Ужгородські депутати звернулися до парламенту щодо заборони УПЦ МП

Відповідне рішення депутати Ужгородської міської ради ухвалили сьогодні під час засідання сесії.

Ужгородські депутати звернулися до парламенту щодо заборони УПЦ МП

Ужгородська міська рада проголосувала за звернення до Верховної Ради України щодо заборони діяльності релігійної організації української православної церкви московського патріархату на всій території України.

Депутати звернулися до парламенту з проханням підтримати законопроект №7204 від 22 березня 2022 року.

08 квітня 2022р.

Теги: депутати, парламент, заборона, церква, партіархат

Коментарі

Ukrainka 2022-05-08 / 17:11:08
Dawno pora!

Шони 2022-04-14 / 11:28:18
Самі придумали назву Московський патріархат і тепер піаряться. УПЦ ніхто не разу правильно не назвав. То що мільйони віруючих та військових вважають для себе святинею законно зареєстровану то всім пофігу. Є лише бажання вчинити розбрат у смутний час

сорри 2022-04-10 / 10:39:33
4423, вірники мають визначатися з перебуванням у структурі РПЦ або переходом в іншу церкву. А питання заборони УПЦ МП - не питання в плані "то мають люди кожного приходу самовизначитися"

Доманинці 2022-04-10 / 09:54:37
Степане ви неправий! Комуністам на Пудкарпатськуй Русі православна церква ніколи незаважала, а після " освобожденія " перепідпорядкувавши її з підлеглості србського патріарха московському патріарху, власне і привезла на танках на ПР московський патріархат. Клір православної церкви, нажаль, став інструментом НКВД проти власної пастви.
Правильно славлячі Бога- женіть московських попів бо на крові ваших синів служать не Богу а МАМОНІ. Маєте очі бачте, маєте вуха чуйте, маєте розум розумійте. Вбивства, грабунки, гвалтування - огидні в очах Господа! Кому служите? З щирою повагою!

4423 2022-04-10 / 07:29:18
То мають люди кожного приходу самовизначитися, а не атеїсти,аферисти, казнокради піаритися...якби ви депутати 30 років не розкрадали державу, а розвивали її,закупляли сучасну військову техніку, не дали порізати на металолом тисячі танків, бтр, літаків, віддати ядерну зброю(3 у світі), то ніхто б ніколи не нападав

Степан 2022-04-09 / 22:18:48
Комунiстам тоже заважала Православна Церква...

Доманинці 2022-04-09 / 21:52:42
Соромно за клір УПЦ МП, за рішення ( силове ) депутатів,за тих хто прирівнює християн до ідолопоклонників та за коментарі. Сором вам не врівноваженим!

Вікто 2022-04-09 / 19:50:00
московський патриархат-ПОДОНКИ

Сусід 2022-04-09 / 17:28:41
А проросійські школи, такі як #3 в Ужгороді коли закриють?

Володимиру 2022-04-09 / 15:55:03
І розкажи, будь добрий, де це на Закарпатті"послідовно громади усвідомлюють ситуацію і мирним шляхом відходять від однієї церкви до іншої". Скільки вже відійшло? ЖОДНОЇ! Ви вся відкладаєте рішення, типу "не на часі", бо вичікуєте, тварі прродажні, як все повернеться, і че не зайде сюди ваш русскій мір, як то планував кривавий кремлівський карлик.
То ж чиєї перемоги ви очікуєте, сепари і колаборанти, ще питання.
КАЙТЕСЯ! Вже і зараз! А не вякайте про "не на часі".
Бо ще трохи звірств і мародерств у виконанні "доблєсного русского оружия", що його освячували попи УПЦ МП, і народ вам таке "не на часі" влаштує, що ви ще ой як пошкодуєте, що самі і вчасно не перефарбувалися!

Володимиру 2022-04-09 / 15:48:10
Щойно так само в інших коментах інше вопіло, що і пам'ятники "русского міра" зараз знімати - не на часі. і вулиці перейменовувати.
А воювати - на часі? З тими, кого ви сюди, проповідуючи русскій мір, притягли? Гинути у цій боротьбі на часі? Втрачати чоловіків, батьків, братів - на часі? Втікати з рідної землі, де мародерить і звіріє дика орда, - на часі? Бути вбитим чи зґвалтованим, бо вчасно не виїхав, - на часі?
Ти чому, чмо "неначасне", не на фронті? Чому, інші гинуть за тебе? Хоча саме ти і такі як ти і притягли це зло на нашу землю!
Вас би всіх, паскуд, вистріляти до лаби, щоби ця земля раз і назавжди очистилася від московської скверни. Але ми - країна цивілізована. на відміну від тієї, яка, за вашим покликом, прийшла нас "рятувати". Тому живіть. Але затчіть писки про "не на часі".
І, як уже сказано вам, КАЙТЕСЯ. За все зло, яке накликали на гашу землю, на наші голови...

Олег 2022-04-09 / 15:37:39
Шановні, ви забули як сидор у 2014 році прославляв руський мир? Так от, не полінуйтеся і знайдіть відео на ютубканалі, щи єден сепарюга, то не піп, а чорт у ризах, вже начав плакати що мало людийдо церкви почало ходити

Олег 2022-04-09 / 15:32:46
Правильно зробили депутати що звернулися, давно пора, і не треба там йойкати на часі чи ні, самі розберуться, гнати в чортову матір всіх попів мп разом з тими прихожанами що тут коментують. Не треба чекати війни, чим скорше розженуть тим краще

Іван 2022-04-09 / 15:16:14
Люди а ви незамислились ,чого попи так пручаються переходити. Тому , що всі попи під ФСБ Росії. Геть московський патріархат з України , бо вони вбивці.

Володимир 2022-04-09 / 15:10:27
Це зараз на часі? Може дати громадам церков самим вирішувати, і судячи з того що послідовно громади усвідомлюють ситуацію і мирним шляхом відходять від однієї церкви до іншої. А панове депутати хочуть лише пропіаритись. Їх завдання максимально згортовувати людей, а після перемоги я думаю це питання вирішиться на користь України самими громадами.

Сергій 2022-04-09 / 14:40:19
А від нагород, які отримували в храмах МП в Ужгороді відмовляться???!!! Пан мер в тому числі!!!!

Юлії 2022-04-09 / 13:46:22


Так само завили і інші сепари, колаборанти. Типа, ми нічо, ми проти війни... А ви, паскудото, путіна злочинцем назвати можете? А гундяєва - чорнодушого і чорноротого? росію - країною-злом? А "русскій мір", котрий тут проповідували, - породженням пекла?

Можете? Тут, вже і зараз, Юліє! А потім - всі попи РПЦвУ - те саме, перед всією країною. Перед всім народом. Перед живими і замордованими. Перед тими, хто зараз - в затишних оселях, але без батька, сина чи брата. І перед тими, хто вже своє житло і разом з тим - спокій, через вас втратив.

Якщо пушкін - винуватець того, що через нього, як через щілину, в Україну просочувався отой паскудотний рускій мір, і в Мукачеві і Ужгороді зносять його пам'ятники, то ви були тими воротами, через які до нас в'їхали русскі танки, гради і інші знаряддя вбивств.

Кайтеся! Привселюдно, щиро і дієво. Або геть з України!


Олл 2022-04-09 / 13:28:17
УПЦ МП - взагалі не церква , а підрозділ ФСБ в Україні і поминає в молитвах кирила , який є служкою антихриста пуціна.

злий 2022-04-09 / 13:22:44
Хто такі Єрмак і Подоляк? Фахівці у чому?
Крім того, йдеться про 21 березня. А після цього, були вже і бучанська трагедія, і безліч інших звірств "русского міра", провідником якого в Україні є РПЦвУ (УПЦ МП). І жодного покаяння від московських попів! Жодного різкого засудження дій путіна і його поплічника гундяєва!
Геть колаборантів! Геть сепарів! МП має бути в Московії! А в Україні, раз вже хтось не може обійтися без ідолів, - українська церква. Крапка

Віктор 2022-04-09 / 12:33:06