Після резонансу з крадіжкою в громади Ужгорода зеленої зони біля кардіодиспансера, в депутатів прокинулись "совісті", які вирішили щось "довивчити"

Просять мера накласти вето на рішення, яке підтримали своїм голосуванням

Після резонансу з крадіжкою в громади Ужгорода зеленої зони біля кардіодиспансера, в депутатів прокинулись "совісті", які вирішили щось "довивчити"

Оприлюднення порталом Закарпаття онлайн СПИСКА ДЕПУТАТІВ, що взяли участь у "дерибані" зеленої зони перед кардіодиспансером в Ужгороді, раптово «пробудило совість» останніх.

Так, у коментарі у Фейсбуку «щодо ситуації по «зеленій зоні» на Тімерязева (саме так – у пості В.Глаголи – ред.) в Ужгороді» очільник фракції «Рідного Закарпаття» в міськраді Віталій Глагола, котрий разом з усіма членами «дерибанної» більшості міськради вкотре підтримав своїм голосом крадіжку в громади чергової зеленої зони, раптом згадав, що півроку тому ним «було ініційовано залишити в детальному плані території паркову зону». І навіть пригрозив криміналом управлінню архітектури та містобудування та закликав АТОвців М.Марчишака, які, як раніше неодноразово повідомляло Закарпаття онлайн, системно долучаються до реалізації «дерибанних» устремлінь влади обласного центру, «прийти на засідання комісії та написати заяви про відкликання своїх клопотань». При цьому висловив сподівання, що «учасники АТО, які подавались на ці ділянки будуть свідомими і відмовляться від ідеї отримувати діялнку на зеленій зоні». Ба більше того, письмово звернувся до міського голови Б.Андріїва з пропозицією «з метою врахування громадських інтересів, запобігання конфлікту між мешканцями та місцевою владою» внести зміни до вже прийнятого детального плану території і запланувати в цьому місці замість притягуваної владою «громадської забудови» «зелену зону». Яка і так передбачена в цьому місці Генеральним планом Ужгорода, про що і попереджав перед голосуванням колег-«дерибанщиків» депутат Валентин Штефаньо.

Так, пів року тому В.Глагола, за інерцією, був ще трохи іншим, аніж тепер. А до виборів – цілком іншим, обіцяючи громадськості в своєму телеграм-каналі, в разі обрання, продовження довиборчих гучних розвінчувань земельно-майнових афер влади Б.Андріїва.

Не сталося: місце сидіння визначило нову схему поведінки, і «гучні розвінчання» «журналіста-розслідувача» В.Глаголи з плином часу тихенько здулися до участі вже депутата і голови провладної фракції В.Глаголи в «дерибанних» голосуваннях більшості з отакими от нечастими виправданнями у випадках значного негативного суспільного резонансу.

Про що й нагадали «совісному» В.Глаголі в коментарях до його посту ужгородці.

Теж саме у випадку керівника «Європейської солідарності» у міськраді Андрія Риби. Взявши участь у черговому земельному «дерибані», останній, після скандалу з оприлюдненням поіменного списку голосування, раптом вирішив у Фейсбуку, що «Зелені зони забудовуватись не будуть!». Посипав голову попелом і констатував, що «сталася помилка». Мабуть сама. Без його участі.

"Безумовно, ці земельні ділянки виділяти під будівництво було не можна,навіть попри те,що містобудівною документацією це дозволено», - написав у Фейсбуку А.Риба.

Дозволено? Тому що так сказав «земельник» О.Чепкий, запопадливо вибігши під час сесії до мікрофона, аби захистити свою і всіх зацікавлених кишені? Забувши при цьому згадати, що є генплан і топтатися по ньому – злочин?

«Совість» А.Риби проснулася не сама, а колективно. Разом з іншими «совістями» тих, хто своїм голосом на сесії так само спланував рух «дивідендів» від цієї земельної оборудки у напрямку себе улюблених. «Совісті»-підписанти всіх політичних мастей у звернененні до Б.Андріїва вирішили, що він має накласти на підтримане ними рішення вето, аби вони ще щось в цьому плані «довивчили». Хоча довивчити депутатським "совістям" треба, раз і назавжди, єдину річ: що якщо генпланом в тому чи іншому місці передбачено зелену зону, нічого іншого тут бути не може апріорі. І всі інші рухи в цьому плані – це банальний «дерибан», що тягне за собою кримінал для його ініціаторів.

Про що і попереджало потенційних «дерибанщиків» Закарпаття онлайн напередодні сесії в публікації Депутати Ужгорода планують остаточно "роздерибанити" зелену зону перед кардіодиспансером.

І попереджатиме далі.

02 грудня 2021р.

Теги: дерибан, Глагола, Риба, кардіодиспансер

Коментарі

Вуву 2021-12-02 / 13:04:28
Глагола клоун, незнав він за шо голосує, добре шо першим знае всі теми резонансні, а про дерибан не знав та проголосував случайно. То як случайно зеберемінніти:) Чмо брехливе за мертвих американських президентів годосовавісь, лем потом поняв шо тупанув і включив задню... Ти не мужик, а чмо...

ужгородка 2021-12-02 / 10:06:10
Ніякі совісті в них не прокинулись. Не може прокинутись те, чого не існує в природі

злий 2021-12-02 / 09:04:03
Про Глаголу - https://youtu.be/5F_tGyysouw

НОВИНИ: Політика

15:59
В Ужгороді відкрили благодійну виставку-продаж "Мистецтво перемоги"
03:22
/ 12
Тищенко вважає, що завдяки йому угорська КМКС стала провладною і пропрезидентською
17:05
/ 12
Головред закарпатського інтернет-видання пропагував "рускій мір" та виправдовував збройну агресію рф проти України – СБУ
11:08
Глава Єврокомісії дорікнула орбану за його расистські висловлювання
00:24
/ 12
Вигнати Угорщину з ЄС? Позбавити вето? Як Захід може відповісти на заяви та дії орбана
08:54
/ 16
Угорщина обрала ізоляцію. Все про нову ідеологію Орбана, яку порівнюють з нацизмом
06:11
/ 13
Угорщина обирає сторону зла. Знову, як у 1939 році
04:56
/ 7
Тищенка через скандальність достроково зняли з керівництва Закарпатською облорганізацією "Слуги народу"
11:03
/ 18
На Закарпатті – новий керівник обласного У СБУ: Євген Борзілов (ДОПОВНЕНО)
08:47
/ 7
"Гнана" УПЦ МП освятила на Закарпатті новий храм
08:37
/ 16
В Угорщині "підготовлені сценарії воєнних надзвичайних ситуацій", "щоб врятувати і захистити 150 000 угорців, що живуть на Закарпатті" – Сійярто
13:25
/ 7
Портнов виїхав з України через пункт пропуску "Тиса" на Закарпатті – "Схеми"
03:25
/ 55
Замість звільненого Казака прокуратуру Закарпаття очолить Говоруха
18:44
/ 36
Ланя (Блюка) обрали головою Мукачівської райради
03:20
/ 40
Чому Будапешт замовчує "свій" Голокост на Закарпатті?
08:12
/ 3
"Слуга" Тищенко найскладніші події в Києві пересидів на Закарпатті – Алієв
13:18
/ 2
Суд заборонив партію ОПЗЖ
12:53
/ 2
У Мукачівській міськраді працюватимуть нові заступники міського голови
12:51
/ 2
У Мукачеві зупинили повноваження депутатів ОПЗЖ
12:27
/ 8
Колективу Берегівської райадміністрації представили нового керівника
18:43
/ 3
Подвижникам "четвертої гілки влади" присвячується
16:12
/ 3
На Закарпатті росіянин на знак протесту проти російської військової агресії спалив свій паспорт
09:16
У Виноградові вандали пошкодили меморіальну дошку на честь Героїв Красного Поля
05:44
/ 2
У Ясінях на Рахівщині демонтували пам’ятник невідомим солдатам
13:26
/ 11
Майном Закарпаття керуватиме люстрований посадовець часів Януковича і "піджак" Волошина (РОЗШИРЕНО)
» Всі новини