В Ужгороді нагородили переможців обласного конкурсу "Легенди Карпат" (ФОТО)

2 червня у картинній галереї «Ужгород» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулося відкриття виставки робіт учнів мистецьких шкіл обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Легенди Карпат».

В Ужгороді нагородили переможців обласного конкурсу "Легенди Карпат" (ФОТО)

Захід відбувся в рамках Всеукраїнського культурного марафону «Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє», присвяченого 30-річчю Незалежності України. У конкурсі взяли участь 34 школи мистецтв, репрезентовано понад 200 дитячих робіт.

Журі у складі завідувачки кафедри культури та соціально-гуманітарних дисциплін Закарпатської академії мистецтв, кандидатки педагогічних наук Аліни Волощук (голова журі); доцента кафедри рисунка Закарпатської академії мистецтв, кандидата мистецтвознавства Ігоря Луценка; доцента кафедри «Декоративно-прикладного мистецтва» Закарпатської академії мистецтв, кандидата мистецтвознавства, лауреата обласної премії імені Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі Романа Пилипа оглянуло роботи й визначило переможців.

Номінація «Графіка»

Категорія А

І місце – Гаврило Аліна (Виноградівська мистецька школа ім. Бели Бартока), «Не бійся, я буду тебе берегти». Викладач Маріанна Гаврило. 

ІІ місце – не присуджувалось.

ІІІ місце – Варга Софія (Коритнянська ДШМ), «Життя Карпат на планеті Земля». Викладач Людмила Губаль. 

Категорія Б

І місце – Стасюк Віталій (Широківська мистецька школа),  «Легенди про зерно Відродження». Викладач Альона Стасюк. 

ІІ місце – Марканич Анастасія (Виноградівська мистецька школа ім. Бели Бартока), «Не порушуй спокій карпатських жителів». Викладач Маріанна Гаврило. 

ІІІ місце – Мідянко Данієла (Широківська мистецька школа), «Привид смерті лісу». Викладач Альона Стасюк. 

Категорія С

І місце – Борка Адела (Солотвинська ДШМ), «Чари нічного лісу». Викладач Аліна Модирка). 

ІІ місце – Рацин Денис (Широківська мистецька школа), «Вимираючі види». Викладач Альона Стасюк. 

ІІІ місце – Вайда Маріанна (Коритнянська ДШМ), «Еко-заглиблення». Викладач Людмила Губаль.

Категорія D 

І місце – Буй Євгенія (Виноградівська мистецька школа ім. Бели Бартока), «Бджоли-трудівниці – природи рятівниці». Викладач Діана Добош-Брода. 

ІІ місце – Погоріляк Івета (Широківська мистецька школа), «Доля лісів». Викладач Альона Стасюк. 

ІІІ місце – Зейкан Іванна (Великораковецька ДШМ), «Вдох». Викладач Оксана Вашкеба. 

Номінація «Живопис»

Категорія А

І місце – Голубка Вікторія (Бедевлянська ДШМ), «Боже великий, єдиний, Карпати наші збережи». Викладач Анджеліка Дебич. 

ІІ місце – Свищо Лариса (Виноградівська мистецька школа ім. Бели Бартока), «Найменша квіточка – часточка Карпат. Збережи її». Викладач Маріанна Гаврило.

ІІІ місце – Мучичка Кірієна (Великолучківська ДШМ), «Веселковий дощ». Викладач Тетяна Шапетко.

Категорія Б

І місце – Тиводар Софія (Бедевлянська ДШМ), «Пожежа – ворог». Викладач Анджеліка Дебич. 

ІІ місце – Миклоши Себастіан (Виноградівська мистецька школа ім. Бели Бартока), «Не знищуй те, що Карпати ростили так довго». Викладач Маріанна Гаврило.

ІІІ місце – Левдер Лівія (Великолучківська ДШМ), «Рідний краю, люблю тебе». Викладач Тетяна Шапетко.

Категорія С

І місце – Довгомеля Катерина (Мукачівська ДХШ ім. М. Мункачі), «Берегиня Карпат». Викладач Аліна Фехтел. 

ІІ місце – Лендєл Ярослава (Іршавська ДШМ),  «Не дозволимо пожежі у лісі». Викладач Т. Фірцак. 

ІІ місце – Маник Вероніка (Ужгородська ДШМ), «Мерехтіння лісу». Викладач М. Йолич. 

 ІІІ місце – Міговк Катерина (Виноградівська мистецька школа ім. Бели Бартока) «Воїн – берегиня Карпат». Викладач Діана Добош-Брода. 

ІІІ місце – Білоган Сабіна (Тячівська школа мистецтв), «SOS! Час спливає». Викладач Любов Церкуник. 

Категорія D

І місце – Лях Марія (Білківська ДШМ), «Не забирайте наш дім». Викладач М. Бігарі. 

ІІ місце – Михальчук Каріна (Свалявська школа мистецтв), «Люди задумайтесь». Викладач Ванда Дорош.  

ІІІ місце – Пацкан Євген (Драгівська школа мистецтв), «Невтішні контрасти». Викладач Михайло Розман. 

ІІІ місце – Петрович Даніела (Мукачівська ДХШ ім. М. Мункачі), «Дерева життя». Викладач Вікторія Рейті. 

Номінація «Скульптура та декоративно-прикладне мистецтво»

Категорія А

І місце – Гаврилешко Ванесса (Коритнянська ДШМ), «Природа і життя». Викладач Людмила Губаль.

ІІ місце – Ахмедханова Ольга (Виноградівська мистецька школа ім. Бели Бартока), «Карпати – затишна домівка для звірів. Не вирубуй ліс». Викладач Маріанна Гаврило. 

ІІІ місце – не присуджувалось.

Категорія Б

І місце – Тиводар Варвара (Тячівська ДШМ), «Мати». Викладач Мар’яна Бордунова. 

ІІ місце – Гутич Юліанна (Коритнянської ДШМ),  «Карпатська берегиня». Викладач Людмила Губаль. 

ІІІ місце – Бобик Анастасія (Іршавська ДШМ). «Птахи, звірі й риби – наші друзі», декоративні тарілки, глина. Викладач Т. Фірцак. 

ІІІ місце – Панько Дарина (Виноградівська мистецька школа ім. Бели Бартока). «Тиса не смітник». Викладач Маріанна Гаврило. 

Категорія С

І місце – Синетар Софія (Іршавська ДШМ), «Матінка-природа». Викладач Надія Вербищук. 

ІІ місце – Боднарук Евеліна (Виноградівська мистецька школа ім. Бели Бартока). «Бережи важливе», вітраж, контуринг. Викладач Діана Добош-Брода. 

ІІІ місце – Балог Юліана (Виноградівська мистецька школа ім. Бели Бартока, «Карпатські пташата». Викладач Діана Добош-Брода. 

Категорія D

І місце – Панасович Христина (Чинадіївська мистецька школа), «Загублена краса Карпат». Викладач Світлана Шишканинець. 

ІІ місце – Олексій Олександра (Ільницька ДШМ), витинанка. Викладач Любов Матіко.

ІІІ місце – не присуджувалося.

Переможці нагороджені дипломами лауреатів.

 

Алла ТОВТ, завідувач кабінету початкової митецької освіти КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР

02 червня 2021р.

Теги: конкурс, переможці

НОВИНИ: Культура

18:02
/ 3
1 серпня Ужгородський замок порадує відвідувачів насиченою святковою програмою
23:00
Лауреатом премії ім. В.Винниченка став закарпатець Василь Густі
13:18
/ 1
Рішення про ліквідацію дитячих шкіл мистецтв на Ужгородщині скасовано у суді
16:35
/ 1
Закарпатські казки видадуть легкою мовою для "особливих"
19:56
У Мукачеві відкрили ювілейну виставку живопису Аттіли Коприви "Квінтесенція"
10:51
Виставка сучасного українського іконопису триває в Мукачівській греко-католицькій єпархії
15:35
В ужгородському скансені відбудеться виставка "Натхненні лялькою"
15:08
/ 1
На Закарпатті видадуть ювілейну книжку до 150-річчя Лесі Українки
15:42
/ 6
У Мукачеві експонується творча виставка львівської художниці Світлани Дзедзей
13:54
/ 1
Столичний “Дикий театр” представить виставу “Карбід” за мотивами роману закарпатця Андрія Любки
10:22
Персональну художню виставку Івана Дідика Ars Nature презентували в Ужгороді
09:59
"Веселку на полотні" Світлани Дзедзей презентують у Мукачівському замку
18:09
Виставку живопису та графіки Бориса Кузьми презентували у Генконсульстві Словацької Республіки в Ужгороді
10:12
/ 1
Юна піаністка з Мукачева здобула перемогу на Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв
13:44
/ 1
У скансені в Ужгороді відкрилася виставка "Прикраса" із фондів львівського музею ім. Шептицького
16:01
В Ужгороді відкриють виставку "Прикраса" зі збірки Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького
14:34
У Мукачеві стартував міжнародний фестиваль для юних журналістів, письменників та художників "Рекітське сузір’я 2021"
12:38
/ 1
Берегівський Народний український театр імені Я. Бандурович повернувся з нагородою зі Всеукраїнського фестивалю в Очакові
12:30
11 липня Закарпатський муздрамтеатр закриє театральний сезон
09:59
У Мукачеві презентували книгу "Без права на щастя" та виставку живопису "Світлом виткана доля" Галини Гренко
02:42
/ 1
Ювілейний сезон лялькарів. Спогади та враження
14:34
У Великих Лучках на Мукачівщині відкрили меморіальну кімнату-музей Юрія Керекеша
13:37
Живописну "Квінтесенцію" Атілли Коприви представили в Ужгороді
18:29
Закарпатський народний хор завершив ювілейний концертний сезон на позитивній ноті
13:02
На Закарпатті створять виставу за творами сучасного ромського письменника з Виноградівщини
» Всі новини