Чотири медалі привезли закарпатські каратисти із чемпіонату України у Херсоні (ВІДЕО)

Вихованці закарпатської школи кіокушин БуДо карате успішно виступили на Чемпінаті України.

Він тривав у Херсоні 2 дні, і зібрав більше 400 найсильніших спортсменів із 6 федерацій та 14 регіонів України.

Закарпаття представляла команда із 4 спортсменів.

Із призерами та переможцем змагань поспілкувалися журналісти телеканалу "21 Ужгород".

19 травня 2021р.

Теги: карате, медалі, чемпіонат

19:34
Закарпатці стали призерами Чемпіонату світу з гирьового спорту за версією WKSF в Італії
23:10
Закарпатські юні спортсмени привезли перемоги з Чемпіонату України з бойового самбо
10:08
Закарпатець у складі збірної України здобув "бронзу" на чемпіонаті Європи з пляжного гандболу
14:39
Одне "срібло" і три "бронзи" привезли закарпатські плавці з літнього чемпіонату з плавання у Броварах
09:33
Ужгородка Надія Дьолог здобула II місце на чемпіонаті з фехтування на візках у Польщі
16:19
В Ужгороді стартував Чемпіонат міста з футболу серед ветеранів
11:55
Мукачівcькі спортсмени на чемпіонаті України з велоспорту здобули "срібло" та "бронзу"
10:18
Ватерполісти ВК "Ужгород" стали срібними призерами Чемпіонату України
10:57
Кубок ІІ Закарпатського турніру з довгих нардів "Аль-Ідрісі" залишається в Ужгороді