Закарпатка Аліна Паш відмовилася від участі в Євробаченні

Про таке переможниця Нацвідбору, уродженка Закарпаття Аліна Паш, повідомила на своїй сторінці в Інстаграмі.

Закарпатка Аліна Паш відмовилася від участі в Євробаченні

За її словами, "У що вилилась ця історія - це зовсім не те, що я закладала у свою пісню... Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль. Ми зв’яжемося із Суспільним та підпишемо всі необхідні документи".

Трохи раніше цього дня, 16 лютого на позачерговому засіданні Організаційний комітет Національного відбору на участь у Євробаченні-2022 ухвалив рішення про припинення участі у Відборі Alina Pash. Співачка не представлятиме Україну на Євробаченні-2022.

Пункт 3.4. Правил Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення–2022 передбачає, що у разі встановлення Суспільним факту подання учасником недостовірної інформації або приховання інформації чи інших істотних обставин щодо учасника, Суспільне має право припинити участь у Відборі учасника в будь-який час.

Підставою для прийняття такого рішення Оргкомітетом стала офіційна відповідь Державної прикордонної служби від 16.02.2022 року щодо недостовірності інформації, яка була надана Суспільному мовнику.

Як відомо, закарпатка Аліна Паш стала переможницею Нацвідбору на Євробачення-2022, який відбувся 12 лютого.

Громадянське суспільство відреагувало на таке рішення обуренням, нагадуючи, що у 2015 році Аліна Паш відвідувала окупований Крим у порушення українського законодавства і згадуючи історію зі світлинами співачки у Москві та у куртці в кольорах російського триколору.

Пізніше на запит Державна прикордонна служба не видавала переможниці Нацвідбору довідку про законний перетин державний кордон України через КПВВ Чаплинка у 2015 році, яку її представник надав Суспільному.

16 лютого 2022р.

Теги: Євробачення, Аліна Паш

Коментарі

пенсіонер 2022-02-18 / 09:17:44
Тоже ми Мадонна. 99% українців навіть не знають що воно таке. На ... в компанію до Лорак та Повалій. Україна понад усе.

Вася Клитор 2022-02-17 / 06:35:51
Не пиши туши больше! Якщо также роблять то кончений i.нет!

мукачівський сайт пробив дно 2022-02-16 / 23:54:10

Інтересна ситуація тепер получилася на сайті Мук нет. Редакція включила модерацію у коментах до новини про то, шо Аліна Паш не їде на євробачення. То єсть коменти висить у лєнті і його текст показується лише коли модератор дасть добро. Я написав комент і у нікнеймі написав Чий Крим? Потом після мого зразу хтось написав ще один комент і за ним через пару хвилин я написав свій другий комент. На той момент десь у 5 коментів текст був ще невидими, і коли модератори відкрили текст коментів оказуєся, що комент який йшов після мого першого був відповіддю на нього, і в ньому були використані нецензурні слова із зміненими буквами, так оби обійти фільтрацію матів на сайті, Було зрозуміло що коментатора заділи слова про чий Крим. А відповісти на мій перший комент, поки його текст був невидимим для всіх, міг лише хтось із редакції. Саме інтересне що текст за словами і по стилю був дуже похожий на коменти одного українофоба який постійно підписується там нікнеймом Майдаун і деякими іншими. Коментує на сайті кожен день і постійно нахвалює маскальню і Путіна і чмирить все що зв'язано з незалежністю і подіями на Майдані.

Коли я на протязі години зайшов на сайт і то побачив, я написав третій комент з таким текстом:

"Мукачево нет знає як мош писати нецензурщину міняючи пару букв. Коли я писав свій другий комент за 19:21 то всі 4 чи 5 коментів ниже ще були під модерацією. Так шо мій перший комент не міг прочитати кось кромє вас і відповісти на нього зверху. А по смислу і по словах тот текст похожий на то што пише Майдаун. Вот і вскривсь серед вас главний москвофіл всього закарпатського інтернета. А може у вас і вся редакція така?"

На той момент знову десь біля п'яти останніх коментів були ще неодобрені адмінами. Зайшовши пізніше я побачив всі крім мого коменти були вже відкриті і ті що були написані пізніше. Мій комент навіть не лишився висіти в лєнті з підписом очікує модерацію. Його повністю видалили аби ніхто і не бачив що він є в лєнті.

Так що така вона редакція сайту Брехливоє нет. Спалилися на пустоті

Буштино 2022-02-16 / 22:27:08
Пак айно. Аліна -- донька мента. А наше селище як усе Закарпаття -- ментовський Харків. Усе, від Харкова до Буштина -- продажне. В сьому винна й сама донька мента.

Шоумен 2022-02-16 / 21:11:58


Коментар видалено. Адмін


Пак Іршава 2022-02-16 / 20:12:02
Шоумену.Тобі тоже пора зй*бувати у Москву разом з отим чудом,там таких хитровидримбаних зберають,мош до пахана проффесора,там давайте концерт,таких там треба.Не*уй народ надувати,самоцвіти срані..

??? 2022-02-16 / 20:08:10
https://sud.ua/ru/news/publication/229568-prokurora-obvinili-v-tom-chto-on-progulival-rabotu-a-potom-reshili-uvolit?fbclid=IwAR2UaY-72TURtjYkIEcviB13F1diTsASoznsCXeyDgSP3K4qPdgY1sf4Ah4

Шоумену 2022-02-16 / 19:52:05
Правильно зробить ош поїде у рашу, таким лише там місто, айбо ташто юй глядати там продюсера - шоумен уже готовий до такої ролі. Чкода втратити такий гешефт.

Шоумен 2022-02-16 / 19:17:51
така сама травля була і на maruv. а вона поїхала до росії і ложила на всіх вас... так само зробить і аліна, знайде хорошого продюсера у москві, і покаже вам усім середній палець. і що ми всі від того виграли? таланти їдуть, бездарь лишається. слухаємо безголосих, картавих-шепелявих, одним словом ніяких.сердючку вам у поміч.

Циган 2022-02-16 / 19:12:26
Буштинська обдолбошка, мені страшно ож дако то сміття слухає!

ІВАН 2022-02-16 / 19:01:00
Шкода. Бо талановита дівчинка. Але, на жаль, без жодного розуміння громадянської відповідальності, уже не кажучи за патріотичні почуття. А ще брехлива. Як і у Зелі: "какая разніца". Хоч країна воює, гинуть люди. Винні, гадаю, батьки, котрі не надали дитині належного виховання, принаймні як поводитися у суспільстві, поводитися серед людей. Тож втратила, мабуть, перспективу на кар"єру. Хіба подасться у Рашу.

Севлюш 2022-02-16 / 18:40:03
Типова поведінка недолугої сільської дівки, що звикла всіх обєгорити. Нехай би у своєму селі, але всю країну обдурити ..? За кого вона має нас? За лохів? Виправдання стосовно довідки, звідки вона взялася... Ніби вона не знала яким чином папірець "доставався". Таку брекуху і близько не можна допускати до загальнодержавних заходів, хіба їй місце у 95 кварталі, там толерується брехня.

адвокату 2022-02-16 / 18:31:24
строк давності совісті не спливає...ти це не розумієш

злий 2022-02-16 / 18:27:46
Х-man, перед відбором і з'ясовували. Але ця сучка подала фальшиву довідку

адвокату 2022-02-16 / 18:20:15
Для відвідування українського Криму є передбачені законом пункти переходу. Перейшла би там, проблеми би не було. А так, хотіла і рибку з'їсти і... на мотоциклі покататися. І у москалів замельдуватися, і в очах українців не впасти. І все це - за допомогою брехні.

"Брехнею весь світ перейдеш, та назад не повернешся"

Андрій П. 2022-02-16 / 18:00:46


Прокремлівська риторика і хамство. Коментар видалено. Адмін


Бонді 2022-02-16 / 17:46:52
Був шанс хоть в трійку попасти. А тепер буде третє ззаді.

адвокат 2022-02-16 / 17:40:15
Жаль. Талановита співачка.Вважаю, що переслідувати людину за відвідини Українського Криму у 2015р.( адмін правопорушення ,строк давності за яким сплив ) не гуманно.Тим більще вона щиро про це жалкує.

Х-man 2022-02-16 / 17:32:44
Добре і зробила бо у нашуй краіні думают єдним містом.Уже другий раз наступают на граблі.Чого нимож було ото перед відбором вияснити ко куди ходив

До нижче написаного 2022-02-16 / 16:39:47
Алiнапашланах.й не буде у Закарпаттi спiвати!

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
» Всі новини