-19 / 19:40:22
Пенсіонеру ... Твойі тупі переконання
Не дають тобі дивитись на світ відкритими очима і мислити маштабно.
Все чим ти тут випльовуєшся це є ідеологічні догми.
Почни з того який задум чи необхідність були в господа ВЗАГАЛІ СТВОРЮВАТИ ЧОЛОВІКА І ЖІНКУ ?
Якщо адам (і єва) був білим ... Звідки взялись чорні (і азати "жовта раса").я вже не кажу про релігійний аспект... Буддизм . Синтоізм. Конфуціанство.
Чи навпаки ... Якщо він був чорним ... Звідки взялись білі ?
(Бо від коней корови не приплодяться) .
Проблеми лгбт ... Це не скотсво ... Це проблеми певнойі групи людей нашого суспільства ... які живуть поруч коло тебе і вірять ... і навіть ходять до однієйі церкви ... Разом з тобою. Але не виказують цього ... І ти цього не знаєш.
Ніхто не збирається навязувати іншим свою сексуальну поведінку чи орієнтацію ... Чи який спосіб життя ... Вони хочуть щоб був визнаний йіх гріххх ... бо якщо ні церква ні люди не хочуть визнавати цей гріх ... То це і є від лукавого.
(Тим іще більший гріх).
Суспільство яке визнає гріх(и) ... Має можливість покаятись .бути смиренними.
Люди які горді і вперті (в тупості свойій) не хочуть визнавати гріх і каятись ... Приречені.
Ті факельні марші потрібні чокнутим як ти пенсіонерам в яких патріотичне виховання чітко привязане до сечовиків ... Інших варантів в мозгах ... нєту.
Шаблонне сприйняття проблем соціуму.
Ще воно потрібно для публічной показухи і звіту тим хто йіх проплачує. Бо деяк і до цього часу ПУБЛІЧНО не заявив і не сказав ... Звідки беруть гроші і хто йім платить.
Третє.Лгебетеешникам очевидно до лямпи кількість симпатиків ... партійна приналежність ... Соціальне становище.
Це є інше явище в якому ти просто необізнаний ... А кидаєшся принизливими словами.
І лгбт ... Це організація ... А не мойі друзі .

До пацанiв 2018-08-19 / 17:57:52
Хлопцi вона до вас ще попаде!!

Смотрящій по СІЗО 2018-08-19 / 17:27:25
А ми тут в СІЗО на Довженка уже чекали на цю кляту Корупціонерку і в картішкі рішили хто перший іі буде трахати коли до нас поступить після Суду! Жаль суки Прокугоги обламали братву випустивши їі

До песiонера 2018-08-19 / 16:38:48
Все так правильно але ви свiдомо вiдволiкаете вiд сьогоднiшнiх хабарникiв!

пенсіонер 2018-08-19 / 15:49:06
Не згадуй Вуbу Всевишнього всує, а якщо згадуєш пиши Його ім'я з великої букви.
Господь сотворив чоловіка і жінку для продовження роду людського, що є найвищим призначенням людини на цьому світі, все інше від лукавого.
Лезбійки, геї, наркомани і алкоголіки, це плоди вседозволеності і розпусти. І запамятай Бобо, ніколи в Закарпатті, де фактично кожна людина ходить до Храму Господнього, ти і твої однодумці не навяжуть мешканцям Срібної Землі содомізм, хоч трісни. Це не проблеми суспільства, це скотство з боку окремих істот.
Це раз.
По-друге. Січовики навчають молодь патріотизму, володінню зброєю, проводять з ними вишколи не просто так. Вони виправляють помилки влади, як попередньої так і теперішньої. Яка із-за розкрадань та хабарництва, осліпла, що держава не готова була себе захистити від московських ординців. І якби не січовики, ПС, "Азов", "Донбас", "Айдар" та інші добробати, уже була б Новоросія по лівий беріг Дніпра.
А факельні марші потрібні для таких як ти, підо..в, казнокрадів, хабарників. Щоб знали, що прийде час, земля під ногами нечисті горітиме, молоді патріоти з ними розберуться як з бандою Януковича.
В-третє. Дуже помиляєшся, що у під..ні більше симпатиків ніж у січовиків. Ти подивися скільки людей збирають на масові заходи січовики, а скільки твої друзі під..ри. І до чого тут твердження, що вони з інших областей, всі ці області, до твого відома, територія держави УКРАЇНА.

В-четверте. Ніколи, чуєш ніколи, не дождешся, що Закарпаттям коли небудь будуть правити мадяри або кацапи. НІКОЛИ.

сорри 2018-08-19 / 15:37:22
держава тобі чим не догодила? Може влада погана. а не держава?

Юрій Львів 2018-08-19 / 15:31:18
Ахахаха от Вам і наша теперішня славноукраїнська держава, срані тупі крикуни!

Вуйко 2018-08-19 / 14:33:46
Полемiка нi про що! Кримський мост ще бiльша проблема! А ХАБАРНИЦЯ??????

Byby 2018-08-19 / 14:25:26
Пенсіонеру ... Я ніколи не захищав йобік ... Це раз.
З проросійською риторикою я не виступав це два ... (Це Твоя брехня).
Те що робить деяк ... Назвати патріотичним вихованням молоді не виходить ніяк ... Але для старих пердунів зійде . ну нехай.
Так захищаю лесбійок і гейів ... І не до хрипоти ... А йіхні людські права бути визнаними . бо вони є ... Так як є ... деяк(І) трахнуті по мозгам пенсіонери гомофоби ... Як алкоголіки і наркомани . це три.
А НЕ визнавати проблеми(у) суспільства це брехати собі і всім ... Ну і всевишньому.
Замовні акційі ... Це не звинувпчення а факти. Факельні марші в яких приймають участь зайізджі хлопаки з інших областей ... І місцеві це можуть підтвердити ... ТОМУ СВІДЧЕННЯ. Чотири.
Так що не треба бажане ... Видавати за дійсне. Підтримка від людей "сечовикам" майже ніяка ... Просто в голос про це ніхто не говорить.
Не треба мене звинувачувати в брехні ... Тоді коли ти брешиш сам.

Вуйко 2018-08-19 / 09:55:00
Бiлi поганки ! Умiськрадi:полтавцева,Зотова та iншi хабарницi тримаються на нашiй байдужостi Треба гнати папiкiв!

теж ужгородець 2018-08-19 / 09:34:29
Цілком згоден з ужгородцем.
Нажаль наводнили Закарпаття усякі там "хенерали", котрі лише бляд..м займаються та кишені набивають.
Стосовно тої ж Панової, котру "окучував" хенерал Петруня, приблудень із Кіровоградщини. Він із-за цієї панії, готовий був убити своїх піддлеглих, хто би смів глянути лише в її бік.
Але життя по своєму розкладає пас'янси. Накопкали під ср..у і Панову і Петруню.
Хто памятає тепер цю солодку парочку.
Вона взагалі щезла, а хенерал Петруня тепер великий фазендейро, яблука вирощує під Чопом та боїться у місті показатися щоб не набили писок, ті кого він безбожно доїв та роздягав до трусів.
Прийде час і Андріївих, Полтавцевих та їм подібних, і думаю, що скоро.

Шановне панство запамятайте - НІХТО І НІКОЛИ НЕ СКАСОВУВАВ ЗАКОН БУМЕРАНГА.

ужгородець 2018-08-19 / 08:27:28

"Кар'єра" Полтавцевої мені дуже нагадує "кар'єру" Н.Панової (Чубірки), колишньої очільниці обл. ДВС. Яка виростила сьогоднішнього начальника обл. юстиції Дезодоровича...
Нічого в світі не міняється. Ці обі блондінки - розумні і гарні жінки. Але...
Проблема більше в тому, що багато "генералів" в Закарпатті (і не тільки!) плутають державні справи з особистим життям. І звикли розраховуватися, як чоловіки, не з власної кішені, а "рішаловим" своїх посадових можливостей.
Слабі на передок "генерали", дуже слабі... Зніми з них погони - ніхто і звати ніяк.
Але чому закарпатці роками терплять таких "генералів" - питання риторичне. На жаль.

пенсіонер 2018-08-19 / 06:57:15
Не получиться калап долу. Ну, не переконав ти Вуву в заангажованості Карпатської січі. Не переконав в тому, що січовики виконують чиїсь замовлення.

А тепер паралелі:
-січовики воювали за незалежність України на Донбасі;

-Вуву виступає з проросійською риторикою
та симпатизує йобикам;

-січовики проводять із закарпатською молоддю патріотичну роботу та вишколи, задля захисту Батьківщини від московської орди та їх приспішників;

-Вуву до хрипоти захищає лезбійок та геїв;

-січовики розігнали псевдоактивістів Ступачку та Данацка, котрі явно виконували забаганки тих, хто їм платив;

-Вуву бездоказаво звинувачує січовиків у замовних акціях.

Питання, що в макітрі Вуву?
І ще, шановний Вуву, не любляться січовики, то вийди до них і скажи їм це відкрито, а не геройствуй в комп'ютері.
Збери своїх симпатиків та вчини їм супротив.
Скоріш за все вони на день Святої Покрови знову вийдуть на вулиці, то покажи себе, покажи на що ти гаразд.

Вуйко 2018-08-19 / 02:05:08
Забули про бiлу поганку! Навiрно вiддячила чим могла! Блонди ненаситнi!

Вуву 2018-08-18 / 22:37:29
Пенсіонеру ... Щоб в тебе в макітрі прояснилося ... Зайди в архів по матеріалах (різних) "карпатська січ" ... І там пошукай і перечитай що писав вуву і що він пропонував .
Ну це так для власнойі обєктивності і всебічного розуміння ... А не шаблонного сприйняття вуву.
Хай щастить. (Може тоді ти почнеш розуміти що середина ... це між право і ліво) ...
P.s. а докази ти знайдеш сам . якщо захочеш.

Гентеш 2018-08-18 / 21:52:57
Ця блонда - шалава файно "попрацювала " видно з прокурорськими хлопцями в ліжку шо дозволили ій повернутись в крісло назад і перекваліфікувавши все в дрібне шахрайство ! Кажуть ож сам " Очкарик" в темі бив

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували