Дитячий футбольний турнір відбувся в Ужгороді (ФОТО)

Футбольні баталії вирували в суботу на спортивних майданчиках двох ужгородських шкіл – №№5 та 12: із самого ранку тут змагалися 18 команд юних футболістів із Закарпаття.

Участь у благодійному турнірі, який став наймасовішим із початку збройної агресії росії проти України, взяли понад 250 спортсменів 2015 року народження із Ужгорода, Мукачева, Виноградова, Сваляви, Берегова, Ужгородщини та Іршавщини.

Найсильнішими були і відповідно вибороли найвищі нагороди юні футболісти ФК "Свалява", на другому місці – ФК " FSG ", "бронза" у МФА "Мункач".

Кращим воротарем визнали Даніеля Постольного (ФК FSG-сині), кращим захисником – Ігоря Стефанишина (ФК "Минай"), кращим півзахисником – Василя Поповича (ФК "Свалява"), кращим нападником – Максима Прищепу (МФА "Мункач"), кращим бомбардиром став Олександр Сабов (ФК " FSG ") , а кращим гравцем – Артем Островка (ФК "Свалява").

Змагання відбулися за сприяння управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, ГО «Асоціація футболу Ужгорода» та ЗОБФ «За майбутнє покоління».