У Тячеві пройшли офіційні змагання Федерації тенісу України та регіональний тенісний турнір (ФОТО)

Протягом 3-х днів поспіль, з 20-го по 23-є вересня, на тенісних кортах Тячева проходили офіційні змагання Федерації тенісу України 2-ї категорії та Регіональний турнір під назвою «День міста Тячів».

Понад 60 учасників з Києва, Львова, Луцька, Тернополя, Чернівців, Коломиї, Мукачева, Виноградова, Сваляви, Хуста і  Тячева виборювали першість у вікових категоріях у юнаків і дівчат  до 8, 10, 12 та 14 років.

Ні холодна погода, ні дощ не завадили юним тенісистам показати свої найкращі якості і вміння. Сприяли напруженим і видовищним поєдинкам відмінна якість кортів і чітка організація змагань під керівництвом судді національної категорії з Хуста В. Деяка.

Вчергове потішили юні закарпатці, на рахунку яких чотири  перших ( Валерія Дудла, Марк Нечінський, з Тячева, мукачівці Владислав Братюк і Арсен Ілтьо, Юрій Келемен з Хуста), три других (Крістіна Бедевельська, Арсен Візічканич, Дарина Глібчук - Тячів) і п’ять третіх  (тячівці Олівер Сабов, Анна-Марія Чулей, Валерія Гегедиш, Олександр Думнич,  Михайло Бокоч) місць.

Переможцями і призерами наших змагань стали також Є. Труш з Луцька, М. Найда, Б. Фраюк і А. Вілігорська з Чернівців, М. Олійник з Тернополя, В. Ополінський зі Львова та інші.

Змагання відбулися за підтримки Тячівської міської ради та КПНЗ «Тячівська ДЮСШ».

В. Павлишинець, директор турніру ФТУ «День міста Тячів»