"Суспільне" дискваліфікувало Аліну Паш навіть без її відмови – за підроблену довідку

16 лютого на позачерговому засіданні Організаційний комітет Національного відбору на участь у Євробаченні-2022 ухвалив рішення про припинення участі у відборі Alina Pash. Вона не представлятиме Україну на Євробаченні-2022.

"Суспільне" дискваліфікувало Аліну Паш навіть без її відмови – за підроблену довідку

Як повідомляє "Суспільний мовник", "пункт 3.4. Правил Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення–2022 передбачає, що у разі встановлення Суспільним факту подання учасником недостовірної інформації або приховання інформації чи інших істотних обставин щодо учасника, Суспільне має право припинити участь у Відборі учасника в будь-який час".

Підставою для ухвалення такого рішення була відповідь ДПСУ від 16 лютого щодо неправдивості попередньої довідки.

Зазначається, що артистка "висловила згоду" з таким рішенням.      

Передісторія:

  • Напередодні стало відомо, що довідка про перетин адмінмежі з окупованим Кримом, яку представники Паш надали Суспільному, виявилася підробленою

  • Співачка вибачилася за це перед українцямита заявила, що розірвала стосунки зі своїм директором. 

  • 16 лютого Паш сказала, що вирішила зняти свою кандидатуру як представника України на Євробаченні-2022.

16 лютого 2022р.

Теги: Аліна Паш, Євробачення, довідка, Крим

Коментарі

місцевий 18.02.2022 / 15:08:59
Щодо сєпарства mukachevo.net
А як інакше може бути!?
Історія пам'ятає як Мукачівщина виділялася чи то москвофільством, чи ж "тутешняцтвом". А ще раніше, в часи О. Духновича - мадяронством. Коли в ужгородській вчительській семінарії учні (напевно, разом з викладачами) співали "Серця кров і любов...", то в мукачівській - "Хризантемы". І це історична правда!

Конарь 17.02.2022 / 21:12:11
Поки поїзди їздять най валить в рашу,до мацкалів.Хитровидримбана.
.

ЛОХОТРОН 17.02.2022 / 16:41:16
В Закарпаттi таких не треба! В рассею, петь!

Моня 17.02.2022 / 15:21:52
Це кончена виставка.Притягнути до відповідальності та позбавити сцени.

njksr 17.02.2022 / 14:37:40
мукачева.нєт - то брехлива антиукраїнська помийка! як і вся мукачівська "влада"!

njksr 17.02.2022 / 14:35:27
ОНА НЕ РУСИНКА! ОНА - РУССВИНКА! ТО ТАК ЯК УКРАЇНЕЦЬ І МАЛОРОС - ХОХОЛ!

Читачка 17.02.2022 / 14:23:43
Тут є запитання до Суспільного, яким чином вони перевіряють отриману інформацію? Це просто жах, на Суспільному сидять що у Закарпатті, що у Києві недоумки, причому з величезними зарплатня ми. Усі знали, що Паш внесена на сайт Миротворець, а "журналісти" з Суспільного не знали? Схоже на те, що просто був договорняк з Суспільним, але громадяни здійняли гвалт, Суспільники рознюхали, чим їм це пахне і просто злили Паш. А та, у свою чергу, намагається злити когось зі своєї команди. Гнила країна, все гниле, нічого справжнього не залишилось.

Х-man 17.02.2022 / 13:57:01


З рекламою політичного русинства на ресурси, де таке толерується. Коментар видалено. Адмін


Х-man 17.02.2022 / 13:25:51


Флуд. Коментуйте по темі публікації. Коментар видалено. Адмін


Х-man 17.02.2022 / 13:23:39


Флуд. Коментуйте по темі публікації. Коментар видалено. Адмін


закарпатський українець 17.02.2022 / 12:37:47
Аліна виявилась типовою "русинькою" закарпаткою, для якої Україна нічого не значить, значить лише "Кулько?". Справедливість є ! І иак буде з кожним !

пипта 17.02.2022 / 10:47:09
Мукачево.нет-от Там СКРИТІ Сепари!і україноФоби-КРЕМЛЯДЬські Боти І я Вже ДАВНО ЦЕ ЗАМІЧАВ за Мукачево.Нет-*А ОСОБО ЛЮБЛЯТЬ мадяр та Будапешт -ЯІ ІХНІ ФОРИНТИ!

777 17.02.2022 / 10:36:06
А чи понесе вона відповідальність за неправдиві дані? Чи так, проїхали, розвела народ тай розвела, не вперше.

мукачівський сайт пробив дно 17.02.2022 / 09:02:48
Інтересна ситуація вчора получилася на сайті Мук нет. Редакція включила модерацію у коментах до новини про то, шо Аліна Паш не їде на євробачення. То єсть коменти висять у лєнті і їх текст показується лише коли модератор дасть добро. Я написав комент і у нікнеймі написав Чий Крим? Потом після мого зразу хтось написав ще один комент і за ним через пару хвилин я написав свій другий комент. На той момент десь у 5 коментів текст був ще невидими, і коли модератори відкрили текст коментів оказуєся, що комент який йшов після мого першого був відповіддю на нього, і в ньому були використані нецензурні слова із зміненими буквами, так оби обійти фільтрацію матів на сайті, Було зрозуміло що коментатора заділи слова про чий Крим. А відповісти на мій перший комент, поки його текст був невидимим для всіх, міг лише хтось із редакції. Саме інтересне що текст за словами і по стилю був дуже похожий на коменти одного українофоба який постійно підписується там нікнеймом Майдаун і деякими іншими. Коментує на сайті кожен день і постійно нахвалює маскальню і Путіна і чмирить все що зв'язано з незалежністю і подіями на Майдані.

Коли я на протязі години зайшов на сайт і то побачив, я написав третій комент з таким текстом:

"Мукачево нет знає як мош писати нецензурщину міняючи пару букв. Коли я писав свій другий комент за 19:21 то всі 4 чи 5 коментів ниже ще були під модерацією. Так шо мій перший комент не міг прочитати кось кромє вас і відповісти на нього зверху. А по смислу і по словах тот текст похожий на то што пише Майдаун. Вот і вскривсь серед вас главний москвофіл всього закарпатського інтернета. А може у вас і вся редакція така?"

На той момент знову десь біля п'яти останніх коментів були ще неодобрені адмінами. Зайшовши пізніше я побачив, що всі крім мого коменти були вже відкриті і ті що були написані пізніше. Мій комент навіть не лишився висіти в лєнті з підписом очікує модерацію. Його повністю видалили аби ніхто і не бачив що він є в лєнті.

Так що така вона редакція сайту Брехливоє нет. Спалилися на пустоті

НОВИНИ: Соціо

17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
15:33
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Фрінцком Фото новина
» Всі новини