При отриманні 800 дол США хабара затримано начальника управління майном Департаменту міського господарства Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Кошти вона вимагала передати через її цивільного чоловіка, в якого правоохоронцями і вилучено першу частину неправомірної вигоди.

При отриманні 800 дол США хабара затримано начальника управління майном Департаменту міського господарства Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Працівниками слідчого управління прокуратури Закарпатської області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито начальника Управління майном міста Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, яка вимагала та отримала 800 доларів США неправомірної вигоди.

Правоохоронцями задокументовано, як службовець вимагала та отримала першу частину неправомірної вигоди в сумі 800 доларів США за укладення договору оренди комунального приміщення площею 32 кв м. 

В подальшому, за 3 тис 200 доларів США вона пообіцяла вирішити питання із приватизацією вказаного об'єкту з розрахунку по 100 доларів США за кожен квадратний метр.

Кошти вона вимагала передати через її цивільного чоловіка, в якого правоохоронцями і вилучено першу частину неправомірної вигоди.

Службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України, наразі вирішується питання щодо оголошення їй про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України – вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

13 червня 2018р.

Теги: хабар, затримання

Коментарі

Таирас 2018-06-14 / 20:34:50
Хто голова комісії по приватизації ? Андріів .?

Петрович 2018-06-14 / 11:34:18
Та там команда подобралася ОГО. Ще най подивляться за радником мера Приходьком Ростиславом, який Орестович, тоже в темі чувак, най прокурорські узнають як знак ЛАВ Унгвар ся робив, кілько бабла списали, яка фірма робила, чому його часто шкодять (по чийому проханню), щоб потом таж фірма опять списувала бало на ремонт! Уже задрали тварі всіх.

ІштванЦап 2018-06-14 / 08:03:40
Нико не сяде !!! Це просто спосіб віджиму чесно заробленого бабла у чиновників меріі Ужгорода , наглими рекетирами з Управління мусорокоПів по Економічним Злочинам з Можайського 3 !!!

Боба 2018-06-14 / 08:00:05
Всі віджими і відкати йшли через сись офіс Кішкіна ( нагородив Бог такою гнилою фамілією) і нагло бралися хабарі кожен день !!! Все що фонд майна Ужгорода давав на приватизацяю йшо через його конторку і всі відкати він носив кожен день в Мерію !! міліцішти МОЛОДЦІ !!!!

Феміда 2018-06-14 / 04:11:25
Сімейка "юристів" кішкін-полтавцева довго до цього йшла

Дiдо 2018-06-13 / 22:27:53
Пак то злодiйки! На зону! В барак з туберкулезними циганками в камерi!

Читач 2018-06-13 / 21:59:02
А Дан Наташа там така є, шо тоже в тємі ? Ходила шнирьовала у неї.

мегеш 2018-06-13 / 21:39:07
кльовые ЭППЛ компы в кабинетах. Вошын подарил?

Василь 2018-06-13 / 21:11:59
За вказівками Волошина,постійно крутила з тими приміщеннями. Тому і пересилання з маленької міцубисі на новеньку БМВ! А її підручний Баняс Василько теж в темі.

Степан Крук - Стрико 2018-06-13 / 19:48:58
Згідний! Краще б корінні закарпатці крали, а заперевальні сиділи! А то виходить, що сидить той, котрий краде. Несправедливо!

Стрико 2018-06-13 / 18:59:55
Не корiнна закарпатка! Приблуда,злодiйка!

Адмін 2018-06-13 / 18:56:08


Тетяна Полтавцева, наближена особа Івана Волошина https://zakarpattya.net.ua/News/182547-Chynovnytsia-Uzhhorodskoi-miskrady-T.Poltavtseva-iaku-vzialy-na-khabari-ie-ievropeikoiu-Ivana-Voloshyna


Гріша 2018-06-13 / 18:37:52
То кубло давно пора розігнати УЗЕ-менти молодці!!! Вона при трьох мерах накралася!!!

УЗЕ 2018-06-13 / 18:24:20
По Зотовій вже зібрано багато інформації

ужг 2018-06-13 / 18:16:46
Взяли Полтавцеву. Зотова тільки готується.

****** 2018-06-13 / 18:12:27
Як ФIО? Зотова або полтавцева?

ужг 2018-06-13 / 18:05:45
Кажуть, що чоловік Полтавцевої (Кішкін Денис) причетний до того будинку на Довженка біля СБУ, на якому зараз будують квартири замість чердака. Мацкалька Зотова з інспекції майже теж! Прокуратура, фас!

Вуйко 2018-06-13 / 17:57:43
Не знаю прiзвище но мацкалька, стара кляча за 50 рокiв! Ото хабарниця та хамло!

ужгородець 2018-06-13 / 17:51:05
Це точно ту волошинську сучку взяли?

Василь 2018-06-13 / 17:43:45
Так. Сука ще та.

НОВИНИ: Кримінал

15:58
На митниці на Закарпатті у водія, що повертався зі Словаччини, вилучили миючі засоби, кавоварки, міксери та алкоголь
12:49
/ 4
На Рахівщині затримали нетверезого чоловіка, що погрожував прикордонникам
12:10
/ 1
На Виноградівщині мотоцикліст травмував 15-річного велосипедиста, котрий раптово виїхав на його смугу руху
09:12
В Оноківцях, на Ужгородщині затримали нелегалів з Туреччини
09:04
/ 1
Українець намагався провезти у паливному баку мікроавтобуса через кордон на Закарпатті чималу партію сигарет
08:22
/ 1
Журналісти з'ясували обставини бійки між школярками на цвинтарі у Виноградові
07:09
/ 3
Злочинців, що на Львівщині забрали в закарпатців 22 тис дол, хочуть вирахувати за "мобілками"
15:27
На Міжгірщині нетверезий водій "Шкоди", не впоравшись із керуванням, влетів у чужий двір і перекинувся
14:55
/ 1
В Ужгороді затримали водія під дією наркотиків, котрий намагався піти геть із місця зупинки
14:53
/ 1