Спортсмени з Мукачева посіли призові місця на змаганнях з греко-римської боротьби в Черкасах (ФОТО)

Днями у Черкасах відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих.

На змаганнях троє закарпатських спортсменів показали високий результат і посіли призові місця.

У ваговій категорії 82 кг «срібло» виборов Дмитро Гардубей, у цій же групі Павло Молнар посів третє місце. Ще один із призерів – Юрій Шкрюба, який у категорії 87 кг здобув «бронзу».

У чемпіонаті боролися 142 найсильніші спортсмени з різних куточків країни.

Змагання стали відбірковим етапом до Європейської першості, що відбудеться навесні в угорському Будапешті.

Раніше мукачівці Юрій та Дмитро здобули перемогу на Всеукраїнському турнірі та представили Україну на Чемпіонаті світу в Осло.