Сесія Закарпатської облради триває без голови, всі "комунальні" питання з розгляду знято (ФОТО)

Крім того, до порядку денного включили питання про відставку чинного голови Закарпастької обласної ради Олексія Петрова.

Сесія Закарпатської облради триває без голови, всі "комунальні" питання з розгляду знято (ФОТО)

Сьогодні "на старті" сесії акарпаиської обласної ради її голова Олексій Петров видав розпорядження про пересення засідання, після чого пішов із зали засідань.

Утім, депутати облради таки зібрали необхідний кворум у 36 осіб і розпочашли сесію.

Головує на засіданні деутат від "Рідного Закарпаття" Володимир Чубірко. Оскільки система для голосування нек працює, деутати голосують шляхом підняття рук.

Окрім того, шо з порядку денного знято усі комінальні питання, депутати включили до порядку денного питання про відставку голови обласної ради Олексія Петрова.

28 жовтня 2021р.

Теги: сесія, облрада, голова, питання

Коментарі

Пенсiонерка 2021-10-28 / 21:53:33
Най буде здоровий, чи буде президентом, то еден Бог знае.

Розбирися раз для чого хотіли обєднати лікарні 2021-10-28 / 19:04:12
Пенсіонере попустися, бо слідуючим президентом і так буде Зеленський, а твоє шоколадноє свиня уже ід коритови нігда не вернеся

Пенсiонерка 2021-10-28 / 16:57:12
Дякую депутатам, якi сьогоднi не дали шляхом об'еднання всiх закарп. Лiкарень(кардiологiя, онкологiя, наркодиспансер... - 15 медзакладiв) рейдерством позбавити область стоматпол. На наб. Незалежностi, военного госпiталя, станцii переливания кровi... Дороги будували I будуть будували,а хто лiкуватиме таких "порохоботiв",
3564,закарпат.контрабандистiв коли ковiд постукае вам в дверi? Тi, хто так радуеться дорогам якi ремонтуються за рахунок Ковiдного фонду, назовiть всi вулицi, якi ведуть на кладовища, iменем Зеленського. Увiчнiть його для майбутнiх поколiнь, щоб думали коли вибирають президентiв I головнокомандувачiв!!!

Хахахайчик 2021-10-28 / 16:30:16
Майже Петров повторить долю Різака...при тому теж багато робилося-строїлося, а многим то ся не любило, бо їх не пускали до корита...і всьо ті же воду баламутять...

порохобот 2021-10-28 / 13:26:17
от як рветься всіма матодами до влади пройдисвіт Денис Ман , денисе іди до порошенка конфети продавати бездаре !!

Цифрам 2021-10-28 / 13:12:28
Бо така вимога часу. Якщо дерево впало на проїжджу частину - його прибрали, бо воно заважає руху, а не тому, що влада хороша)

Рідне Контрабандне Закарпаття 2021-10-28 / 13:10:10
Йсе тот Володимир Чубірко, що є близьким до Івана Чубірка кума Медведчукового? Тогди понятно чого усі самі чорнушні закарпатські сайти новин так його піарать. Навірно Петров сильно стояв поперек горла нашим злодіям. Типирь дорога одкрита, мош красти кіко душа бажає. Інтересно лем яка буде отвєтка з Києва

3564 2021-10-28 / 12:58:03
Стільки доріг як при Зелених не відремонтували за 30 років!фапів відкрили, приймальних відділень відремонтували й закупили техніку

Петро 2021-10-28 / 12:34:15
Треба викинути з приміщення перфекта Тищенка з Петровим, баламутять людей в області лише для того щоб сісти на схеми і бюджетні гроші

Іван 2021-10-28 / 12:33:09
Петрович зрадив колишніх партнерів. Вчорашній партнери зрадили його. Все закономірно.

виборець 2021-10-28 / 12:28:23
Так треба робити по всій Україні!!! ГЕТЬ ЗЕ-НЕЧИСТЬ від влади!!!

НОВИНИ: Політика

14:26
У селі на Закарпатті під час роботи з болгаркою чоловіку ампутувало ніс та частину губи
11:43
У Мукачеві вже створено 112 ОСББ
18:59
/ 4
Українці не готові поступитися територією заради миру – опитування
13:11
/ 1
Експосадовицю РДА на Закарпатті зобов'язали відшкодувати збитки, завдані незаконним преміюванням працівників
10:07
Втрати ворога: 29 350 окупантів, 1302 танки, 3194 бойові броньовані машини
14:07
/ 3
Адвокат Порошенка про заяви Медведчука: піар СБУ
10:48
/ 11
Медведчук розповів про деталі виведення з держвласності нафтопроводу і закупівлі вугілля в "Л/ДНР"
13:26
/ 11
Майном Закарпаття керуватиме люстрований посадовець часів Януковича і "піджак" Волошина (РОЗШИРЕНО)
10:29
/ 14
Екскерівник Ужгородського аеропорту назвав дії голови Закарпатської облради Чубірка "свідомою злочинною діяльністю в умовах воєнного стану"
07:59
В Ужгороді презентували "Щоденники Івана Чендея"
18:10
/ 5
Зеленський призначив керувати Берегівщиною Віталія Матія
17:56
/ 6
У Зняцеві на Мукачівщині демонтували погруддя Чапаєву
13:42
На Закарпатті бригади медиків виїжджатимуть для імунізації у пункти тимчасового розселення переселенців
07:41
/ 6
У Закарпатській облраді припинила існування фракція "ОПЗЖ"
07:26
/ 19
Керувати майном області призначено люстрованого на 10 років чиновника часів Януковича Громового
14:47
/ 8
Кремлівській "русинці" з Закарпаття заочно оголошено підозру у виправдовуванні збройної агресії рф
17:18
/ 12
"ZОМБІ", "Вір Богу, а не путіну", "Не вір Кремлю": в Ужгороді червоною фарбою обписали територію собору УПЦ МП
05:43
/ 1
В Ужгороді замість зображень комуністичних ідолів створять українські патріотичні мурали
05:52
/ 8
Єпископ Закарпатський ПЦУ Варсонофій закликав єрархів УПЦ МП в області до об’єднання
16:59
/ 5
Угорщина не має територіальних претензій щодо Закарпаття – посол Ійдярто
09:21
/ 2
На Хустщині демонтували пам’ятники Горькому, Зої Космодем’янській та Валі Котику
15:35
/ 7
Перша леді США Джилл Байден перебуває з візитом в Ужгороді
11:11
/ 2
Російські ракетні удари по Закарпаттю свідчать, що війна торкається не лише України, але й Угорщини – Ніколенко
14:31
/ 3
На Закарпатті просять демонтувати погруддя Чапаєву в Зняцеві
13:06
Із 9 травня Ужгороді розпочинають прийом заяв на зарахування у заклади освіти міста на наступний навчальний рік
» Всі новини