При отриманні 800 дол США хабара затримано начальника управління майном Департаменту міського господарства Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Кошти вона вимагала передати через її цивільного чоловіка, в якого правоохоронцями і вилучено першу частину неправомірної вигоди.

При отриманні 800 дол США хабара затримано начальника управління майном Департаменту міського господарства Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Працівниками слідчого управління прокуратури Закарпатської області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито начальника Управління майном міста Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, яка вимагала та отримала 800 доларів США неправомірної вигоди.

Правоохоронцями задокументовано, як службовець вимагала та отримала першу частину неправомірної вигоди в сумі 800 доларів США за укладення договору оренди комунального приміщення площею 32 кв м. 

В подальшому, за 3 тис 200 доларів США вона пообіцяла вирішити питання із приватизацією вказаного об'єкту з розрахунку по 100 доларів США за кожен квадратний метр.

Кошти вона вимагала передати через її цивільного чоловіка, в якого правоохоронцями і вилучено першу частину неправомірної вигоди.

Службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України, наразі вирішується питання щодо оголошення їй про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України – вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

13 червня 2018р.

Теги: хабар, затримання

Коментарі

Таирас 2018-06-14 / 20:34:50
Хто голова комісії по приватизації ? Андріів .?

Петрович 2018-06-14 / 11:34:18
Та там команда подобралася ОГО. Ще най подивляться за радником мера Приходьком Ростиславом, який Орестович, тоже в темі чувак, най прокурорські узнають як знак ЛАВ Унгвар ся робив, кілько бабла списали, яка фірма робила, чому його часто шкодять (по чийому проханню), щоб потом таж фірма опять списувала бало на ремонт! Уже задрали тварі всіх.

ІштванЦап 2018-06-14 / 08:03:40
Нико не сяде !!! Це просто спосіб віджиму чесно заробленого бабла у чиновників меріі Ужгорода , наглими рекетирами з Управління мусорокоПів по Економічним Злочинам з Можайського 3 !!!

Боба 2018-06-14 / 08:00:05
Всі віджими і відкати йшли через сись офіс Кішкіна ( нагородив Бог такою гнилою фамілією) і нагло бралися хабарі кожен день !!! Все що фонд майна Ужгорода давав на приватизацяю йшо через його конторку і всі відкати він носив кожен день в Мерію !! міліцішти МОЛОДЦІ !!!!

Феміда 2018-06-14 / 04:11:25
Сімейка "юристів" кішкін-полтавцева довго до цього йшла

Дiдо 2018-06-13 / 22:27:53
Пак то злодiйки! На зону! В барак з туберкулезними циганками в камерi!

Читач 2018-06-13 / 21:59:02
А Дан Наташа там така є, шо тоже в тємі ? Ходила шнирьовала у неї.

мегеш 2018-06-13 / 21:39:07
кльовые ЭППЛ компы в кабинетах. Вошын подарил?

Василь 2018-06-13 / 21:11:59
За вказівками Волошина,постійно крутила з тими приміщеннями. Тому і пересилання з маленької міцубисі на новеньку БМВ! А її підручний Баняс Василько теж в темі.

Степан Крук - Стрико 2018-06-13 / 19:48:58
Згідний! Краще б корінні закарпатці крали, а заперевальні сиділи! А то виходить, що сидить той, котрий краде. Несправедливо!

Стрико 2018-06-13 / 18:59:55
Не корiнна закарпатка! Приблуда,злодiйка!

Адмін 2018-06-13 / 18:56:08


Тетяна Полтавцева, наближена особа Івана Волошина https://zakarpattya.net.ua/News/182547-Chynovnytsia-Uzhhorodskoi-miskrady-T.Poltavtseva-iaku-vzialy-na-khabari-ie-ievropeikoiu-Ivana-Voloshyna


Гріша 2018-06-13 / 18:37:52
То кубло давно пора розігнати УЗЕ-менти молодці!!! Вона при трьох мерах накралася!!!

УЗЕ 2018-06-13 / 18:24:20
По Зотовій вже зібрано багато інформації

ужг 2018-06-13 / 18:16:46
Взяли Полтавцеву. Зотова тільки готується.

****** 2018-06-13 / 18:12:27
Як ФIО? Зотова або полтавцева?

ужг 2018-06-13 / 18:05:45
Кажуть, що чоловік Полтавцевої (Кішкін Денис) причетний до того будинку на Довженка біля СБУ, на якому зараз будують квартири замість чердака. Мацкалька Зотова з інспекції майже теж! Прокуратура, фас!

Вуйко 2018-06-13 / 17:57:43
Не знаю прiзвище но мацкалька, стара кляча за 50 рокiв! Ото хабарниця та хамло!

ужгородець 2018-06-13 / 17:51:05
Це точно ту волошинську сучку взяли?

Василь 2018-06-13 / 17:43:45
Так. Сука ще та.

НОВИНИ: Кримінал

11:46
/ 1
У 3-ох районах Закарпаття вилучено наркотики та пристрої для їх вживання
10:14
/ 1
Чотири спроби тютюнової контрабанди виявили прикордонники на кордоні з Румунією
17:09
/ 4
Мешканець Одещини налагодив у своїму будинку на Рахівщині систему вирощування та збуту наркотиків
13:15
На Ужгородщині, завдяки повідомленню місцевих, затримали порушника кордону з Індії
12:09
/ 8
З метою протидії контрабандистам на кордоні на Закарпатті встановили 7 тисяч метрів спірального загороджувального паркану
10:50
/ 1
Екс-мера угорського міста засудили до 6 років тюрми за шахрайство із подвійним громадянством для українців
21:39
/ 1
В Ужгороді крадій, втікаючи з місця злочину, потрапив під авто
16:25
/ 4
Підозрюваного в убивстві в Нижній Апші підлітка триматимуть під вартою без можливості внесення застави
14:33
/ 7
На Мукачівщині виявили підпільну базу для зберігання викраденої нафти
13:24
/ 1
На Закарпатті затримали мікроавтобус під керуванням киянина, котрий віз до кордону нелегалів
13:20
Мешканця Берегова, що зарізав рідну матір, триматимуть під вартою
00:53
/ 2
Нардепи від Закарпаття вимагають від ВРП притягнути до відповідальності суддів, які вирішили випустити з-під варти малолітнього вбивцю
19:18
/ 2
Поліція розповіла про офіційні подробиці вбивства сином-наркоманом матері в Берегові
18:40
/ 4
Прокуратура Закарпаття оскаржила ухвалу суду щодо грошової застави для малолітнього вбивці з Нижньої Апші
14:10
/ 2
У Мукачеві затримали чотирьох містян, що намагалися викрасти пиломатеріали з приватного підприємства
11:55
На Закарпатті румун нагамагався провезти через кордон 100 пачок сигарет, заховавши їх у коробках з "Мівіною"
11:49
У Берегові скарги сусідів привели поліцію до наркопритону в квартирі
09:57
Шахрая, котрий у Мукачеві залишив без квартири її власників, засуджено до 6 років в'язниці
04:06
/ 2
Командир "Бердянська" вимагає статусу військовополоненого і не даватиме свідчень до звільнення його екіпажу
03:46
/ 2
У Берегові син ножем вбив матір
03:29
/ 1
У Берегові продавця магазину впіймали на продажі неповнолітньому 5 пляшок горілки
02:51
/ 10
У закарпатській Нижній Апші знову перекрили дорогу через випущеного судом під заставу малолітнього вбивцю
20:21
/ 1
У помешканях затриманих в Хусті наркоторгівців виявлено зброю та психотропи
20:04
/ 5
Підлітку-вбивці з Нижньої Апші продовжили арешт з можливістю внесення застави
19:53
/ 8
Затриманих наркоділків з Мукачева суд постановив взяти під варту, але один вже вийшов під заставу