Депутати Ужгорода замість Шимона призначили заступником мера Погорєлова і переформатувала виконком (ФОТО, ВІДЕО)

Всі рішення прийнятті більшістю депутатського корпусу.

Депутати Ужгорода замість Шимона призначили заступником мера Погорєлова і переформатувала виконком (ФОТО, ВІДЕО)

Про таке із сесійної зали повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

За його словами, Ужгородська міська рада замінила заступника міського голови Богдана Андріїва Івана Шимона на  Артема Погорєлова, депутата Ужгородської райради від партії ОПЗЖ, молодшого сина ексмера Ужгорода, ексмитника, і переформатували виконком, замінивши звільнених осіб на нових.

Всі рішення прийнятті більшістю депутатського корпусу. Проти призначення  А. Погорєлова заступником  голосували лише фракція Європейської Солідарності. 

Не була підтримана лише пропозиція депутата і екссекретаря ради А. Риба щодо зменшення повноважень мера – повернення міській раді повноваження на зміну структури та чисельності структурних підрозділів. Таку пропозицію підтримали лише 6 депутатів від ЄС.

 

09 липня 2021р.

Теги: заступник, призначення, Шимон, Погорєлов

Коментарі

До попереднього уважного 2021-07-11 / 22:05:20
Особисто не здаю экзамен на знання правопису та мови! Головне суть ! Може тобiiншi до вподоби,Це твоя головна нацiоналiстична суть.

Уважний читач 2021-07-11 / 21:43:10
До попереднього коменту 2021-07-11 / 21:32:55
П'ять(!) помилок у чотирьох реченнях?! І це рівень елементарної грамотності сучасного Ужгородця?! Це вже навіть не діагноз!...

До попереднього коменту 2021-07-11 / 21:32:55
Вважаю Вам,треба звернутись до психiатру,Це моя особиста думка! Набагато думаете про свiй родовiд та едентичнiсть. У свiтi усi однаковi.

Попередник до Ужгородця 2021-07-11 / 20:07:33
Де в коментарі «До Ужгородця 2021-07-11 / 10:49:18» відслідковується хоч найменший заклик до укладення виключно мононаціональних шлюбів?! Мова йде виключно про питання обгрунтованого вжитку поняття «корінний закарпатець та ужгородець», а не про проблему національно змішаних шлюбів. Особисто знаю кілька таких змішаних сімей, які підпадають під поняття «корінні закарпатці та ужгородці», маючи перед собою щонайменше п’ять-шість поколінь справді корінних ужгородців. На жаль, ці реально корінні ужгородці здебільшого не посідають суспільно значимих місць у рідному місті, та це проблема не тільки Ужгорода, але й багатьох інших міст України...

Попереднику 2021-07-11 / 18:32:45
За вашими коментами треба одружуватись мадяр на мадярцi ,словак на словатцi,циган на циганцi ,поляк тiльки на полячцi,румун на румунцi ,так далi !!! Це збереже корiння,як у Iзраiлi ???? Засада .

До Ужгородця 2021-07-11 / 10:49:18
Це теж «корінний закарпатець та ужгородець (невідомо з якого століття!)» і теж має «русинські корені родини (правдиво без підтвердження у Празькому архиві та католицький церкви!)», який причетний до артилерійського обстрілу Маріуполя у січні 2015 року.
https://zakarpattya.net.ua/News/182994-Rosiiskyi-viiskovyi-zlochynets-prychetnyi-do-rozstrilu-Mariupolia-v-2015-rotsi-ie-urodzhentsem-Uzhhoroda
Є інформація з відкритих джерел, що вже став генералом мокшанської армади! https://vamto.mil.ru/O_VUZe/Rukovodstvo/Rukovodstvo-filialov-akademii/item/6568/
Дід «корінних закарпатців та ужгородців з 18 століття» старшина совіцької армії Владімір Погорєлов дав на світ ексмера Ужгорода Віктора Погорєлова, який принагідно вписався в «русинськи корені родини» Белушаків! Тепер «корінний закарпатець та ужгородець з 18 століття» Артем Погорєлов став заступником мера Богдана Андріїва, молодшого з братів Андріївих, які «насправді пришляки до Ужгорода та нічого спільного з минулого не мають з Ужгородом» (!) і які активно просувають «русскій мір» у не зовсім українському (на жаль!) древньому Ужгороді! https://zakarpattya.net.ua/News/211009-Braty-Andriivy-proshtovkhuiut-pereimenuvannia-vulytsi-v-Uzhhorodi-imenem-pokiinoho-predstoiatelia-tserkvy-derzhavy-ahresora-DOKUMENT. Новопризначений секретар ужгородської мерії Арсен Мелкумян очевидно теж «корінний закарпатець та ужгородець (невідомо з якого століття!)».
Хай живе наш закарпатський gens fidelissima (латин. - «найвірніший народ»)!

теж ужгородець 2021-07-11 / 08:22:24
А "русин" Мелкумян із якого закарпатського села? Чи може із карабахського?

Хустянин 2021-07-11 / 00:06:10
Дубрі што шимона вукопкали у гудзицю, андріїв своєчасно учуяв ош тот пуд него копає тай укопкав хапугу. Неуч драгуський завчив три фрази та й ходит умім розказує. Увці йди паси иване

До ужгородця 2021-07-10 / 23:35:44
Аааа, то якщо корінний, то хай тоді керує, тоді можна:))

Ужгородець 2021-07-10 / 20:55:46
для тих, що заздрять повідомляю: Сім‘я Белушаг корінні закарпатці та ужгородці з 18 століття! Андрій та Артем Погорелови по матерінський лінніі Белушаки - русинськи корені родини підтверджують у Празькому архиві та католицький церкви.Тому писати ,що це переселенці - брехня! Ті що це малюють насправді пришляки до Ужгорода та нічого спільного з минулого не мають з Ужгородом.

Угросос 2021-07-10 / 11:54:24
Заки корінні з діда-прадіда закарпатці не врозуміють стару закарпатську приказку "Відіцькому псови хвуст долу лабами висить", то так буде і дале!

пенсіонер 2021-07-10 / 08:34:21
Скоро жодного закарпатця у депутатах міської ради не буде. Час уже радванських циганів обирати у мери та зами, це хоч наші рідні.

Совість 2021-07-10 / 05:18:30
Ганьба гнилим ужгородцям які голосують за гнид ОПЗЖ. Це все курвотатмоскальська понаехавша за часи срср не дає місту рощвиватися і не відпускає.

Муі 2021-07-09 / 23:52:55
То діагноз. Це прізвище. То повна безолаберність і незграбність. Коли син старого погорелого хату будував, то будівельники офігівали від срачу....як його файта могла містом керувати... дійсно, повний срач

До Петра 2021-07-09 / 23:22:57
Ніколи! Бачиш Петре, що це нікому не потрібно.

Петро 2021-07-09 / 20:22:58
Коли уже закриють наркобордель у Мукачеві по
митрополита Володимира 22/21 ?

Бідняк 2021-07-09 / 20:20:04
Конюшня замість нар, процвітає і далі нищить Ужгород. Жодний із заступників не має технічної освіти, ОДНІ пусті Б А З І К И !!!
Так місто потихеньку розкрадуть і знищать...

Мер 2021-07-09 / 19:25:01
Шімон то дурне, сциться, пошкодуйте