Акриловий або силіконовий герметик: що краще вибрати?

Будівельно-монтажні роботи безпосередньо пов'язані з герметизацією швів, стиків, закладенням тріщин. Для якісного виконання майбутніх завдань використовується спеціальна продукція - герметики на основі полімерних компонентів. Найпоширенішими видами є силіконові і акрилові суміші, тому кожного покупця цікавить, краще вибрати акриловий або силіконовий герметик для конкретного застосування. Про всі нюанси вибору і використання матеріалу буде викладено в статті.

5TPEqRKxSm4NkBmIoerr4aO5ZeUUerE1-SvedGag8axoYIHJqWHelzTz7n3HPUa28Jr7bJ5j5uEUpa0bgOhIu3RR5ryxtOAcKjlLhwy-gISAkrBwbqnacdSY4kiEQo7oy43am3fJ

Акриловий герметик: властивості, плюси

Для визначення кращого герметика, потрібно спочатку визначити головні характеристики кожного виду. У складі акрилової суміші міститься водна дисперсія, наповнювач, пластифікатор, загущувач. Тому даний матеріал вважається найбільш екологічно безпечним, так як в ньому немає розчинників.

В список переваг входить:

 • Пожежна безпека;
 • Паропроникність;
 • Стійкість до УФ-випромінювання, що запобігає зміні кольору і поява жовтизни;
 • Можливість фарбувати герметизирующий шар.

Акриловий герметик відмінно підходить для проведення монтажно-ремонтних робіт всередині приміщень завдяки своїй безпеці. Еластична консистенція підходить для закладення швів невеликих розмірів. До мінусів продукту відносять меншу довговічність, низьку вологостійкість, вузький діапазон робочих умов в порівнянні з силіконовим складом. Але кошти на основі акрилу випускаються в різній колірній гамі, що дозволяє підібрати потрібний відтінок для шва.

I_XEJG6w_wqsl-oJSM4Pg2Yj8grEuFm0QQlgsvH7ppKU0IFCE9RF0DQVrF5oDb3Hf02VR4hSyOAbTjoC-2BH8r8EtcKomk3QOYdSfWwSwmnI4Nu-YGcJ2DobUE_rl7YtFjFMvj85

Силіконовий герметик: види і характеристики

На відміну від «конкуруючого» типу герметика, силіконовий герметик більш специфічний у використанні. За складом і застосування його поділяють на:

 1. Нейтральний - заснований на спиртовому складі, що дозволяє взаємодіяти з будь-якими поверхнями, в тому числі металами.
 2. Кислотний - містить оцтову кислоту, яка обмежує сферу використання. При взаємодії з металевою поверхнею відбувається окислення, що може зруйнувати структуру конструкції. Тому герметик застосовуються для кераміки, дерева, бетону та інших матеріалів.

Головна перевага кошти в тому, що суміш перешкоджає появі цвілі, грибка, що дозволяє виконувати ремонтні роботи у ванній кімнаті і приміщеннях з підвищеною вологістю. Також силікон може контактувати з хімічними речовинами, що не змінить його первинні властивості.

Мінус матеріалу - неможливість фарбувати поверхню, тому в більшості випадків споживачі вибирають прозорі герметики.

ekCFJc8JmeNLKQoFEcNErI8mZ0LkV0EGnX37uPRsNtAuBB6zQmY7slELsO7-Q-AIAmCz2Z62BSU4mrDWnwKUbmkPl5X-Uq4vx-ooxx7TIrA74knnLS6l4qscVYHmCYajQN2YAHbo

Так який герметик вибрати?

Отримати однозначну відповідь на це питання не вийти. Кожен вид робіт має свою специфіку, тому і вибір матеріалів повинен грунтуватися на таких критеріях:

 1. Де буде використовуватися?
 2. У яких умовах буде наноситися?
 3. Чи потрібна подальша обробка шва?
 4. Які естетичні вимоги?
 5. Як довго повинен прослужити герметик?

Вибравши акриловий герметик для закладення гладкій поверхні, неможливо отримати ідеальний результат герметизації, як це буде в разі вибору силікону. Силіконова основа добре впоратися зі складними роботами всередині і зовні приміщень і прослужить більше 20 років.

Вибрати акриловий або силіконовий герметик можна на сайті інтернет-магазину Belife https://belife.ua/ua/nasha-produkcziya/silikonovyie-germetiki/, де представлений широкий асортимент сучасних герметиків. Універсальні і спеціалізованого використання будматеріали за доступною ціною вирішать будь-які питання, пов'язані з ремонтом. Купити хороший герметик високої якості тепер стало доступно від кращого виробника даної продукції.

22 червня 2021р.

Теги: силікон, герметик

НОВИНИ: Різне

23:12
Як обрати клей для пластику
00:55
Україна і Угорщина схвалили угоду про взаємне визнання освітніх документів
14:12
/ 2
США і Німеччина офіційно домовились про "Північний потік-2": що пообіцяли Україні
09:45
Словаччина відкрилася для вакцинованих українців
09:41
Як вибрати фільтр для води в Ужгороді
00:55
Набули чинності чергові норми закону про мову
22:11
Приватний будинок: новий погляд на карантинні обмеження
15:14
Міністром внутрішніх справ став "слуга" Авакова Монастирський
21:39
Hop Hey: «Море Пива» нового формату
16:00
Що таке штани палаццо та з чим їх носити
19:55
Як доглядати за піоновидними тюльпанами
19:35
"Суші Мастер" в Кам'янець-Подільському: огляд меню
18:34
/ 6
АВАКОВ ПОДАВ У ВІДСТАВКУ
03:18
Altep - провідний виробник найкращих твердопаливних котлів
17:30
/ 1
П’ять причин обирати брендові чоловічі джинси
15:12
Особливості перевезення вантажів морем
16:09
Puma: зручно, стильно та функціонально
01:39
/ 2
Одяг з Америки: як замовити товари в Україну
13:53
Сучасні фотошпалери - можливість перетворити житловий простір до невпізнання
15:16
Як підібрати жалюзі для вікон
01:19
Етапи догляду за тілом в домашніх умовах - Як правильно вибрати продукти
16:48
Що можна виготовити з оцинковки в листах
16:02
Escentric Molecules: революція у світі ароматів
23:06
Рецепти освіжаючих літніх коктейлів
20:31
Кабмін суттєво послабив карантині обмеження
» Всі новини