Ужгородці зареєстрували петицію щодо звільнення начальниці міського майна, яку затримували на хабарі

Відповідну петицію про звільнення з посади начальника Управління майном Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Тетяни Полтавцевої зареєстровано 8 червня.

Ужгородці зареєстрували петицію щодо звільнення начальниці міського майна, яку затримували на хабарі

Як зазначаєтьcя у тексті петиції, "Враховуючи численні факти зловживання власним службовим становищем та маніпуляцій з комунальним майном Ужгородської територіальної громади, в тому числі затримання працівниками поліції 13 червня 2018 року під час отримання неправомірної вигоди за передачу у власність нежитлового приміщення... у розмірі 800 доларів США та подальшого визнання вини у вчиненні шахрайства, вчиненого з використанням службового становища, а також з огляду на антигромадську позицію у судових процесах щодо незаконної передачі Департаментом міського господарства приміщень загального користування у житлових будинках третім особам і ігнорування вимог нормативно-правових актів щодо повернення таких приміщень мешканцям будинків комунальної власності і членам ОСББ, вимагаємо негайно звільнити Тетяну Полтавцеву із займаної посади начальника Управління майном Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради".

Петицію можна підписати за посиланням: https://petition.e-dem.ua/uzhgorod/Petition/View/189.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Т. Полтавцеву затримали 13 червня 2018 року при отриманні 800 дол хабара. Тоді Апеляційний суд обрав затриманій чиновниці як запобіжний захід домашній арешт. У міськраді, натомість, її на місяць відсторонили від виконання службових обов'язків.

11 червня 2021р.

Теги: петиція, звільнення, Полтавцева, хабар

Коментарі

ППС 12.06.2021 / 13:16:38
вовк в овечій шкурі.прям як ангелочек

Закарпатець 12.06.2021 / 12:09:25
Йой йся вже много біди наробила
Йсю мош і в тюрму, а не лиш звільнити
Чи накралася, а типир дома буде з грошима сидіти

Няньо 11.06.2021 / 15:59:28
Але погляд в неї зовсім невинний:)

Пєчаль 11.06.2021 / 13:50:28
В тому то й причина, що посадовці міської ради, зокрема й міський голова та його заступнпки, вважають, що посадове положення є їх "власним". А це вже проблеми ментальні з усвідомленням пар категорій: моє-суспільне; повноваження-відповідальність; права-обов'язки. Менеджмент - це не вроджений хист, йому треба вчитися, менеджерів потрібно готувати

НОВИНИ: Кримінал

17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 2
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 4
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 1
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 4
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 8
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
» Всі новини