В ООН зафіксували 516 загиблих і 908 поранених цивільних після вторгнення військ РФ

Реально втрат серед цивільних в Україні значно більше, вважають в Управлінні верховного комісара Організації Об'єднаних Націй з прав людини.

В ООН зафіксували 516 загиблих і 908 поранених цивільних після вторгнення військ РФ

В Організації Об'єднаних Націй зафіксували 516 загиблих і 908 поранених цивільних після вторгнення військ Російської Федерації.

Про це йдеться в інформаційній довідці Моніторингової місії ООН, яка є у розпорядженні УНІАН.

"З 4:00 ранку 24 лютого 2022 року, коли почався збройний напад Російської Федерації на Україну, до опівночі 8 березня 2022 року (місцевий час) Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ ООН) зафіксувало 1424 випадки загибелі або поранення цивільних осіб в Україні: 516 загиблих і 908 поранених", - йдеться у звіті.

Зокрема, 516 загиблих: 98 чоловіків, 60 жінок, 9 хлопчиків і 5 дівчаток, а також 23 дитини і 321 дорослий, стать яких не вдалось встановити.

Серед 908 поранених: 78 чоловіків, 57 жінок, 12 дівчаток і 4 хлопчики, а також 34 дитини і 723 дорослих, стать яких не вдалось встановити

При цьому, у Донецькій і Луганській областях зафіксовано 573 випадки (111 загиблих і 462 поранених): на території, яка контролюється Урядом: 436 випадків (87 загиблих і 349 поранених), на території, яка контролюється самопроголошеними "республіками": 137 випадків (24 загиблих і 113 поранених)

Також в інших областях України (м.Київ, Черкаській, Чернігівській, Харківській, Херсонській, Київській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Запорізькій та Житомирській областях) у місцях, які перебували під контролем Уряду на момент, коли сталися жертви, зафіксовано 851 випадок (405 загиблих та 446 поранених)

"Більшість зафіксованих втрат серед цивільних осіб було спричинено застосуванням вибухової зброї з широкою зоною ураження, включаючи обстріли з важкої артилерії та реактивних систем залпового вогню, а також ракетні та авіаудари", - сказано у повідомленні.

10 березня 2022р.

Теги: загиблі, поранені, цивільні

НОВИНИ: Різне

12:15
Правоохоронці розслідують обставини резонансного вбивства Андрія Парубія у Львові Фото новина
23:05
Держетнополітики визнала зв'язок УПЦ МП з Російською православною церквою
22:50
/ 1
Міністр закордонних справ Польщі запросив Бровді "Мадяра" до своєї країни, проігнорувавши санкції угорщини
19:59
/ 18
"Ваші кінцівки – по лікоть в українській крові": закарпатець Бровді "Мадяр" порадив орбану "запхати в дупу" його санкції Фото новина
18:35
В орбана підтвердили, що заборонили в'їзд етнічному угорцю Бровді "Мадяру" за удари по "Дружбі"
18:12
Жіночі піжами від Kasta: затишок і стиль для солодких снів
17:25
Як сонячні електростанції рятують готельний бізнес в Карпатах
17:13
Чи потрібні Україні міські ярмарки: плюси, мінуси, європейський досвід
10:27
Від сьогодні чоловікам до 23 років дозволили виїзд за кордон Фото новина
17:17
Як знайти роботу в агросфері?
17:07
Готуємо басейн до сезону: як правильно доглядати воду в каркасній чаші
22:50
Трамп пообіцяв "рішучі заходи" і "наслідки" для рф, якщо не буде мирної угоди за два тижні
23:03
сійярто обурився через заяву Зеленського щодо "Дружби"
22:38
Зеленський натякнув, що доля нафтопроводу "Дружба" залежить від угорського вето на вступ України в ЄС
16:37
/ 2
Трамп "дуже незадоволений" ракетним ударом росії по американському заводу в Мукачеві
08:29
Пластівці на сніданок для дитини: хороша чи погана ідея
08:43
Порівняння цін на YouTube-канали на популярних платформах
08:38
Тренди гель-лаків 2025: модні кольори та дизайни манікюру
18:12
/ 1
УПЦ МП закликають відхреститися від РПЦ: інакше – позов про припинення митрополії
08:44
/ 1
Трамп вимагав від орбана пояснень, чому той блокує євроінтеграцію України – Bloomberg
09:11
Європейські лідери поїдуть у США разом із Зеленським, щоб зміцнити його позиції – Politico
11:19
/ 2
В Угорщині розгорівся скандал через "дачу" Орбана з пальмами та зебрами – "як у Януковича"
20:31
Якісне насіння томатів: купити швидко та вигідно в садовому центрі WestGard
18:54
Особливості вибору тактичного підсумку
14:57
В Україну повернули 84 полонених — військових та цивільних Фото новина
» Всі новини