Ватерполісти ВК "Ужгород" стали срібними призерами Чемпіонату України (ФОТО)

З 28 червня по 2 липня у м. Львів відбувся фінал Чемпіонату України серед юнаків 2009 р.н. та молодших, де зустрілись вісім кращих команд України.

Беззаперечний фаворит змагань, збірна Харківської області, до вирішальної гри всі свої зустрічі виграла достроково з рахунком 12:0.

Спортсмени з ВК «Ужгород» прибавляли з кожною грою і в півфіналі обіграли львівський «Євроспорт» 14:9.

Гра за золоті медалі ВК Ужгород - збірна Харківської області стала справжньою окрасою Чемпіонату. В основний час команди зіграли внічию 7:7, а в серії пенальті фортуна посміхнулася харків'янам 4:5.

Кращим бомбардиром турніру визнано  Андрія Дороша з ВК «Ужгород».