Громадськість Ужгорода передала владі компромісний проєкт урбан-парку на "Кірпічці" (ФОТО)

Представники ініціативної групи "Кірпічка" погодилися на реалізацію урбан-парку в рамках нового проєкту рішення. Його внесли при обговоренні на місці представники громадськості під особисті гарантії та відповідальність голови Закарпатської ОДА Віктора Микити.

Громадськість Ужгорода передала владі компромісний проєкт урбан-парку на "Кірпічці" (ФОТО)

Сьогодні, 1 лютого, відбулося виїзне засідання робочої групи щодо облаштування в обласному центрі, на частині території "Кірпічки" урбан-парку. До нього долучилися, зокрема, мешканці мікрорайону, представники громадськості, секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян та міські чиновники. Про це Закарпаття онлайн повідомив один із учасників зустрічі, громадський правозахисник Віталій Грегор.

Так, громадськістю був внесений проєкт рішення в новій редакції, який мають розглянути на погоджувальній нараді міської ради під контролем керівництва Закарпатської ОДА і внести на розгляд депутатів уже в четвер, 3 лютого.

Серед основних і безкомпромісних умов реалізації урбан-парку на території парку  Перемоги з боку громадськості наступні:

1) надати парку Перемоги юридичний статус "парк" на земельній ділянці з кадастровим номером 2110100000:18:001:0235 площею 8,2177 га ;

2) паспартизувати озеро як водний об'єкт в парку Перемоги та вжити заходів до його рекультивації і покращення водопостачання;

3) залучити фахівця-орнітолога з метою запобігання негативному впливу на середовища гніздування птахів на озері парку Перемоги;

4) забезпечити облагородження всієї території парку Перемоги за концепцією та проєктом, які запропонує та обговорить громадськість

5) розширити площу парку Перемоги за рахунок приєднання земельної ділянки з кадастровим номером 2110100000:18:001:0222, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади Ужгорода.

6) вжити заходів щодо відкликання судового позову, поданого Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, яке "зазіхає" на частину парку Перемоги.

Редакція Закарпаття онлайн ексклюзивно  публікує новий проєкт рішення, запропонований як комромісний, взамін тому, який був нещодавно оприлюднений міською радою та викликав шквал критики. Новий документ включає в себе увесь перелік досягнутих домовленостей.

Громадська ініціатива "Кірпічка" та всі небайдужі до боротьби за збереження парку Перемоги запрошують на сесію з метою контролю за прийняттям "громадського" варіанту проєкту рішення.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 27 січня в Ужгороді відбулася "ознайомча" зустріч щодо облаштування урбан-парку на частині території "Кірпічки".

01 лютого 2022р.

Теги: Кірпічка, парк, урбан-парк

Коментарі

Петя 02.02.2022 / 15:41:18
А де Ви, Вася, були? Чому не пішли із своїми зауваженнями на зустріч і не стали іппен "тим представником"?

вася 01.02.2022 / 16:41:50
хто ці представники?

НОВИНИ: Соціо

18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
23:14
/ 13
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 6
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
11:48
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле Фото новина
10:41
Помер захисник із Лози на Хустщині Іван Рибачук Фото новина
09:36
На Закарпатті готують до відкриття новий міжнародний пункт пропуску «Біла Церква — Сігету-Мармацієй» Фото новина
09:10
На Тячівщині хочуть увіковічнити пам'ять Героя України Олега Куцина у краєзнавчому музеї
17:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
12:59
/ 1
У горах Закарпаття затримали киянина, який пішки повертався з Румунії Фото новина
11:53
На Закарпатті митники вилучили незадекларовані парфуми світових брендів на понад пів мільйона гривень Фото новина
10:36
/ 2
Підтвердили загибель 32-річного Героя із Буштина на Тячівщині Юрія Чобея Фото новина
09:41
/ 1
В Ужгороді встановили сучасний туристичний інфобокс Фото новина
09:07
Закарпатець Роман Козак представляє Україну на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
21:32
У четвер у Рахові представлять книжку і фільм про Героя України Олега Куцина
18:22
/ 3
На Рахівщині третю добу шукають 34-річного чоловіка, який зник поблизу Ясіні
17:18
/ 3
Турист із Києва травмувався біля озера Ворожеска на Рахівщині Фото новина
17:12
В Ужгороді у четвер прощатимуться з полеглим Володимиром Жупіком Фото новина
13:18
На Говерлі рятувальники допомогли туристу, який травмував руку та ногу Фото новина
» Всі новини