Експрокурора з оточення підсанкційного Пересоляка планують призначити керуючим виконкомом Ужгорода (ДОКУМЕНТ)

Йдеться про недолюстрованого експрокурора і колишнього заступника мера Ужгорода Івана Шимона, який знову планує повернутись у владу

Експрокурора з оточення підсанкційного Пересоляка планують призначити керуючим виконкомом Ужгорода (ДОКУМЕНТ)

Згідно з проєктом рішення Ужгородської міської ради "Про керуючого справами виконкому" на наступній сесії планується зміна однієї із керівник посад у владі обласного центру Закарпаття.

Так, депутати хочуть з 7 жовтня замінити керуючого справами виконавчого комітету міськради Ігора Фартушка на Івана Шимона.

За інформацією джерел редакції у місцевій владі, лобіює це призначення міський голова Б. Андріїв та безпосередньо депутати від "Рідного Закарпаття", яке перебуває під "контролем" Валерія Пересоляка, щодо якого 2 квітня РНБО запровадило персональні "антиконтрабандні" санкції.

Водночас, враховуючи, що влада як в області, так і в Ужгороді, зосереджена в руках президентської партії, то без домовленостей зі "слугами" і їх куратором Миколою Тищенком обійтися не могло.

Слід нагадати, що саме після зміни владної коаліції в Ужгородській міськраді влітку і переформатування її під "слуг", І. Шимон позбувся посади заступника міського голови. І тепер виключно лише за їх "згоди" він може повернутись на керівну посаду.

До цього він займав посаду першого заступника прокурора Закарпатської області, а в часи президентства Віктора Януковича працював в обласній прокуратурі на керівних посадах, однак уник люстрації.

Громадськості І. Шимон запам'ятався на посаді заступника мера поборами в будівельній сфері, яку курував, а також  "лобіюванням" знищення зеленої зони із унікальними акаціями на вулиці Собранецькій в Ужгороді. Внаслідок чого на її місці була влаштована автостоянка для новобудови, в якій через "піджаків" чиновник має щонайменше 3-и квартири.

Також, за даними порталу "PROSUD", у власності родини Шимонів є десятки об'єктів майна, оформлених здебільшого на родичів. Крім того, в 2015 році він увійшов до десятки найбагатших прокурорів України, а про мільйонні статки згодом розповіло і ЦРУ.

 

23 вересня 2021р.

Теги: Шимон, Фартушок, Андріїв

Коментарі

Адміну 2021-09-25 / 17:30:40
Виставте на верх статтю хай мешканці ужгорода скажуть все про того хто буде керувати їх містом!

До нижче написаного 2021-09-25 / 13:18:25
А кото з истинно закарпатською фамилию -мелкумян! Ви у вароши зовсим дебили! А то других нема?

Нік 2021-09-25 / 09:43:52
Мелеумян буде першим кого шимон підставить. Затямте мої слова

Петро 2021-09-25 / 09:02:23
Шимон чмо рідкісне. Ця криса немає ні каплі достойності. А Мелкумян сикло, ще пожаліє що просуває галімого взяточника на керівну посаду.

Прокурор 2021-09-24 / 18:31:52
Ванька ми тебе чекаємо у прокуратурі, без твоїх довідок про роботу скучно. Народ клоуна просить вернути

До вік 2021-09-24 / 17:53:16
Вун Шимон бо ся вернув айбо атестацію не пройде бо 2+2 не складе, а вербальні тести для нього як геометрія для мухи) Най лиш прийде на рядову посаду в прокуратуру та буде там писати довідки про пророблену роботу, а грамотник буде граматику перевіряти, бо один знає писати а другий читати

Вік 2021-09-24 / 17:25:31
Петрович ще той управлінець! Так науправляє що ого го го! Міськрада підніметься на небувалу управлінську висоту))). Майже як прокуратура! А схуд, бо бідака не може так додому приносити як колись в прокуратурі. Вже не ведуться так лохи. Нема за що обстеження всієї сім’ї разом з нянями і водіями проводити за кордоном! Дааа, не буде тобі так добре ніде, Ваньку, як в прокуратурі. Вертайся. Люди плачуть чекають на повернення ))) Копнеш в гузицю малого казачка і як закеруєш! Всі почують! Медальку яку від венедиктовноі получиш. Вертайся)))

Тронік 2021-09-24 / 16:43:24
Особливо порадував коментар про довідки про пророблену роботу за день) Іване ще і міськраді показавись свій сільський тупий спосіб управління персоналом…. Є ще один воарос - Іване то шо нюхаєш шо такісь похуд????

Іван 2021-09-24 / 16:42:05
Ліпшого як Шимон не знайшли в Ужгороді? Цікаво як свора Глагол буде пояснювати своє голосування? Чи гроші контрабандиста Пересоляка не пахнуть?

Борець 2021-09-24 / 15:56:31
Он из тех, которые при Андриеве уже украли, нажрались развернулись вокруг своей оси, переобувшись, против тех, кто привел их в здание на Почтовой и прыгнули под Зе.
Сам Шимон случайный, жалкий полупокер и без своего покровителя Пересоляка это пустое место.

До ГУ НП 2021-09-24 / 15:48:36
У тестя пяниці Черничка не має стільки грошей як у тестя Шимона

Слідче управління ГУ НП 2021-09-24 / 13:50:48
Шимон чмошник із чмошиків. Нехай Андріїв ще візьме собі ще одного прокурорчика засудженого юриста Черничка, тоді буде повний фул!

Г******* 2021-09-24 / 13:07:41


Використання чужого прізвища в якості нікнейма. Коментар видалено. Адмін


Мерія 2021-09-24 / 10:08:16
Як безграмотна людина буде керувати справами виконкому? Сидить там в СОБЕСі, керує циганами, які з ним на одній волні та хай собі сидить. Цигани йому довідку про пророблену роботу не пишуть бо не уміють. Цього гавномута гнати з мерії сраною тряпкою.

Ужгородка 2021-09-24 / 09:38:02
Ужгородські депутати візьмуть гроші і проголосують хоч і за Януковича

Тухес 2021-09-24 / 09:34:43
Повний у Ужгородi! Одного чмошника мiняють на бiльш паскудного чмошника! Невже там нема порядних людей?

Данилово 2021-09-24 / 09:28:22
Най Іван Петрович не забуде як землякам обіщав Ужгород до Данилова приєднати.

іван 2021-09-24 / 08:38:54


на наступних виборах обовязкво за аферистів щадея-шандора проголосуйте, щоб остаточно переконатися шо і ті ідуть до корита лиш для того, щоб красти) шандор вонячий риг, при януковичу дипломи з ващуком підробляв, а недавно ще антиугорські провокації організовував, зато і почав тепер із щадейом разом бігати цирки влаштовувати, шандор то тота скотина, що за шмат гнилої колбаси і мати рідну продаси, і всьо шо кругом під***раса щаде такоє же


ment 2021-09-24 / 08:34:52
Такшо Цей "ВИГНАНИЙ з орг прокуратури"-Єкс ПРОКУРОРІШКА-Шімон буде Рити проти Рахуського?-Най Йде той Шімон-рум.н у свої землі пиперрся в варош.почті усі в Мєріі-падлюки Продажні-і Як Ще по землі Ходять?Як Їх ще Земля Носить?-Но НИЧ Є Бог і Накаже ЇХ скоро будете видіти

Ужгород 2021-09-24 / 08:28:05
Це крах Хустяни захватили Унгвар

НОВИНИ: Соціо

10:27
/ 2
На Закарпатті 68 нових випадків COVID-19 за добу, 2 хворих померли
16:39
/ 30
Реквієм по закарпатській медицині, або Як генерал Петров вирішив із Супрун позмагатися
15:29
/ 13
Із 18 жовтня УжНУ переходить на дистанційне навчання
11:07
Навчання для працівників екстреної медичної допомоги провели в Ужгороді
17:25
Ужгородці подали 26 проєктів на Бюджет громадських ініціатив
17:20
На Закарпатті стартує проєкт "Врятуй долину нарцисів"
17:06
В Ужгороді щодня у будні працює хаб "Ветерана хата"
16:59
У закарпатскому Заріччі будують новий дитсадок на 8 груп
05:47
В Ужгороді в суботу для ремонту закриють відрізок вулиці Собранецької
00:01
/ 8
У Чопі угорська сторона "блокує" українські автобуси до Італії, люди обурені і перекривають дорогу
18:41
/ 3
У мукачівському замку Паланок відкрили Музей бойової слави
17:54
/ 3
Урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України відбулися сьогодні в Ужгороді
19:21
/ 6
Харківська фірма купує громаду Нересниці по 1 млн грн за 2 мініГЕС, що вбиватимуть Тересву (ДОКУМЕНТ)
17:59
В Ужгороді на обліку перебуває 1740 переселенців
17:42
На Закарпатті понад 400 пацієнтів із цукровим діабетом отримали доступні інсуліни
16:50
/ 2
В Ужгороді проведуть дератизацію
14:03
Школи Мукачівської громади з 18 жовтня йдуть на осінні канікули
13:27
/ 2
У Нацпарку "Синевир" на Закарпатті створюють 2 екокласи просто неба
13:20
/ 1
В Ужгороді проходить громадське обговорення щодо найменуваення однієї з вулиць на честь Золтана Жофчака
13:04
На Закарпатті до кінця року планують завершити ремонт обласного центру нейрохірургії та неврології
12:52
45 юнаків із Закарпаття стануть прикордонниками
11:36
27 учнівських проєктів реалізують в Мукачівській громаді
11:32
Ясінянська громада на Закарпатті завершує розробку стратегії розвитку
11:23
З наступного року паркування на центральних вулицях Мукачева буде платним
11:12
На Мукачівщині вилучили дитину з сім’ї через загрозу життя
» Всі новини