В Ужгороді проходять 59-і Міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок "Дружба" (ФОТО)

В Ужгороді стартували 59-і Міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок «Дружба».

Розігруватимуть медалі у 16 видах легкої атлетики серед чоловіків та жінок. Свої сили на легкоатлетичних доріжках ужгородського стадіону «Авангард»  випробовують близько 200 спортсменів. Зокрема 20 команд із Київської, Полтавської, Львівської, Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької, Рівненської областей, а також територіальних громад Закарпатської області  – команди з Ужгорода, Мукачева, Берегова, Хустщини, Свалявщини та Воловеччини.

Уже о 18.00 у форматі Кубку «Дружба» проведуть Гран-прі «Стрибки під музику» на призи Ігоря Тер-Ованесяна серед найсильніших стрибунів у довжину. Уперше в секторі одночасно будуть змагатися жінки та чоловіки – батл «Жінки проти чоловіків».