Депутати Ужгорода проголосували за компромісний проєкт урбан-парку на "Кірпічці", запропонований громадськістю (ФОТО)

Депутати Ужгородської міської ради сьогодні на сесії проголосували за проєкт рішення щодо укладання договору суперфіцію земельної ділянки на вул. Марії Заньковецької.

Депутати Ужгорода проголосували за компромісний проєкт урбан-парку на "Кірпічці", запропонований громадськістю (ФОТО)

Про це повідомляє член робочої групи, громадський правозахисник Віталій Грегор.

Депутати врахували результати робочих зустрічей із представниками громадськості щодо будівництва на території парку «Перемога» (Кірпічка). 

"Зокрема, у пункті 1 Договору зазначено, що на нове будівництво урбан-парку на території парку «Перемога» в Ужгороді визначити площу що не перевищує 1,4 га, термін дії договору суперфіцію – до 1 листопада 2022 року, земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, після завершення будівництва припинити договір суперфіцію і передати новозбудовані елементи благоустрою на баланс департаменту міської інфраструктури, залучити у процесі робіт фахівця-орнітолога." – зазначили на офіційній сторінці Ужгородської міської ради.

Окрім того, депутати підтримали ряд критичних зауважень на виконання домовленостей, які були досягнуті напередодні з представниками ініціативної групи "Кірпічка". Зокрема було дано протокольне доручення

1) Департаменту міської інфраструктури  підготувати проєкт рішення сесії про утворення парку Перемоги на земельній ділянці з кадастровим номером 2110100000:18:001:0235 площею 8,2177 га по вул. Марії Заньковецької на наступне пленарне засідання;

2) Управлінню архітектури та містобудування підготувати зміни до детального плану щодо збільшення території парку Перемоги у м. Ужгороді за рахунок частини земельної ділянки з кадастровим номером 2110100000:18:001:0222 площею не менше 1 га

3) вжити заходів для рекультивації і покращення водопостачання озера;

4) вжити заходів для відкликання судового позову, поданого Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у справі №907/704/21, що розглядається господарським судом Закарпатської області.

Як повідомляло, Закарпаття онлайн громадськість Ужгорода передала владі компромісний проєкт урбан-парку на "Кірпічці, під особисті гарантії голови Закарпатської ОДА Віктора Микити.

На реалізацію даного проєкту з держбюджету передбачено 70 млн грн.

 

 

03 лютого 2022р.

Теги: урбан-парк, проєки, депутати, Кірпічка

Коментарі

Місцевий говорить дуже вірно. Є більш важливі обєкти які треба ремонтувати та будувати. 04.02.2022 / 08:49:57

Анатолий 03.02.2022 / 19:54:59
И написать не знаю что

Місцевому 03.02.2022 / 16:28:39
100%

Місцевий 03.02.2022 / 15:22:45
Краще б гроші виділили на очисні споруди міста Ужгорода - це більш нагальне питання чим урбан-парк

НОВИНИ: Соціо

18:20
У Мукачеві затримали водія під наркотиками й без прав Фото новина
17:26
/ 1
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми втечі військовозобов’язаних під прикриттям експорту деревини Фото новина
15:15
/ 1
Дніпрянина засудили до 7 років за сексуальне насильство над дітьми у Мукачеві Фото новина
14:57
Воднева долина Закарпаття: експортна мрія чи екологічна пастка?
13:37
На Закарпатті викрили переправницю, яка «продавала шлях» до ЄС Фото новина
12:28
На Ужгородщині поліцейські затримали рецидивіста, причетного до серії крадіжок Фото новина
11:11
/ 2
На Рахівщині двоє чоловіків із Миколаївщини ледь не загинули, намагаючись незаконно потрапити до Румунії Фото новина
10:16
/ 5
Ужгородська суддя Шепетко, яка "посприяла" депутату-"корупціонеру" та випустила під заставу "кримінального авторитета", пройшла оцінювання в апеляційний суд
17:59
На Закарпатті адвокат і його «помічник» організували незаконне переправлення через кордон Фото новина
16:43
/ 1
Жителю Берегівщини повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з собакою Фото новина
15:42
Закарпаття прощається із захисником Іваном Павликом, який загинув у ДТП Фото новина
14:38
/ 1
На Закарпатті припинили діяльність підпільного «бізнесу» на алкоголі й сигаретах Фото новина
13:47
На Рахівщині 21-річний водій вантажівки перекинувся після удару в стовп Фото новина
12:39
Ужгородські патрульні повернули жінці загублену сумку Фото новина
10:56
Ветеран війни Владислав Горнодь виборов золото для України на Чемпіонаті світу у Великій Британії Фото новина
09:50
/ 1
В Ужгороді судитимуть організаторів і працівників кол-центру, який ошукував громадян Чехії на інвестиціях Фото новина
09:00
Сьогодні в Ужгороді відбудеться благодійний фестиваль «Золото літ» для людей поважного віку
18:09
Мукачівські спортсмени — чемпіони світу з Комбат Самозахисту ICO Фото новина
17:03
На Закарпатті зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ Фото новина
15:39
/ 1
На Закарпатті рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Фото новина
14:22
У Перечині затримали чоловіка, який навів гвинтівку на незнайомців Фото новина
14:13
/ 9
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, не пройшла оцінювання та не працюватиме в апеляційному суді
13:13
/ 1
На Хустщині загинув 56-річний чоловік через падіння авто в урвище Фото новина
12:05
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалася обікрасти магазин Фото новина
11:07
/ 1
На Тячівщині зафіксували випадок сказу після укусу кота
» Всі новини