Закарпатські спортсмени змагалися у чемпіонаті України зі спортивного орієнтування рогейн (ФОТО)

На початку квітня команда Закарпатської області взяла участь у чемпіонаті України зі спортивного орієнтування рогейн (6 годин) серед дорослих, молоді та юніорів, який проходив у селі Вакуленці що на Полтащині.

Участь у чемпіонаті взяли близько 200 спортсменів з 16 областей України та м. Київ. Закарпатську область на звітних змаганнях представляли шестеро спортсменів КОДЮСШ «Спартак» (тренер Фечо Г.Ю.). У загальнокомандному заліку представники Срібної землі зайняли 8-му сходинку.

В юніорському класі до 20 років серед змішаних команд перше місце здобули Андрій Василина, студент УжНУ факультет «Здоров’я людини», та Євгенія Олексій, студентка УТЕФК КНТЕУ обоє майстри спорту України зі спортивного орієнтування.

Також гідні результати серед молоді до 23 років показали, кандидат в майстри спорту Олександр Желізняк, студент Ужгородського національного університету, факультет «Здоров’я людини», Олександра Самойлова та Олег Пеприк, учень ужгородської ЗОШ №20  «Лідер» які здобули срібні нагороди чемпіонату.

Варто відзначити і їх тренера Георгія Феча, який в парі з дніпрянкою Анною Гуделайтес посіли другу сходинку у групі «Мікс Open» та третю у відкритому класі.

Триває підготовка до чемпіонату Європи, який відбудеться на початку вересня   в Єстонії а попереду ще відбори в Запоріжжі та Буковель.