Закарпатські спортсмени здобули три призових місця на загальноукраїнських змаганнях з греко-римської боротьби (ФОТО)

У Черкасах відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед чоловіків, присвячений 150-річному ювілею з дня народження І. Піддубного.

Змагання були відбірковими на Чемпіонат світу, який відбудеться в Осло у жовтні цього року. Тепер три закарпатці, що посіли призові місця на турнірі, представлять Україну на міжнародному рівні.

На змаганнях золото здобули Юрій Шкрюба та Дмитро Гардубей (у вагових категоріях 87 кг та 82 кг відповідно). Борець Руслан Кудринець посів 3 місце (вагова категорія 72 кг).

17 серпня 2021р.

Теги: боротьба, місця

14:31
В Ужгороді стартував всеукраїнський більярдний турнір "Золота осінь"
13:59
На Закарпатті триває Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті Кротона-Фірцака з важкої атлетики
17:26
На Хустщині провели перший відкритий кубок Закарпаття з літнього біатлону
13:23
У Мукачеві тренується збірна України з легкої атлетики
12:06
​Закарпатські фехтувальники повернулися із двох чемпіонатів України із новими титулами
09:49
Змагання зі спортивного орієнтування відбулися в Іршаві
09:37
Троє закарпатців стали абсолютними чемпіонами України з бразильського джиу-джитсу
03:59
/ 1
"Минай" вдома зіграв внічию з чернігівською "Десною"
03:54
На відкритий чемпіонат Закарпаття з бодібілдингу приїхали понад 50 учасників з 10 областей
03:40
У Чемпіонаті України з флорболу в Ужгороді беруть участь 11 команд
11:19
11 команд змагаються цими днями у відкритій першості Закарпатської області з плавання в Ужгороді
10:07
8 золотих, 1 срібну та 4 бронзових медалі привезли з чемпіонату Європи з бойового самбо спортсмени з Ужгорода
14:08
/ 1
Закарпатські спортсмени вдало висупили на Всеукраїнському турнірі з тхеквондо у Львові
16:08
Закарпатські спортсмени вдало виступили на Відкритому Кубку Закарпатської області з бадмінтону
03:55
/ 1
Закарпатці у складі збірної України здобули "бронзу" на чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування