В Ужгороді розглядають шляхи вирішення проблеми з перевезенням пільговиків

Напередодні до Ужгородської міської ради із листом звернулися приватні перевізники, які працюють на міських автобусних маршрутах, – проінформували, що відсьогодні, 25 листопада, припиняють перевезення пільговиків через недостатнє фінансування програми компенсації за пільговий проїзд.

В Ужгороді розглядають шляхи вирішення проблеми з перевезенням пільговиків

Як повідомив департамент соціальної політики, із початку року перевізникам за цією програмою відшкодували близько 15 мільйонів гривень, загалом програмою передбачено 24 мільйони гривень. На сесії міської ради на програму на 2022 рік передбачили 9 мільйонів гривень.

Наразі розглядаються шляхи вирішення проблеми перевезення пільгових категорій пасажирів.

Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» забезпечення пільгового проїзду на автомобільному транспорті є однією із соціальних гарантій держави. Проте з  2016 року в Держбюджеті такі видатки у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам не передбачені. Але незважаючи на це, останні 5 років безоплатне перевезення пільгових категорій у громадському транспорті Ужгорода забезпечувалося у повному обсязі. Подібних до нинішньої ситуацій не виникало.

Автобуси комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт» – «Електрони» – продовжують перевозити пільговиків як зазвичай.

25 листопада 2021р.

Теги: пільговики, перевезення

Коментарі

Пенсіонер 26.11.2021 / 09:24:33
Ужгородцю - комунальний транспорт - це великі сині автобуси.

Ужгородець 25.11.2021 / 15:25:37
1. Як пенсіонеру на зупинці визначити комунальний транспорт від приватного? 2. Тепер маршрути розділили: маршрут з пільгами і маршрут без пільг (там, де приватники)?

НОВИНИ: Соціо

18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
17:10
В Ужгороді 5 серпня перекриють частину вулиці Фединця
16:00
В Ужгороді 5 серпня попрощаються із захисником Богданом Югасом, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
15:30
Суд розірвав договір на будівництво автобази в Ужгороді за понад 155 млн грн Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який дві доби блукав у Карпатах Фото новина
12:15
Через спеку до +40 °C у Карпатах посилили охорону лісів Фото новина
11:09
Підтвердили загибель захисника із Нанкова на Хустщині Юліана Гербея Фото новина
17:29
/ 1
Закарпатські рятувальники врятували грибника, який заблукав у лісі Фото новина
16:23
/ 1
На Петросі турист двічі впав під час походу Фото новина
11:07
У Карпатах за день врятували п’ятьох туристів Фото новина
11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 2
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
/ 3
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
/ 1
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
» Всі новини