При отриманні 800 дол США хабара затримано начальника управління майном Департаменту міського господарства Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Кошти вона вимагала передати через її цивільного чоловіка, в якого правоохоронцями і вилучено першу частину неправомірної вигоди.

При отриманні 800 дол США хабара затримано начальника управління майном Департаменту міського господарства Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Працівниками слідчого управління прокуратури Закарпатської області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито начальника Управління майном міста Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, яка вимагала та отримала 800 доларів США неправомірної вигоди.

Правоохоронцями задокументовано, як службовець вимагала та отримала першу частину неправомірної вигоди в сумі 800 доларів США за укладення договору оренди комунального приміщення площею 32 кв м. 

В подальшому, за 3 тис 200 доларів США вона пообіцяла вирішити питання із приватизацією вказаного об'єкту з розрахунку по 100 доларів США за кожен квадратний метр.

Кошти вона вимагала передати через її цивільного чоловіка, в якого правоохоронцями і вилучено першу частину неправомірної вигоди.

Службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України, наразі вирішується питання щодо оголошення їй про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України – вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

13 червня 2018р.

Теги: хабар, затримання

Коментарі

Таирас 2018-06-14 / 20:34:50
Хто голова комісії по приватизації ? Андріів .?

Петрович 2018-06-14 / 11:34:18
Та там команда подобралася ОГО. Ще най подивляться за радником мера Приходьком Ростиславом, який Орестович, тоже в темі чувак, най прокурорські узнають як знак ЛАВ Унгвар ся робив, кілько бабла списали, яка фірма робила, чому його часто шкодять (по чийому проханню), щоб потом таж фірма опять списувала бало на ремонт! Уже задрали тварі всіх.

ІштванЦап 2018-06-14 / 08:03:40
Нико не сяде !!! Це просто спосіб віджиму чесно заробленого бабла у чиновників меріі Ужгорода , наглими рекетирами з Управління мусорокоПів по Економічним Злочинам з Можайського 3 !!!

Боба 2018-06-14 / 08:00:05
Всі віджими і відкати йшли через сись офіс Кішкіна ( нагородив Бог такою гнилою фамілією) і нагло бралися хабарі кожен день !!! Все що фонд майна Ужгорода давав на приватизацяю йшо через його конторку і всі відкати він носив кожен день в Мерію !! міліцішти МОЛОДЦІ !!!!

Феміда 2018-06-14 / 04:11:25
Сімейка "юристів" кішкін-полтавцева довго до цього йшла

Дiдо 2018-06-13 / 22:27:53
Пак то злодiйки! На зону! В барак з туберкулезними циганками в камерi!

Читач 2018-06-13 / 21:59:02
А Дан Наташа там така є, шо тоже в тємі ? Ходила шнирьовала у неї.

мегеш 2018-06-13 / 21:39:07
кльовые ЭППЛ компы в кабинетах. Вошын подарил?

Василь 2018-06-13 / 21:11:59
За вказівками Волошина,постійно крутила з тими приміщеннями. Тому і пересилання з маленької міцубисі на новеньку БМВ! А її підручний Баняс Василько теж в темі.

Степан Крук - Стрико 2018-06-13 / 19:48:58
Згідний! Краще б корінні закарпатці крали, а заперевальні сиділи! А то виходить, що сидить той, котрий краде. Несправедливо!

Стрико 2018-06-13 / 18:59:55
Не корiнна закарпатка! Приблуда,злодiйка!

Адмін 2018-06-13 / 18:56:08


Тетяна Полтавцева, наближена особа Івана Волошина https://zakarpattya.net.ua/News/182547-Chynovnytsia-Uzhhorodskoi-miskrady-T.Poltavtseva-iaku-vzialy-na-khabari-ie-ievropeikoiu-Ivana-Voloshyna


Гріша 2018-06-13 / 18:37:52
То кубло давно пора розігнати УЗЕ-менти молодці!!! Вона при трьох мерах накралася!!!

УЗЕ 2018-06-13 / 18:24:20
По Зотовій вже зібрано багато інформації

ужг 2018-06-13 / 18:16:46
Взяли Полтавцеву. Зотова тільки готується.

****** 2018-06-13 / 18:12:27
Як ФIО? Зотова або полтавцева?

ужг 2018-06-13 / 18:05:45
Кажуть, що чоловік Полтавцевої (Кішкін Денис) причетний до того будинку на Довженка біля СБУ, на якому зараз будують квартири замість чердака. Мацкалька Зотова з інспекції майже теж! Прокуратура, фас!

Вуйко 2018-06-13 / 17:57:43
Не знаю прiзвище но мацкалька, стара кляча за 50 рокiв! Ото хабарниця та хамло!

ужгородець 2018-06-13 / 17:51:05
Це точно ту волошинську сучку взяли?

Василь 2018-06-13 / 17:43:45
Так. Сука ще та.

НОВИНИ: Кримінал

12:12
/ 4
У Малій Угольці Opel врізався у віз з кіньми
11:55
/ 3
У Дубриничах лікар-анестезіолог з раніше судженим за наркозлочини спільно налагодили виготовлення метамфетаміну
11:36
/ 3
На Закарпатті службовця лісового господарства затримали на хабарі у понад 15 тис грн
10:15
Громадянин Угорщини за 100 доларів хабара намагався ввезти в Україну "обмежену" у в'їзді дружину
23:01
/ 3
На Закарпатті через 100 пачок сигарет 76-річний угорець втратив "Сітроєн"
17:56
В Ужгороді затримали "мінувальника" державних відомств і служб
13:15
/ 2
Водій вантажівки, прямуючи до Румунії, спробував перетнути кордон на Закарпатті за 250 грн хабара
12:01
/ 1
На Виноградівщині "Ауді" зіткнулася з мікроавтобусом "Мерседес", водій – у лікарні
11:45
/ 1
У Ракошині, на Мукачівщині авто збило пішохода
11:38
/ 6
На подвір'я будинку місцевої депутатки у Виноградові кинули гранату
10:04
Із будинку 21-річного мешканця Берегова вилучили коробку з канабісом
08:06
/ 14
В Ужгороді Mercedes злетів з дороги і застряг поміж дерев
07:20
В Ужгороді чоловік в стані наркотичного сп’яніння їздив на "підробленій" BMW
13:15
/ 25
Провокатор Данацко, вламуючись у прокуратуру області в Ужгороді, заподіяв ушкодження охоронцю
11:30
Мешканець Скотарського погрозами насильно утримував у себе вдома знайому з Воловця
11:27
Двох індусів, що мали намір незаконно перейти кордон поза пунктом пропуску, затримали на Закарпатті
10:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, котрий незаконно перетнув кордон на "французькому" "Хюндай" поза межами пункту пропуску
21:35
/ 1
CША ввели санкції проти 33 представників Міноборони і розвідки РФ
19:42
/ 1
На Рахівщині судитимуть держвиконавця за зловживання службовим становищем та підробку документа
17:58
У Розівці, на Ужгородщині чоловік порізав свого брата
16:39
/ 1
На Мукачівщині зупинили КАМаЗ, що перевозив "підозрілу" деревину
15:47
/ 1
Затриманих за підозрою у грабежах в Ужгороді на 150 тисяч доларів взяли під варту
15:00
/ 4
У Мукачеві розшукали трійко молодиків, що викрали державний прапор з адмінбудівлі мерії
13:34
На подвір’ї мешканця Підплеші на Тячівщині вибухнула граната, кинута невідомим
11:43
У затриманого в Берегові п'яного мешканця Чопа, що чіплявся до перехожих, знайшли марихуану
» Всі новини