Як стати професійним UX-дизайнером?

У світі існує чимало важливих та потрібних професій, зокрема, особливо затребуваними є різного роду програмісти, адже IT-сфера на сьогоднішній день є однією з найпотужніших галузей з чималим потенціалом.

Сучасні програмісти, як правило, працюють за різними напрямами, кожен відповідає, так би мовити, за свій фронт робіт. Зокрема, надважливі функції в процесі створення певного програмного продукту виконує фахівець з UX-дизайну. Це саме та людина, котра:

  • По-перше, вивчає та аналізує фактор поведінки користувача, після чого використовує ці дані для створення додатку, програми чи сайту з максимально зручним та зрозумілим юзабіліті;
  • По-друге, в колаборації з іншими фахівцями створює продукт з приємним інтерфейсом, логічно побудованим меню, котре спонукатиме користувача здійснити ту чи іншу цільову дію;
  • По-третє, докладає максимум зусиль, щоб програмний продукт був ефективним, рентабельним та приваблював якомога більше юзерів.

UX-дизайнер – важливий та затребуваний фахівець, котрий, окрім професійних навичок, повинен мати аналітичний склад розуму, бути відповідальним, трудолюбивим та дисциплінованим, постійно вдосконалювати свої уміння та навички - володіючи такими якостями, можна завжди розраховувати на участь в перспективних проєктах.

Якщо вас зацікавив UX-дизайн, і ви маєте намір опанувати його на професійному рівні, ось вам три рекомендації, які, маємо надію, будуть для вас корисними та допоможуть досягти наміченого.

Навчатись, навчатись і ще раз – навчатись!

Опанування будь-якого фаху починається з навчання. Виключенням не є і UX-дизайн. А тому обов’язково запишіться на фахові курси https://itea.ua/ та регулярно відвідуйте їх. Крім того, постійно займайтесь саморозвитком, читайте спеціалізовану літературу, тематичні веб-сайти тощо. Чим більше інформації стосовно UX-дизайну ви опановуватимете, тим вищим буде рівень ваших знань, які можна згодом сміливо застосовувати на практиці.

Де теорія – там і практика!

Теоретичні знання – це, певна річ, дуже добре, однак в жодному разі не нехтуйте практикою. А тому візьміть для себе якийсь проект і розпочніть активну роботу над ним. Навіть якщо оплата за цю роботу буде мізерно або ви взагалі не отримаєте з цього ні копійки, насправді ж ви матимете набагато ціннішу винагороду – практичні навички. Тому головним гаслом на цьому етапі повинно бути: «Працюй навчаючись!»

Надихайтесь

Не зайвим буде долучитися з профільних спільнот, приміром, в соцмережах, або ж бути активним читачем сайтів, присвяченим UX-дизайну. Це ідеальна локація, де можна черпати для себе силу-силенну корисного контенту, обмінюватися досвідом з колегами по цеху, пізнавати щось нове та інноваційне. Більше того, в таких місцях можна презентувати своє портфоліо, а відтак отримати привабливі пропозиції від потенційних клієнтів щодо вигідної співпраці, яка приноситиме стабільний дохід.

Професія UX-дизайнера дуже цікава, потрібна і високооплачувана. Тому якщо ви твердо вирішили рухатися в даному напрямку, робіть це відповідально, добросовісно та самовіддано – і тоді успіх та професійні звершення завжди супроводжуватимуть вас.

15 травня 2021р.

Теги: UX-дизайнер, програміст,

НОВИНИ: Різне

00:55
Україна і Угорщина схвалили угоду про взаємне визнання освітніх документів
14:12
США і Німеччина офіційно домовились про "Північний потік-2": що пообіцяли Україні
09:45
Словаччина відкрилася для вакцинованих українців
09:41
Як вибрати фільтр для води в Ужгороді
00:55
Набули чинності чергові норми закону про мову
22:11
Приватний будинок: новий погляд на карантинні обмеження
15:14
Міністром внутрішніх справ став "слуга" Авакова Монастирський
21:39
Hop Hey: «Море Пива» нового формату
16:00
Що таке штани палаццо та з чим їх носити
19:55
Як доглядати за піоновидними тюльпанами
19:35
"Суші Мастер" в Кам'янець-Подільському: огляд меню
18:34
/ 6
АВАКОВ ПОДАВ У ВІДСТАВКУ
03:18
Altep - провідний виробник найкращих твердопаливних котлів
17:30
/ 1
П’ять причин обирати брендові чоловічі джинси
15:12
Особливості перевезення вантажів морем
16:09
Puma: зручно, стильно та функціонально
01:39
/ 2
Одяг з Америки: як замовити товари в Україну
13:53
Сучасні фотошпалери - можливість перетворити житловий простір до невпізнання
15:16
Як підібрати жалюзі для вікон
13:49
Акриловий або силіконовий герметик: що краще вибрати?
01:19
Етапи догляду за тілом в домашніх умовах - Як правильно вибрати продукти
16:48
Що можна виготовити з оцинковки в листах
16:02
Escentric Molecules: революція у світі ароматів
23:06
Рецепти освіжаючих літніх коктейлів
20:31
Кабмін суттєво послабив карантині обмеження
» Всі новини