Головою Закарпатської обласної ради став Володимир Чубірко

За призначення його новим головою облради проголосувало 37 депутатів.

Головою Закарпатської обласної ради став Володимир Чубірко

Нового голову обласнї ради обирали шляхом таємного голосування.

Після відкриття скриньки та підрахунку голосів виявилося, що за кандидатуру Володимира Чубірка, як і анонсувало Закарпаття онлайн, віддали голоси 37 депутатів. Разом із тим, 27 бюлетенів виявились знищеними.

Депутат від фракції "Рідне Закарпаття" Володимир Чубірко був єдиним кандидатом, хто претендував на цю посаду.

У певний період часу, з 28 листопада 2014 року до 1 грудня 2015 року Володимир Чубірко вже очолював Закарпатську обласну раду.

Після обрання голови депутати задовільнили заяву про відставку заступника попереднього голови Василя Іванча ("За майбутнє").

 

 

Фото Віталія Грегора

25 листопада 2021р.

Теги: Чубірко, голова, облрада

Коментарі

Ужгородець 2021-11-26 / 08:56:08
Усі плюються від прогнозованої новини про Чубірку.
Але чому такі емоції та здивування? Нерозумію.
Коли виборець заходить в кабінку для голосування, то не думає про наслідки свого вибору, продаючи свій голос чи обираючи по приколу. Люди або продаються як курва, або обирають з поміж себе кращих.
Якщо обрали з-поміж себе кращих, то можна собі уявити яке ГЕ о ці виборці. Та і курва себе оцінює більш гідно аніж продажний виборець, бо її за тисячу гривеників мають лише годину і то вона озвучує свої табу, а продажний народ трахають у всі дирки без обмежень цілих п'ять років.
Якщо до обласної ради обрано лише говно ...... правда різних видів та сортів , то чому ви вважаєте що з-поміж цього усього можна вибрати вишеньку???
От зараз оце ГОВНО обрало з-поміж себе "вишеньку". От тільки ця так звана "вишенька" пройшла через ті ж самі органи що й усі екстременти. Може виглядає трохи краще, але запах і смак у неї такий же.
Смакуйте люди свій вибір!!!!
Насолоджуйтесь тим, що обрали!!!

З каждого Івана не буде пана 2021-11-25 / 22:33:12
Я простов шоці... Крадоша Чубірку головов вибрали? Люде добрі, та ун би за дві гривні дельфіна в морі догнав.... тай знасиловав

Закарпатський українець 2021-11-25 / 20:19:37
Те, що сьогодні відбулося в стінах Закарпатської обласної ради, носить характер суто територіального патріотизму, який переслідує виключно одну мету – необмежений і неконтрольований доступ місцевих обранців-«патріотів» до крайового бюджетного «валова», тобто, корита та інших ресурсів (земельних, лісових, майнових тощо). Такий різновид патріотизму колись буяв у штаті Техас у США, де прихильники дистанціювання від Вашингтона відверто заявляли: «Грабувати Техас мають право лише техасці!». З поправкою на місцеві реалії цей вислів можна дещо перефразувати: «Грабувати Закарпаття мають право не лише «ріднозакарпатці», а й місцеві «БЮТівці», «ЄСівці», «КАБівці» і звичайно «ОПЗЖисти»!» Закарпаття forever!

Я це я 2021-11-25 / 18:23:30
«Нафталіновий» чубірка буде тепер ублажати всіх, особливо заЖоп. Коаліція жаби і гадюки, такі протиприродні мутанти довго не живуть.

маіонетки 2021-11-25 / 17:28:25
ПЕТЬОВКА І ВСЯ РОДИНА ХОЧЕ КЕРУВАТИ ОБЛАСТЮ, БАНДИТИ І ЦЕ КРАЙ ЗАКАРПАТТЮ"АЛМА" І НЕРУХОМІСТЬ ЗАКАРПАТТЯ

Депутат 2021-11-25 / 17:19:26
Петров вже був головою ода. Толку ніякого що там що в раді.

Майжень 2021-11-25 / 17:14:00
Петрова можуть призначити головою ода для балансу

Дежавю 2021-11-25 / 16:53:11
А хто такий Чубірко? За які гроші живе?

Семен 2021-11-25 / 16:48:40
Як на мене то Плосков був кращим головою ОДА за всі роки. І що? Турніри по політичній необхідності. Так само голова ради. Може бути "сім пядів Володимир лбу",працювати як віл. Поміняється політична кон'юнктура і його турнуть. В політиці нема ні вічних ворогів ні вічних друзів.

Читач 2021-11-25 / 16:25:40
Несподіванки не сталося. Чубірко став головою, як Балога і хотів. Я щось не розумію, а чому раніше він був головою лише рік?

Зіку 2021-11-25 / 16:25:04
Ледида заявами його слуги Іванчо на сессііі спалив. себе перед закарпатцями докусь !. То губернатор Януковича ,то Зелі .Одним словом п…. к

Циркачі зелені 2021-11-25 / 16:22:06
Зеленим треба менше курити дурь, нюхати кокс і вообще вернутися по квариалах, кабаках і фотостудіях, то їх тема.

До попереднього 2021-11-25 / 16:18:18
Він уже мав можливість себе показати, ну і що?

До Гуцула 2021-11-25 / 15:56:54
Раз висунули Чубірку то іншого не знайшли. А хто кращий хто гірший то суб'єктивна думка окремих людей. Масових протестів проти Чубірки не спостерігається.

Зік 2021-11-25 / 15:49:32
ЛЕДИДА ГУБЕРНАТОР а зелині в сливах

Правді бути 2021-11-25 / 15:33:59
Пащеки ненажерливі уд корита не удоб’єш
Ко би’ся чудовав Кіть і наверху така сама банда
Йсе бив розділ тереторій між бандитами
Тримайся чесний нарід бо Йсе по наші душі

шо хотіли-та МАЄТЕ... 2021-11-25 / 15:29:11
НО...Теперка ЗАЖИВЕМО,гуцули!(*боже не Дай ЦИМ- баригам Чубірка Волд Шукаль і Чубірка Іван..то піпец! НАМ).

Шукаль до пуха 2021-11-25 / 15:23:06
Тепер увидиме хто з нас Мікі-Маус.

до "Слугам по заслугах" 2021-11-25 / 15:04:38
Чим ви хвалитеся? Що нагнали "коміків", а привели до влади медведчуківців?

Слугам по заслугах 2021-11-25 / 15:02:28
Тепер і другі обласні ради най беруть за приклад як мож гнати в шию коміків, фотографів, танцорів 85 кварталу, які примазалися до влади. Недоумків наплодила зелена банда...

НОВИНИ: Політика

23:05
У Водиці на Рахівщині у вогні загинула пенсіонерка
22:56
На Виноградівщині контрабандисти, заскочені прикордонниками, покинули 17 пакунків сигарет
22:30
У горах заблукали троє закарпатців, двоє знайшлися
12:34
Резиденція Святого Миколая відкриється у Мукачівському замку
16:58
/ 18
З другої спроби заступницею голови Закарпатської облради обрали експомічницю Балоги – Андріану Сушко
15:57
/ 2
Закривши чергову сесію, депутати Закарпатської облради збираються на позачергову заради нового голосування за заступника від Балоги
14:47
/ 2
Для обрання Андріани Сушко заступницею голови Закарпатської облради не вистачило 1 голосу
13:56
/ 4
На посаду заступника голови Закарпатської облради висунули кандидатуру експомічниці Балоги Андріани Сушко
13:10
Закарпатська обласна рада обере ще одного заступника для голови
10:23
На Тячівщині внаслідок пошкодження газопроводу низка будинків, дитсадок, лікарня, школа і селищна рада були без газу
08:54
/ 3
Після резонансу з крадіжкою в громади Ужгорода зеленої зони біля кардіодиспансера, в депутатів прокинулись "совісті", які вирішили щось "довивчити"
07:14
/ 27
Володимир Чубірко: "ліві" АЗС, мільйони "від матері" та дотичність до Медведчука і Брензовича
06:03
Протягом листопада на Закарпатті виконали 114 тисяч щеплень
06:04
Господарський суд Закарпатської області відновив відправку поштової кореспонденції
05:39
/ 2
На Закарпатті підприємця змусили сплатити до бюджету понад 429 тис. грн
05:47
/ 15
Усіх дурити весь час неможливо!
19:38
/ 5
Річниця ДБР: жодного вироку на Закарпатті, 35 "лісових проваджень", публічна неправда журналістам
18:31
/ 8
Першим заступником голови Закарпатської облради обрано Шекету, а заступником - Дем'янчука
17:16
/ 2
На посади першого заступника й заступника голови Закарпатської облради запропоновано кандидатури Шекети та Дем'янчука
16:50
/ 9
Депутати Закарпатської облради переформатували під нову коаліцію склад і керівництво постійних комісій (СПИСОК)
15:57
Одразу після позачергової в Ужгороді розпочала роботу чергова сесія Закарпатської облради
12:58
У Закарпатській облраді почалось голосування за нового голову, єдиний кандидат – Володимир Чубірко
11:21
/ 4
Розпочалася сесія Закарпатської обласної ради, депутати обиратимуть нового голову
06:23
/ 6
Ще торік чинний тимчасовий керівник Закарпаття Добромільський "наймитував" у тестя головного медведчуківця області – ЗМІ