З другої спроби заступницею голови Закарпатської облради обрали експомічницю Балоги – Андріану Сушко

За кандидатуру Андріани Сушко проголосувало 35 депутатів обласної ради.

З другої спроби заступницею голови Закарпатської облради обрали експомічницю Балоги – Андріану Сушко

У Закарпатській обласній раді завершився підрахунок голосів після таємного голосування за заступника голови Закарпатської облради.

За результатами голосування, за кандидатуру А. Сушко проголосувало 35 депутатів облради, проти - 0.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, голосування за обласну депутатку з фракції "За майбутнє", колишню помічницю-конультанкку народного депутата Віктора Балоги на платній основі Андріану Сушко сьогодні відбувалося двічі. 

Під час першої спроби для обрання А. Сушко забракло1 голосу.

Після оголошення результатів голосування сесія продовжила роботу, депутати розглянули низку бюджетних питань.При цьому, на сесії були відсутні депутати від фракцій "Слуга народу", КМКС та "За майбутнє".

 

02 грудня 2021р.

Теги: заступниця, облрада, Сушко, Балога

Коментарі

Жигльори 2021-12-04 / 06:43:08
Да балоганам мукачева мало, область давай, київ, потому міліони в швейцаріях, австріях появляються...

Вуву 2021-12-04 / 02:48:49
Тут є декілька чутливих моментів.
Бо якщо область обкрадають "варяги" то це не приємо , але якщо обкрадати будуть "свойі" то це гірше в два рази.
І більше того , якщо вірити лишень в позитив і загальний розвиток то це так само певною мірою спонукає розквіту сепаратизму по 30 роках стагнаційі . Бо якщо ми кращі і в нас ліпше то треба ..... Треба щоб була противага і баланс .

Ужгородець до Вуву 2021-12-03 / 09:28:24
Та ніхто не радіє тій блянді.
Ой !
Вибачаюсь!
Блонді......
Мова йде про інше.
Бариги не всі однакові. Вони також поділяються на категорії.
Категорія "мужиків", які своїх не здають навіть на вимогу Папи Римського і категорія політичних "повій", які готові лягати під будь-кого без розбору аби тільки виловити хоч якусь користь для себе милого.
От саме по цій простій причині Вітя має серед людей хоч якусь мізерну, але повагу.
А Санько Санькович як був региАНАЛОМ , так АНАЛОМ для любого бажаючого і залишився.
А загалом, для звичайних людей, барига і в Африці барига!!!!

Гуцул 2021-12-03 / 09:19:17
Мені це нагадує верховну раду за часів Парубія, голосували до тих пір поки не добилися свого.

874 2021-12-03 / 06:03:45


Тут не помийниця. Тримайте себе в руках і уникайте брудних і безпідставних анонімних переходів на особистості. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2021-12-03 / 01:19:04
Ну всьо народ , вибрали сісю кланово балогівську блонду і завтра жизнь стане краще .
Т.є. жизнь буде жесть.

Виктор 2021-12-02 / 22:14:12
Маю свою думку ! Ви ще Ледиту називаете Сан Санич ? Як для мене він не буде мати поваги оточуючих ,бо він зрадник.

Пидрахуй 2021-12-02 / 21:12:54
О це демократія, будемо голосувати поки не наберемо голосів за конкретного кандидата) Добре що не з 10 спроби обрали. Догану партійну дали тому одному, який каву пив в холі коли перше голосування було?

Ужгородець до Шоні 2021-12-02 / 19:58:37
У бані за пивом Сан Санич може розказувати собутильникам різні казки і грозитися , а у раді сидить тихенько на гальорці і у дві дирки сопить.
Імпотен тоже розказує казки, що він статевий гігант, що він іще може, що він іще ОГОГО!!!!! .... лем зараз не хоче.
А так , він ОГОГО!!!!






Іван 2021-12-02 / 19:41:17
7 грудня Сан Савич може збирати партійну конференцію і вигнати всіх кого хоче. Лиш щось оголошень не видно. Та й сам яСан Савич супер тихо в дві дірки.

Гийза 2021-12-02 / 18:42:59
Молодєц сват, всіх прижав у раді.

іван 2021-12-02 / 18:35:27
саме Андріана Сушко недавно робила подання на присвоєння хору обласної філармонії статусу академічного - зроблено, сприяє стаоренню притулку для бездомних собак, обіцяє - значить зробить, на відміну від балаболів-піарастів різних.

Шоні 2021-12-02 / 18:29:42
Ужгородцю. Не вірю шо так. Подивимнся через пару днів . В пятницю ми були в Бані з хлопцями у нього на Ранчо як усе на 18,00 , то він казав за пивом шо вижене Блонду як пса якщо вона ще буде голосувати з балогами

Ужгородець до Шоні 2021-12-02 / 18:26:13
Шоні!
Заспокойся!
Сан Санич уже давно не Мужик.
Починаючи з лютого 2014-го, коли він із страху сеRучи у штани чкурнув на Слрвенско. А коли повернувся на свою конюшню, то побачив що його так звана каманда региАНАЛІВ поклала на нього такий самий прибор, який він будучи губернатором клав на ЧЛЕНІВ і ЧЛЕНкинь своєї каманди.
Зніми рожеві окуляри!
Людською мовою кажучи, здавав своїх по першій вимозі Балоги.
Це і коню в його стайні було зрозуміло.
Думав, що май розумний і так буде вічно.
Залишився твій Сан Санич сам, як гуно на прорубі.
А Вітя, на відміну від твого Санича, має добру пам'ять. Він своїх не здає і прислужників на кшталт Сан Санича не забуває.
А тому , у депутатському кріслі він сидить дякуючи Віті.
І не Санич набирав кандидатів у депутати , а від так не йому рішати кого виганяти!
Вітя з барського плеча дав йому можливість першим номером від новоствореного партійного проекту гарантовано зайти в обласну раду.
Саме з барського плеча, бо весь партійний список формувався з погодження Віті, а твій Сан Санич не може самостійно пройти у депутати навіть у своєму селі.
Знаєш?
Є таке село Барвінок, що під Ужгородом.
Твій Сан Санич уже давно політичний труп..... Нула без палички.
За ним нічого немає ..... пусті понти для лохів.
Тому він у раді на гальорці тихенько сидить і сопить у дві дирки.

Іван до Шоні 2021-12-02 / 18:07:49
Так Сан Санич теж по квоті Балоги,кого він аижене.

таварищ петя 2021-12-02 / 18:03:34
неможна її вигнати вона = обслуговує = балогівський клан

Правда 2021-12-02 / 17:57:18
Хоч одна притомна Людина в раді! Вірне рішення.

Шоні 2021-12-02 / 17:46:03
Сан Санич якщо ти Мужик то вижени з депутатів цю блонду і забери в неї мандат за то шо вона із партіі За Майбутнє а голосує і іде на посаду по квоті Андрійка Баллоги шо се такоє??

НОВИНИ: Політика

03:22
/ 10
Тищенко вважає, що завдяки йому угорська КМКС стала провладною і пропрезидентською
17:05
/ 11
Головред закарпатського інтернет-видання пропагував "рускій мір" та виправдовував збройну агресію рф проти України – СБУ
11:08
Глава Єврокомісії дорікнула орбану за його расистські висловлювання
00:24
/ 12
Вигнати Угорщину з ЄС? Позбавити вето? Як Захід може відповісти на заяви та дії орбана
08:54
/ 12
Угорщина обрала ізоляцію. Все про нову ідеологію Орбана, яку порівнюють з нацизмом
06:11
/ 13
Угорщина обирає сторону зла. Знову, як у 1939 році
04:56
/ 7
Тищенка через скандальність достроково зняли з керівництва Закарпатською облорганізацією "Слуги народу"
11:03
/ 18
На Закарпатті – новий керівник обласного У СБУ: Євген Борзілов (ДОПОВНЕНО)
08:47
/ 7
"Гнана" УПЦ МП освятила на Закарпатті новий храм
08:37
/ 16
В Угорщині "підготовлені сценарії воєнних надзвичайних ситуацій", "щоб врятувати і захистити 150 000 угорців, що живуть на Закарпатті" – Сійярто
13:25
/ 7
Портнов виїхав з України через пункт пропуску "Тиса" на Закарпатті – "Схеми"
03:25
/ 55
Замість звільненого Казака прокуратуру Закарпаття очолить Говоруха
18:44
/ 36
Ланя (Блюка) обрали головою Мукачівської райради
03:20
/ 36
Чому Будапешт замовчує "свій" Голокост на Закарпатті?
08:12
/ 3
"Слуга" Тищенко найскладніші події в Києві пересидів на Закарпатті – Алієв
13:18
/ 2
Суд заборонив партію ОПЗЖ
12:53
/ 2
У Мукачівській міськраді працюватимуть нові заступники міського голови
12:51
/ 2
У Мукачеві зупинили повноваження депутатів ОПЗЖ
12:27
/ 7
Колективу Берегівської райадміністрації представили нового керівника
18:43
/ 3
Подвижникам "четвертої гілки влади" присвячується
16:12
/ 3
На Закарпатті росіянин на знак протесту проти російської військової агресії спалив свій паспорт
09:16
У Виноградові вандали пошкодили меморіальну дошку на честь Героїв Красного Поля
05:44
/ 2
У Ясінях на Рахівщині демонтували пам’ятник невідомим солдатам
13:26
/ 11
Майном Закарпаття керуватиме люстрований посадовець часів Януковича і "піджак" Волошина (РОЗШИРЕНО)
10:29
/ 14
Екскерівник Ужгородського аеропорту назвав дії голови Закарпатської облради Чубірка "свідомою злочинною діяльністю в умовах воєнного стану"
» Всі новини