Мукачівець став бронзовим призером Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби (ФОТО)

Мукачівець Олег Халілов став бронзовим призером Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби.

Спортсмен виступив у складі національної збірної U-20 у ваговій категорії 63 кг.

Міжнародні змагання тривають у Римі з 27 червня до 3 липня.

29 червня 2022р.

Теги: мукачівець, призер, чемпіон, бронза

11:29
На Закарпатті готуються до першого в умовах воєнного стану чемпіонату області з футболу
13:49
На стадіоні "Авангард" в Ужгороді хочуть збудувати криту ковзанку, що працюватиме 9 місяців у році
09:53
/ 1
Харківський футбольний клуб "Металіст" релокувався на Закарпаття
22:25
В Ужгороді завершився благодійний ватерпольний турнір пам’яті героя України Віталія Лісуна
16:00
/ 2
На Закарпатті відновлять чемпіонат області з футболу
17:13
/ 1
Ужгородець з психічними розладами, якого шукали два місяці, весь цей час жив у лісі
08:34
/ 2
Юний закарпатець виборов титул чемпіона світу з греко-римської боротьби в Італії
09:33
/ 1
У Мукачеві відбувся чемпіонат України з ММА
21:26
/ 1
В Ужгороді на благодійному "зірковому" футбольному матчі збирали мільйон для ЗСУ
05:37
Ужгородські жіночі гандбольні "Карпати" як "біженці" гратимуть в чемпіонаті Угорщини
10:06
У Мукачеві відбудеться Чемпіонат України із змішаних єдиноборств
09:25
/ 2
В Ужгороді "Збірна легенд" зіграє зі "Збірною зірок" футбольний матч на підтримку ЗСУ
09:52
Переможцем футбольного турніру серед команд мікрорайонів Ужгорода став "Проспект-Junior"
11:26
В Ужгороді в умовах воєнного стану продовжують тренування у секції греко-римської боротьби
07:41
В Ужгороді відбувся чемпіонат Закарпаття з художньої гімнастики
16:30
Ужгород приймав учасників чемпіонату Закарпатської області з художньої гімнастики
09:54
У Рахові пройшов відбірковий боксерський турнір юніорів для участі в чемпіонаті Європи
16:54
/ 1
В Ужгороді організатори благодійного забігу вже зібрали понад 110 000 грн на підтримку ЗСУ
10:32
/ 7
Чемпіоном шостого сезону Ужгородської футзальної ліги 2021-2022 років стала команда "УЖНЕТ"
07:49
В Ужгороді відбувся дитячий футбольний турнір пам'яті тренера Володимира Пінковського