Сесія Закарпатської облради триває без голови, всі "комунальні" питання з розгляду знято (ФОТО)

Крім того, до порядку денного включили питання про відставку чинного голови Закарпастької обласної ради Олексія Петрова.

Сесія Закарпатської облради триває без голови, всі "комунальні" питання з розгляду знято (ФОТО)

Сьогодні "на старті" сесії акарпаиської обласної ради її голова Олексій Петров видав розпорядження про пересення засідання, після чого пішов із зали засідань.

Утім, депутати облради таки зібрали необхідний кворум у 36 осіб і розпочашли сесію.

Головує на засіданні деутат від "Рідного Закарпаття" Володимир Чубірко. Оскільки система для голосування нек працює, деутати голосують шляхом підняття рук.

Окрім того, шо з порядку денного знято усі комінальні питання, депутати включили до порядку денного питання про відставку голови обласної ради Олексія Петрова.

28 жовтня 2021р.

Теги: сесія, облрада, голова, питання

Коментарі

Пенсiонерка 2021-10-28 / 21:53:33
Най буде здоровий, чи буде президентом, то еден Бог знае.

Розбирися раз для чого хотіли обєднати лікарні 2021-10-28 / 19:04:12
Пенсіонере попустися, бо слідуючим президентом і так буде Зеленський, а твоє шоколадноє свиня уже ід коритови нігда не вернеся

Пенсiонерка 2021-10-28 / 16:57:12
Дякую депутатам, якi сьогоднi не дали шляхом об'еднання всiх закарп. Лiкарень(кардiологiя, онкологiя, наркодиспансер... - 15 медзакладiв) рейдерством позбавити область стоматпол. На наб. Незалежностi, военного госпiталя, станцii переливания кровi... Дороги будували I будуть будували,а хто лiкуватиме таких "порохоботiв",
3564,закарпат.контрабандистiв коли ковiд постукае вам в дверi? Тi, хто так радуеться дорогам якi ремонтуються за рахунок Ковiдного фонду, назовiть всi вулицi, якi ведуть на кладовища, iменем Зеленського. Увiчнiть його для майбутнiх поколiнь, щоб думали коли вибирають президентiв I головнокомандувачiв!!!

Хахахайчик 2021-10-28 / 16:30:16
Майже Петров повторить долю Різака...при тому теж багато робилося-строїлося, а многим то ся не любило, бо їх не пускали до корита...і всьо ті же воду баламутять...

порохобот 2021-10-28 / 13:26:17
от як рветься всіма матодами до влади пройдисвіт Денис Ман , денисе іди до порошенка конфети продавати бездаре !!

Цифрам 2021-10-28 / 13:12:28
Бо така вимога часу. Якщо дерево впало на проїжджу частину - його прибрали, бо воно заважає руху, а не тому, що влада хороша)

Рідне Контрабандне Закарпаття 2021-10-28 / 13:10:10
Йсе тот Володимир Чубірко, що є близьким до Івана Чубірка кума Медведчукового? Тогди понятно чого усі самі чорнушні закарпатські сайти новин так його піарать. Навірно Петров сильно стояв поперек горла нашим злодіям. Типирь дорога одкрита, мош красти кіко душа бажає. Інтересно лем яка буде отвєтка з Києва

3564 2021-10-28 / 12:58:03
Стільки доріг як при Зелених не відремонтували за 30 років!фапів відкрили, приймальних відділень відремонтували й закупили техніку

Петро 2021-10-28 / 12:34:15
Треба викинути з приміщення перфекта Тищенка з Петровим, баламутять людей в області лише для того щоб сісти на схеми і бюджетні гроші

Іван 2021-10-28 / 12:33:09
Петрович зрадив колишніх партнерів. Вчорашній партнери зрадили його. Все закономірно.

виборець 2021-10-28 / 12:28:23
Так треба робити по всій Україні!!! ГЕТЬ ЗЕ-НЕЧИСТЬ від влади!!!

НОВИНИ: Політика

06:39
У паливному баку автівки угорця в МП "Дяково" виявили майже 30 блоків сигарет
22:47
На Мукачівщині врятували чоловіка, що тонув у крижаній воді Латориці
17:36
На Ужгородщині горіла будівля, де розташовуються майстерня, гараж, лазня й магазин
14:33
Служба зайнятості на Закарпатті з початку року надала послуги 288 демобілізованим учасникам АТО
23:05
У Водиці на Рахівщині у вогні загинула пенсіонерка
22:56
На Виноградівщині контрабандисти, заскочені прикордонниками, покинули 17 пакунків сигарет
22:30
У горах заблукали троє закарпатців, двоє знайшлися
12:34
Резиденція Святого Миколая відкриється у Мукачівському замку
16:58
/ 18
З другої спроби заступницею голови Закарпатської облради обрали експомічницю Балоги – Андріану Сушко
15:57
/ 2
Закривши чергову сесію, депутати Закарпатської облради збираються на позачергову заради нового голосування за заступника від Балоги
14:47
/ 2
Для обрання Андріани Сушко заступницею голови Закарпатської облради не вистачило 1 голосу
13:56
/ 4
На посаду заступника голови Закарпатської облради висунули кандидатуру експомічниці Балоги Андріани Сушко
13:10
Закарпатська обласна рада обере ще одного заступника для голови
10:23
На Тячівщині внаслідок пошкодження газопроводу низка будинків, дитсадок, лікарня, школа і селищна рада були без газу
08:54
/ 3
Після резонансу з крадіжкою в громади Ужгорода зеленої зони біля кардіодиспансера, в депутатів прокинулись "совісті", які вирішили щось "довивчити"
07:14
/ 28
Володимир Чубірко: "ліві" АЗС, мільйони "від матері" та дотичність до Медведчука і Брензовича
06:03
Протягом листопада на Закарпатті виконали 114 тисяч щеплень
06:04
Господарський суд Закарпатської області відновив відправку поштової кореспонденції
05:39
/ 2
На Закарпатті підприємця змусили сплатити до бюджету понад 429 тис. грн
05:47
/ 15
Усіх дурити весь час неможливо!
19:38
/ 5
Річниця ДБР: жодного вироку на Закарпатті, 35 "лісових проваджень", публічна неправда журналістам
18:31
/ 8
Першим заступником голови Закарпатської облради обрано Шекету, а заступником - Дем'янчука
17:16
/ 2
На посади першого заступника й заступника голови Закарпатської облради запропоновано кандидатури Шекети та Дем'янчука
16:50
/ 9
Депутати Закарпатської облради переформатували під нову коаліцію склад і керівництво постійних комісій (СПИСОК)
15:57
Одразу після позачергової в Ужгороді розпочала роботу чергова сесія Закарпатської облради
» Всі новини