ЗАТРИМАЛИ МЕДВЕДЧУКА (ФОТО)

Президент Володимир Зеленський повідомив, що була проведена спецоперація із затримання народного депутата від забороненої партії "Опозиційна платформа – За життя" й кума Путіна Віктора Медведчука.

ЗАТРИМАЛИ МЕДВЕДЧУКА (ФОТО)

Про це йдеться на facebook-сторінці Зеленського, прро це ж повідомляє пресслужба СБУ з коментарем голови Івана Баканова.

Зеленський, зокрема, написав: "Проведено спецоперацію завдяки СБУ.

Молодці! Деталі згодом.

Слава Україні!"

У пресслужбі оприлюднили фото Медведчука в камуфляжі Збройних сил України та кайданках на руках.

СБУ пообіцяли, що така участь чекає на всіх проросійських діячів та агентів російських спецслужб в Україні.

"Дякую усім співробітникам СБУ, зокрема контррозвідникам і слідчим, які, виконуючи доручення президента України Володимира Зеленського, довели свій професіоналізм і провели цю блискавичну та небезпечну багаторівневу спецоперацію із затримання поки що народного депутата Медведчука.

Жоден зрадник не уникне покарання і буде відповідати за Законом України. За всією строгістю, за всі злочини сьогодення, до яких призвели його особисті дії в тому числі", - написав Баканов.

З травня 2021 року Медведчук перебував під цілодобовим домашнім арештом за підозрою у держзраді та замаху на розграбування національних ресурсів. Згодом у жовтні додалась ще одна підозра – у держзраді та сприянні діяльності терористичній організації. За 5 днів до російського наступу дружина Медведчука Оксана Марченко виїхала до Білорусі. Згодом опублікувала відео з Москви.

Печерський районний суд у місті Києві встановив Медведчуку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 10 березня 2022 року. Депутата підозрювали в незаконній торгівлі з ватажками ОРДЛО.

За кілька діб до початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, поблизу маєтку Медведчука в Києві помітили активний рух мінівенів та автівок, що вивозили особисті речі кума Путіна. 27 лютого правоохоронці підтвердили журналістам, що Медведчук утік з-під домашнього арешту.

Розшуком депутата-втікача займалися спецпризначенці Служби безпеки спільно з прокурорами. Серед правоохоронців робочою гіпотезою було припущення, що Медведчук переховується в когось удома із колег в "ОПЗЖ", тому в домівках нардепів партії проводили обшуки. В Офісі Генерального прокурора запевняли, що Медведчук не втік закордон.

18 березня суд дозволив заочно заарештувати Медведчука.

12 квітня 2022р.

Теги: Медведчук, розшук

Коментарі

Владимир Форсюк 2023-08-11 / 14:17:11


Я іржу з себе, як коняка. )))) Які б ліки мені не прописував психіатр, я втихушку змиваю їх в унітаз


Читатель 2022-04-28 / 20:08:08


Я, Владимир Форсюк, он же Vladimir Gitarist в Фейсбуке, абсолютный совок и полный идиот. Простите меня, люди :(


Севлюш 2022-04-22 / 18:20:44
Здохни маскальська потвора.

777 2022-04-21 / 09:32:16
Ну, що, нелюд і кум путін не хоче його міняти на наших захисників із Маріуполя, хай, як бонус, запропонує путіну свою Оксану під кума підкласти, нам головне щоб військових і цивільних витягти із Маріуполя. Таких хлопців шкода втрачати.

В. Піпаш 2022-04-20 / 20:24:44
Як "старий" історик "нагадуву" іршавцям: Медведчук "виліз" на загальнодержавну арену, "пак" ви у 1997 р. у понад 90% проголосували за нього, підкупившись на хабарі - "срібляках" депутатом Верховної Ради України від вашого округу. ЯКБИ ВИ ТОДІ ЦЬОГО НЕ ЗРОБИЛИ - НЕ БУЛО БИ Ні МЕДВЕДЧУКА НІ СДПУ(о), НІ БАГАТО ІНШОГО. Тож прошу - ну вже більше не продавайтеся за срібляки...

njksr 2022-04-19 / 19:40:28
не буде ніяких результатів! навіть для медведчука! ОТ ШУФРІЧ в зраді радісно фоткаєся із хряком стефанчуком і пухлогубим разумковим! згадайте ручканя бакланова із мертвечуком.. та й канал "г+г" належить мертвечуку! це ж найкращі друзі зебілів!попробують напакостити Порошенку, як сподіваються деякі ідіоти, але вже 3(!) роки пакостять - все через жопу! особливо плівки пі.араса деркача, на замовлення головного зеленого наполеона, то цінний доказ!!)))))

Читателю 2022-04-16 / 16:55:39
Забув, руцкаязыческий, як ви з малих народів глузуєте, вєлікадержавні держиморди?
"Чукча пісатель - чукча не цітатель!"
Заховайся і мовчи

Читатель 2022-04-16 / 14:21:16


Я идиот. Простите меня, пожалуйста


форестер 2022-04-15 / 23:11:56
Нє, не покидьок! Пиз*ота путінська. Небрязь :((((

форестер 2022-04-15 / 22:54:12
Покидьок!

Надія 2022-04-15 / 13:29:17
Такий ДІДОК...Жах...

пенсіонер 2022-04-14 / 17:40:57
Ніврорку стільки поментарів про цього мудака.

В Закарпатті кожного дня хоронять вояків, що загинули на війні. І жодного коментаря.

Закарпатці ви що здуріли? Ви черстві не можете родині поспівчувати? Адже гинуть хлопці щоби у Закарпатті не грабували, не гвалтували і не вбивали ординці.

Найбільший гріх, це байдужість.

іван 2022-04-13 / 13:19:03
Но хай розказує, як його в Україні відродив і всіляко сприяв дружбан і путінський холуй"цілую й обнімаю"порошенко

ужгородець 2022-04-13 / 13:15:26
Скоріше би Медведчук почав давати покази на закарпатські ДРГ, які зараз законсервовані. Дуже багато чого цікавого взнаємо. І про гроші і про зраду, і надіюся що переляком сепарня не відбудеться як у 2014 році. Алло, Чубірки, Русини, Погорелови, Щербеї, ви де? А скільки цього зброду по районах. Хай Закарпаття знає своїх "героїв". Жопоблочники прийшов ваш "зірковий" час.

Греко-католик 2022-04-13 / 12:43:29
З Медвечуком у бізнесі пов’язаний Владика Ніл який і тепер звільняє деканів патріотів і ставить тих що батьки їхні в МП дяки і куратори, і права рука в нього Баник батюшка мпешний, коли дійде черга до цього всього сепарського клану, як доб‘ють всіх патріотів на Закарпатті?

закарпатець 2022-04-13 / 09:44:56
Допитати по повній програмі. І вилізе на яву вся закарпатська агентура кремля оріентована на медведчука. Хай розповість скільки грошей передав закарпатській агентурі, здасть списки агентів. Правоохронці не дайте втекти з держави закарпатським жопоблоківцям і агентам,,тим кого медведчуки планували привести в краї до влади у випадку приходу орди. Хай тепер су... трясутьсч від страху і деякі жденівці, і деякі свалявці, і деякі мукпчіаці з ужгородцями, або з явкою з повинною хай ідуть у правоохоронні органи там їм зарахується.

Еган 2022-04-13 / 09:14:57
Юй,перебачте,шуфрич себе приковув до різака в часи об'єднаних соціал- демократів.А русин- то з другої серії.

Читач - підтримую О.Д. 2022-04-13 / 09:05:09
Дійсно яке воно жалюгідне - ні честі, ні гордості, ні сили духу, ні віри - все втрачається при втраті грошей і влади!!! Цікаво: таке ЧМО тепер потрібне тій марченко? За таке ЧМО без грошей і влади вона тепер би вийшла заміж?
Запитання - коли черга дійде до нашого шуфрича? Коли настане для нього відповідальність?

Еган 2022-04-13 / 08:58:14
Терміново попередити шуфрича,хай приходить допомагати однопартійцю і себе прикує до дружбана,як колись з русином робив.

Читач 2022-04-13 / 08:57:43
То жОПОблок в облраді та міськраді розпустили? Чи вони вже встигли переписатися в інші партії?

НОВИНИ: Різне

14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 2
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 11
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
» Всі новини