"Бродяга" з Хуста став переможцем благодійного 24-годинного бігу в Іспанії (ФОТО, ВІДЕО)

Хустянин Андрій Ткачук (Бродяга) пробіг 605 кіл стадіону та став переможцем щорічного благодійного бігу в Барселоні.

Про це йдеться на сторінці "Бродяги" у соціальній мережі Фейсбук.

За результатами змагань 24 hores d`ultrafons en pista de Barcelona Андрій Ткачук за одну добу пробіг 264,809 кілометрів, або 605 кіл на стадіоні.

Кошти, зібрані під час цих змагань, будуть спрямовані на підтримку громадської організації, яка займається покращенням емоційного стану важкохворих людей.

Також Андрій Ткачук цьогоріч вдруге здобув звання найкращого легкоатлета України.