Збірна Закарпатської області виборола "бронзу" на Чемпіонаті України з водного поло (ФОТО)

Збірна Закарпатської області з водного поло посіла третє місце і увійшла у трійку найкращих команд України за результатами 3-го фінального туру чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н. та молодше.

Змагання проходили у місті Дніпро (басейн "ДНУ") з 24 по 28 листопада 2021 р. Змагалися 6 команд, які потрапили до фінального третього туру Чемпіонату:  збірна Харківської обл., збірна Закарпатської області, КЗ ЛОР ЛФКС м. Львів, КДЮСШ Кутенко Львів, КІВС ''Леви''Львів та ДНУ Дніпро.

Закарпатські спортсмени (тренер В.Гавриленко) показали якісну гру, поступившись під час змагань збірній Харківської області, які стали золотими призерами, та  КЗ ЛОР ЛФКС м. Львів, які посіли друге місце.