В Ужгороді пройдуть Міжнародні змагання з легкої атлетики

7 травня в Ужгороді на стадіоні «Авангард» відбудуться 59-і Міжнародні змагання з легкої атлетики – Кубок «Дружба».

У форматі Кубку «Дружба» вже вп’яте проведуть Гран-прі зі стрибків у довжину  «Стрибки під музику» на призи заслуженого майстра спорту  Ігоря Тер-Ованесяна.

Змагання відбудуться за підтримки Закарпатської обласної та  Ужгородської міської рад. Партнер – товариство вірменської культури Закарпаття «Арарат».

Урочисте  відкриття Кубку «Дружба» о 12.00, Гран-прі «Стрибки під музику» 17.30.

05 травня 2021р.

Теги: атлетика, змагання

04:01
/ 1
Ужгород долучився до всеукраїнського флешмобу зі скандинавської ходьби
13:39
Закарпатські лижники та сноубордисти розпочали літню підготовку до наступного змагального сезону
11:30
Олімпійський день буде в Ужгороді 23 червня
15:47
/ 4
В Оноківській громаді на Закарпатті облаштували сучасний спортивний майданчик, планується перший турнір
10:36
У Мукачеві визначили переможців тенісного турніру на "Кубок Мукачева"
10:09
Жіноча збірна Закарпаття з фехтування на шпагах виборола друге місце на Чемпіонаті України
16:02
/ 1
Закарпатські кікбоксери вибороли 22 золоті медалі на всеукраїнських змаганнях
23:53
/ 1
За бійку під час футбольного матчу "Минай" - "Алекс" 2018 року вболівальникові дали рік іспитового строку
17:32
Фехтувальник з Ужгорода став чемпіоном України серед молоді U-23
15:32
ФК "Ужгород" втратив очки у заключному матчі другої ліги проти "Волині-2" і фінішував на другому місці
12:49
Закарпатська важкоатлетка стала призеркою чемпіонату України
18:13
Закарпатський спортсмен здобув "золото" на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби
16:36
В Ужгороді відбувся Всеукраїнський відкритий чемпіонат Закарпатської області з Кіокушин БуДо карате
17:58
"Срібло" та "бронзу" привезли закарпатські боксери із зонального чемпіонату України в Одесі
13:03
Закарпатські спортсмени здобули медалі на чемпіонатах України з пауерліфтингу
17:39
/ 2
Закарпатські спортсмени вибороли 3 золоті медалі на чемпіонаті України з пауерліфтингу
12:40
Мукачівський напівмарафон пройде на оновленому стадіону ДЮСШ
10:45
/ 1
Мукачівець Саймон Енський став чемпіоном України серед мінікадетів U-11 з настільного тенісу