Ігор Кріль: Президент має право публічно критикувати прем’єр-міністра

Лідер політичної партії «Єдиний Центр», народний депутат (фракція НУ-НС) Ігор Кріль переконаний, що Президент України Віктор Ющенко має право публічно критикувати прем’єр-міністра Юлію Тимошенко.

Ігор Кріль
Ігор Кріль

«Президент вносив (до парламенту – УНІАН) кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра, і він має право публічно критикувати дії Кабміну, якщо вони є непрофесійними і небезпечними для суспільства», – вважає І.Кріль. Про це він сказав в інтерв’ю «Україні молодій» (від 22 квітня).

Він зазначив, що зараз намітилися певні негативні тенденції у роботі уряду. І.Кріль припускає, що, можливо, саме через це лунає критика з боку БЮТ на адресу Президента. «Якщо є проблеми, то, можливо, їм вже хочеться «красивого» відходу. Таке враження, що починається серіал «Бідна Юля-2». Ми не допустимо серіалів в українській політиці», – сказав депутат.

Він зауважив, що свого часу, коли Президент критикував уряд Віктора Януковича, БЮТ мовчав, а тепер ситуація протилежна.

«Людина, яка прийняла рішення бути публічним політиком, повинна мати спокійний внутрішній стан. Публічність передбачає критику. На критику потрібно реагувати, покращуючи себе і свою поведінку. А роздратування – для слабких», – вважає І.Кріль.

22 квітня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

14:56
/ 2
На Закарпатті за тиждень викрили чотири канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:06
У селі Луг на Рахівщині в останню дорогу проведуть померлого воїна Івана Чевдара Фото новина
08:44
/ 2
Суд відсторонив від посади голову Великоберезнянської громади Богдана Кирлика та відправив під домашній арешт Фото новина
13:47
На Закарпатті затримали ключового співучасника міжнародної кіберзлочинної групи, який інсценував власну смерть Фото новина
19:39
/ 5
Скандальний ужгородський депутат від ОПЗЖ Павло Маєрчик оскаржив арешт майна
11:20
/ 8
"Закарпаття онлайн" повертає "Угорщину" з великої літери, орбан залишається "малим"
23:56
Зміна влади або революція? Чи готова Угорщина до фальсифікації виборів та що буде з Орбаном
11:52
/ 5
У церкві на Закарпатті роздавали паски з листівками від нардепа Крулька Фото новина
17:18
/ 11
Зеленський зустрівся з угорською громадою на Закарпатті
10:14
/ 7
Дружина нардепа Лаби, який декларує старі "Латвію" і "Таврію", купила Audi e-tron за мільйон
16:26
/ 13
Мер Ужгорода їздить на автомобілях брата та колишньої дружини
20:21
/ 13
Очільники БЕБ Волині та Закарпаття звільнилися на тлі скандалу про їхні статки
21:41
/ 2
Російська ІПСО, спрямована на угорців Закарпаття, демонструє масштаби втручання рф в угорські вибори на боці орбана – Сибіга
14:24
/ 47
На темі об'єднання вишів ситуацію в УжНУ розхитують колишні соратники Медведчука з СДПУ(о)
23:44
/ 2
Академік Микола Мушинка про політичне русинство
16:35
/ 9
Суд арештував майно депутата Ужгородської міськради від ОПЗЖ Маєрчика
17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 4
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 5
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
» Всі новини