Зеленський призначив Віктора Микиту головою Закарпатської ОДА

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Закарпатської обласної державної адміністрації Микиту Віктора Федоровича.

Зеленський призначив Віктора Микиту головою Закарпатської ОДА

Відповідний указ оприлюднено на офіційному сайті Глави держави.

Іншим указом В.Зеленський увільнив Петра Добромільського від тимчасового виконання обов'язків голови Закарпатської ОДА.

Віктор Микита народився 1979 року у селі Ільниця Іршавського району Закарпатської області. У 1998 році закінчив Закарпатський лісотехнічний технікум («технологія, економіка і планування деревообробки», технолог-економіст), у 2002 році – Національну академію внутрішніх справ України («правознавство», юрист).

Починаючи з 1999 року, працював за фахом на низці підприємств, зокрема на УДППЗ «Укрпошта», а з 2003-го – у правоохоронних органах на різних посадах.

Віктор Микита одружений, виховує чотирьох дітей. У 2013 – 2014 роках служив у Донецьку, а у 2015 – 2018 роках був керівником так званого відділу «К» – спецпідрозділу СБУ Закарпаття по боротьбі з організованою злочинністю. До призначення головою Закарпатської ОДА працював заступником начальника Управління СБУ у Запорізькій області. Під час засідання Уряду 9 грудня Віктор Микита зазначив, що є працівником СБУ, родом із Закарпаття, працював у сфері туризму та підприємництва.

Нагадаємо, 19 листопада президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Полоскова з посади голови Закарпатської ОДА.

10 грудня 2021р.

Теги: Микита, указ

Коментарі

реалій 2022-02-15 / 09:04:41
Злі ви, треба б піти від вас. Якби говорили ви, критичні ви наші, коли б "чемодани" не зібрались геть з країни? Яке б життя влаштувало вас и ваших дітей?

Русин 2021-12-16 / 22:22:25
Крадут жуліки

Ужгородець до попереднього дописувача 2021-12-16 / 12:54:16
Ой!
Ви такі сладні питання піднімаєте......
Невже не зрозуміло?
В україській конторі (скорочено СБУ) працюють виключно фахові та надзвичайно талановиті особи!!!
Прохання не плутати з Óсьобями.
Для "нашого" Гаранта .....
Ой! .....для нинішнього Гаранта Конституції !!!! .... це абсолютно різна категорія людей, на які поділяються громадяни нашої країни!
І поліція від контори також не відстає.
Там такі ж талановиті керівники!!!
І це чиста ПРАВДА. Чиста правда!!!!
Чого тільки вартий заступник міністра МВС.
Памятаєте?
Той самий, якого чомусь не впізнавали рядові працівники патрульної поліції. Ну-у.... той, що з грузинською фамілією та російським громадянством, з досконалим володінням матьььєрнава вьєлікава магучева руцццкава язика, який він використовував виключно для спілкування з підлеглими.
Тут два варіанти:
Або він просто сплутав вьєлікій магучій з державною мовою , або переконатий, що його ж підлеглі, рядові патрульні, на його думку, людської мови не розуміють.............
Той , також, і без освіти, і без досвіду , і прямісінько у топ-крісло на найвищу посаду в Україні. Той самий, який у своєму прощальному дописі в соцмережі вибачався за , так звану, свою надмірну емоційність, але дуже і ДУ-У-У-УЖЕ гордиться своїми "титанічними" досягненнями за останні два роки у реХХХформуванні МВС.
За це , напевне, і отримав із рук великого ЗЕ державну нагороду!!!!
А Ви нам тут "бакалаврат", "магістерка" !!!!
Ви певно відстали від життя.
А як відносно соціального ліфта???
Нові обличча ....
Що??? Неврахували цей фактор???
А коли "Країна в смартфоні" і твоя дружина помічниця чи секретутка САМОГО, то цей ліфт чарівним чином перетворюється у батут , ба навіть у катапульту!!!!
Тільки для українців є в цьому чомусь лише побічний ефект.
На превеликий жаль.
Якщо у античні часи для перемоги ворогів катапультами закидували трупами померлих від страшних інфекційних хвороб, то у нашому випадку для досягнення якоїсь мети ці соціальні катапульти викидують наверх української влади лише ГЕ з новими обличчами.
І це трагедія !!!!

заплутав усіх ворогів 2021-12-15 / 09:00:17
з 1999 року, працював за фахом на низці підприємств, зокрема на УДППЗ «Укрпошта» - пошта деревообробкою займалась?
Коли ж працював, як за 3 роки академію закінчив? І то круто - зі середньою-спеціальною освітою і зразу в академію! А де ж бакалаврат, магістерка між ними?!
працював у сфері туризму та підприємництва - а це ще коли? Коли на пошті, чи у вільний від безпеки час?

95 квартал 2021-12-12 / 14:54:17
Микита - не голобородько

Копенгаген 2021-12-12 / 13:49:04
Это знак цього Микиту то мовчить! Я знаю, це лошара!

Правді бути 2021-12-11 / 23:12:17
На нинішній динь час показав ош у многих уже хвости межи лабами

Микита Сергійович 2021-12-11 / 20:33:33
Встановіть коня Ференцу Ракоці перед нашим будинком в Берегово по вул.Сечені 47,бо тротуар с часів Микити Сергійвича Хрущова не чинили на вул.Сейчені-Леніна,а кидь знов прийде до власті чорт Микита то ноги собі поламать,як буде на трИБУНІ стояти з топанком за мир без сепаратистів Закарпаття...

Ілона 2021-12-11 / 19:33:08


Виїжджайте. Коментар видалено. Адмін


Час показав 2021-12-11 / 18:57:55
Це виб.док у погонах

Правді бути 2021-12-11 / 18:48:37
Це робота - 24/7... прийдеться й жити на роботі.!
Тільки час покаже чи купив, чи сім раз подумав перед тим як погодитися
Чи прийшов служити області й людям, чи навпаки
Тут можливі два варіанти, увійти в історію як справжній дієвий лідер, чи .... ....
Будемо надіятися що перший варіант бо стержень у мужика олов’яний !
Час таки покаже

Зеля 2021-12-11 / 18:18:04
Лава запасних закінчилась, а грошей хочеться

Бунді 2021-12-11 / 18:15:34
Уже немає кого їм назначити на цю посаду. Всі вже були, і всі неудачно. То просто черговий ноунейм.

Гуцулу 2021-12-11 / 17:22:33
То не кадрова проблема, жадібність до грошей

Гуцул 2021-12-11 / 17:11:18
За половину президентського терміну Зеленський призначає уже четвертого голову ОДА, такого ще не було, видно у них дійсно кадрова проблема.

Закарпатка 2021-12-11 / 16:16:45
У нас син економічний закінчує.

Закарпатка 2021-12-11 / 16:15:43
Гроші сама не делікатна річ у світі але цікаво скільки ця посада коштує?

Симчера 2021-12-11 / 14:13:14
Далеко від ноги Пересоляка цей песик ходити не буде.

форестер 2021-12-11 / 14:05:41
Працював на Пересоляка. Але це не означає, що працюватиме й зараз. Хоча й не означає, що не працюватиме.
Будєм пасматрєть :)

Іван 2021-12-11 / 13:59:18
Всі хто "відбирає" топливо з труб на Європу, Свіщо, Блюк, Данча, Шевченко тоже гроші най приготують новому хазяїну області.

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 1
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"