Головою Закарпатської обласної ради став Володимир Чубірко

За призначення його новим головою облради проголосувало 37 депутатів.

Головою Закарпатської обласної ради став Володимир Чубірко

Нового голову обласнї ради обирали шляхом таємного голосування.

Після відкриття скриньки та підрахунку голосів виявилося, що за кандидатуру Володимира Чубірка, як і анонсувало Закарпаття онлайн, віддали голоси 37 депутатів. Разом із тим, 27 бюлетенів виявились знищеними.

Депутат від фракції "Рідне Закарпаття" Володимир Чубірко був єдиним кандидатом, хто претендував на цю посаду.

У певний період часу, з 28 листопада 2014 року до 1 грудня 2015 року Володимир Чубірко вже очолював Закарпатську обласну раду.

Після обрання голови депутати задовільнили заяву про відставку заступника попереднього голови Василя Іванча ("За майбутнє").

 

 

Фото Віталія Грегора

25 листопада 2021р.

Теги: Чубірко, голова, облрада

Коментарі

Ужгородець 2021-11-26 / 08:56:08
Усі плюються від прогнозованої новини про Чубірку.
Але чому такі емоції та здивування? Нерозумію.
Коли виборець заходить в кабінку для голосування, то не думає про наслідки свого вибору, продаючи свій голос чи обираючи по приколу. Люди або продаються як курва, або обирають з поміж себе кращих.
Якщо обрали з-поміж себе кращих, то можна собі уявити яке ГЕ о ці виборці. Та і курва себе оцінює більш гідно аніж продажний виборець, бо її за тисячу гривеників мають лише годину і то вона озвучує свої табу, а продажний народ трахають у всі дирки без обмежень цілих п'ять років.
Якщо до обласної ради обрано лише говно ...... правда різних видів та сортів , то чому ви вважаєте що з-поміж цього усього можна вибрати вишеньку???
От зараз оце ГОВНО обрало з-поміж себе "вишеньку". От тільки ця так звана "вишенька" пройшла через ті ж самі органи що й усі екстременти. Може виглядає трохи краще, але запах і смак у неї такий же.
Смакуйте люди свій вибір!!!!
Насолоджуйтесь тим, що обрали!!!

З каждого Івана не буде пана 2021-11-25 / 22:33:12
Я простов шоці... Крадоша Чубірку головов вибрали? Люде добрі, та ун би за дві гривні дельфіна в морі догнав.... тай знасиловав

Закарпатський українець 2021-11-25 / 20:19:37
Те, що сьогодні відбулося в стінах Закарпатської обласної ради, носить характер суто територіального патріотизму, який переслідує виключно одну мету – необмежений і неконтрольований доступ місцевих обранців-«патріотів» до крайового бюджетного «валова», тобто, корита та інших ресурсів (земельних, лісових, майнових тощо). Такий різновид патріотизму колись буяв у штаті Техас у США, де прихильники дистанціювання від Вашингтона відверто заявляли: «Грабувати Техас мають право лише техасці!». З поправкою на місцеві реалії цей вислів можна дещо перефразувати: «Грабувати Закарпаття мають право не лише «ріднозакарпатці», а й місцеві «БЮТівці», «ЄСівці», «КАБівці» і звичайно «ОПЗЖисти»!» Закарпаття forever!

Я це я 2021-11-25 / 18:23:30
«Нафталіновий» чубірка буде тепер ублажати всіх, особливо заЖоп. Коаліція жаби і гадюки, такі протиприродні мутанти довго не живуть.

маіонетки 2021-11-25 / 17:28:25
ПЕТЬОВКА І ВСЯ РОДИНА ХОЧЕ КЕРУВАТИ ОБЛАСТЮ, БАНДИТИ І ЦЕ КРАЙ ЗАКАРПАТТЮ"АЛМА" І НЕРУХОМІСТЬ ЗАКАРПАТТЯ

Депутат 2021-11-25 / 17:19:26
Петров вже був головою ода. Толку ніякого що там що в раді.

Майжень 2021-11-25 / 17:14:00
Петрова можуть призначити головою ода для балансу

Дежавю 2021-11-25 / 16:53:11
А хто такий Чубірко? За які гроші живе?

Семен 2021-11-25 / 16:48:40
Як на мене то Плосков був кращим головою ОДА за всі роки. І що? Турніри по політичній необхідності. Так само голова ради. Може бути "сім пядів Володимир лбу",працювати як віл. Поміняється політична кон'юнктура і його турнуть. В політиці нема ні вічних ворогів ні вічних друзів.

Читач 2021-11-25 / 16:25:40
Несподіванки не сталося. Чубірко став головою, як Балога і хотів. Я щось не розумію, а чому раніше він був головою лише рік?

Зіку 2021-11-25 / 16:25:04
Ледида заявами його слуги Іванчо на сессііі спалив. себе перед закарпатцями докусь !. То губернатор Януковича ,то Зелі .Одним словом п…. к

Циркачі зелені 2021-11-25 / 16:22:06
Зеленим треба менше курити дурь, нюхати кокс і вообще вернутися по квариалах, кабаках і фотостудіях, то їх тема.

До попереднього 2021-11-25 / 16:18:18
Він уже мав можливість себе показати, ну і що?

До Гуцула 2021-11-25 / 15:56:54
Раз висунули Чубірку то іншого не знайшли. А хто кращий хто гірший то суб'єктивна думка окремих людей. Масових протестів проти Чубірки не спостерігається.

Зік 2021-11-25 / 15:49:32
ЛЕДИДА ГУБЕРНАТОР а зелині в сливах

Правді бути 2021-11-25 / 15:33:59
Пащеки ненажерливі уд корита не удоб’єш
Ко би’ся чудовав Кіть і наверху така сама банда
Йсе бив розділ тереторій між бандитами
Тримайся чесний нарід бо Йсе по наші душі

шо хотіли-та МАЄТЕ... 2021-11-25 / 15:29:11
НО...Теперка ЗАЖИВЕМО,гуцули!(*боже не Дай ЦИМ- баригам Чубірка Волд Шукаль і Чубірка Іван..то піпец! НАМ).

Шукаль до пуха 2021-11-25 / 15:23:06
Тепер увидиме хто з нас Мікі-Маус.

до "Слугам по заслугах" 2021-11-25 / 15:04:38
Чим ви хвалитеся? Що нагнали "коміків", а привели до влади медведчуківців?

Слугам по заслугах 2021-11-25 / 15:02:28
Тепер і другі обласні ради най беруть за приклад як мож гнати в шию коміків, фотографів, танцорів 85 кварталу, які примазалися до влади. Недоумків наплодила зелена банда...

НОВИНИ: Політика

23:53
/ 33
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"